Послуга «Перевірені Ліди»: Перші результати + БОНУС від Digital.AutoMoto.ua

У нинішніх умовах обмеженого бюджету автосалонам стає все складніше залучати нових клієнтів. Маркетологам як третейським суддям доводиться робити серйозний вибір на користь того чи іншого рекламного майданчика, щоб скоротити витрати і в той же час утримати бізнес на плаву.

Сучасні проблеми вимагають сучасних рішень. Але так склалося, що в автомобільній сфері прийнято використовувати класичні інструменти просування. Контекстна реклама – це надійно. ТВ і радіо – знайомо і зрозуміло (хоча відстежити результативність практично неможливо). Банерна реклама – скоріше вимога імпортерів, ніж ефективний канал продажів.

Нашою пропозицією для маркетологів, які хотіли в найкоротші терміни побачити результат у вигляді реальних клієнтів, стала лідогенерація із соцмереж з використанням даних нашого сайту. Цьому способу залучення лідів ми присвятили статтю, в якій приділили особливу увагу принципу роботи і перевагам реклами формату Lead Ads.

Послуга «Перевірені Ліди»

AutoMoto.ua є сайтом-агрегатором, на якому представлені оголошення про продаж транспортних засобів з безлічі автомобільних сайтів (AUTO.RIA, OLX, RST і інші). Тому в нашому розпорядженні є інформація про тих людей, які в даний момент продають свій автомобіль і є вашими потенційними покупцями. Ці дані ми завантажуємо в рекламний кабінет Facebook і на їх основі створюємо індивідуалізовані аудиторії.

Наші унікальні аудиторії включають людей, які продають автомобілі певного бренду і розміщують свої оголошення про продаж на всіх автомобільних сайтах України. За допомогою спеціально налаштованого алгоритму ми відсіюємо «перекупів», таким чином націлюємося тільки на групу людей, які дійсно готові придбати новий автомобіль.

Крім того, за допомогою встановленого на нашому сайті Facebook Pixel ми збираємо інформацію про користувачів, які шукали конкретну марку і модель (користувалися фільтрами, досліджували параметри по вашому бренду). Ці дані ми так само враховуємо при формуванні детального таргетингу в наших рекламних кампаніях по ремаркетингу.

Наша задача – не просто отримати якомога більше лідів, а передати нашим партнерам-автосалонам дійсно цільового клієнта. Тому ми ретельно перевіряємо кожну залишену заявку.

З форм, які заповнюють користувачі, нам надходить інформація у форматі номера та імені. Наші менеджери самостійно обдзвонюють і перевіряють кожну заявку на актуальність. Після перевірки ліди разом з прикріпленим записом розмови і коротким описом побажань клієнта передаємо нашим партнерам-автосалонам.

Для кращого розуміння того, що включає в себе послуга «Перевірені Ліди», ми вирішили поділитися результатами співпраці з офіційними дилерами Mitsubishi і Kia у Вінницькій області, а також компанією «Технік-Центр», офіційним дилером SUZUKI у Харкові.

Кейс №1

Клієнт: «Автомир-Вінниця» офіційний дилерський центр автомобілів Mitsubishi у Вінниці.

Період: 12.05.2020-11.06.2020.

Мета: Отримання онлайн-заявок з соцмереж від потенційних покупців.

Бюджет: 7200 грн.

Щоб збільшити впізнаваність бренду і залучити більше заявок на зворотний дзвінок, ми запустили кампанії з оптимізацією на лідогенерацію за спеціальними аудиторіям нашого сайту.

Зібравши інформацію про продавців з нашої бази по Вінницькій області, ми сформували аудиторію з користувачів, які вже знайомі з брендом Mitsubishi і свідомо є потенційними покупцями нових авто.

Для охоплення найбільш зацікавленої аудиторії ми також використовували дані нашого сайту, зібрані за допомогою інструменту Facebook Pixel. На їх основі ми таргетовали рекламу на користувачів сайту AutoMoto.ua, які переходили по оголошеннях про продаж автомобілів марки Mitsubishi. Аудиторія була звужена в рамках Вінницької області і включала людей, які віддають перевагу машинам виробництва Mitsubishi.

На початку розміщення в якості УТП для реклами салону служила пропозиція про знижку 5% на всі автомобілі марки Mitsubishi за умови оформлення замовлення онлайн. Пізніше акцент реклами був спрямований на просування спеціальної пропозиції на покупку автомобілів Mitsubishi ASX і Mitsubishi Outlander.

У рекламних креативах ми використовували кілька форматів показу реклами: зображення, кільцева галерея і слайд-шоу. Найкращий результат для бренду Mitsubishi показав формат фото.

Формати показу реклами автосалону Mitsubishi «Автомир-Вінниця»Отримані результати

З 66 отриманих заявок в автосалон було передано 16 «перевірених лідів».

Кейс №2

Клієнт: «Автомир-Вінниця» офіційний дилерський центр автомобілів Kia у Вінниці.

Період: 12.05.2020-8.06.2020.

Мета: Отримання онлайн-заявок з соцмереж від потенційних покупців.

Бюджет: 7200 грн.

З огляду на ситуацію, що склалася на ринку, реклама була таргетована в першу чергу на ту аудиторію, яка не панікує. Ця аудиторія формувалася на основі людей, які розмістили оголошення про продаж свого транспортного засобу на всіх автомобільних сайтах України, та тих, хто цікавився автомобілями марки Kia на AutoMoto.ua.

Ми звузили аудиторію в межах Вінницької області і відкинули «перекупів», які не є потенційними покупцями нових авто. Отримавши і проаналізувавши перші результати, було прийнято рішення скоротити аудиторію до сегмента користувачів, який мав найбільшу результативність. В процесі регулярно вивчалися демографічні дані та у разі потреби вносилися відповідні корективи до таргетингу.

У рекламних креативах для салону Kia ми просували пропозицію про покупку моделей Sportage, ProCeed і Ceed з вигодою 1000 €, а також оффер зі знижкою -900 $ на придбання Kia Stonic в комплектації Business. Для показу реклами нами були використані формати зображення та кільцевої галереї. Як і у випадку з Mitsubishi, реклама автомобілів Kia в форматі фото так само отримала найкращі показники.

Формати показу реклами автосалону Kia «Автомир-Вінниця»Отримані результати

З 48 отриманих заявок в автосалон було передано 25 «перевірених лідів».

Кейс №3

Клієнт: Автосалон «Технік-Центр» офіційний дилер SUZUKI в Харкові.

Період: 15.05.2020-4.06.2020.

Мета: Отримання онлайн-заявок з соцмереж від потенційних покупців.

Бюджет: 4800 грн.

Попередньо ми вже співпрацювали з клієнтом «Технік-Центр» за послугою «Кращий автомобільний трафік», мета якої полягала в залученні додаткового трафіку на сайт автосалону.

В рамках наданої послуги «Перевірені ліди» перед нами стояло завдання якісного налаштування таргетованої реклами в соціальних мережах Facebook, Instagram для отримання нових заявок. Для цього були сформовані аудиторії на основі номерів власників SUZUKI в Харківській області з нашої бази. Реклама показувалася тим людям, які мають безпосереднє відношення до бренду SUZUKI і є потенційними покупцями нових авто.

Для охоплення більшої аудиторії ми також створили додаткову аудиторію Lookalike. У неї входили користувачі, які за поведінковими характеристиками в Facebook були схожі на раніше обрану аудиторію.

Рекламні креативи включали пропозицію про покупку автомобілів SUZUKI Vitara і SUZUKI SX4 2019 модельного року за спеціальною ціною. Реклама салону показувалася в Facebook та Instagram в форматах: зображення, відео та кільцева галерея. Найбільшу кількість заявок було отримано по креативу з фото і відео.

Формати показу реклами автосалону «Технік-Центр» офіційний дилер SUZUKI в ХарковіОтримані результати

З 48 отриманих заявок в автосалон «Технік-Центр» було передано 25 «перевірених лідів».

Висновок

Команда digital.automoto.ua поставила собі за мету забезпечити постійний потік цільових клієнтів автосалонам-партнерам, щоб врятувати продажі в умовах кризи. При цьому «потік клієнтів» не означає, що ваш відділ продажів повинен обробляти сотні заявок в день. Ми цінуємо час і ресурси кожного дилера, тому особисто «перевіряємо» отримані ліди на актуальність і передаємо тільки готових до подальшої комунікації.

На щастя, обставини дозволили нашим фахівцям фундаментально змінити підхід до зібраних даних, адже реклама за інтересами стала менш ефективною. Зараз ми активно запускаємо рекламні кампанії на власні платоспроможні аудиторії, витягуючи цінні дані з Automoto.ua.

На додаток до всього, маркетологи відзначили, що завдяки рекламним активностям в Facebook підвищилася відвідуваність дилерського центру – багато клієнтів стверджували, що прийняли рішення відвідати автосалон без попереднього дзвінка, оскільки бачили рекламу. Така поведінка називається «ROPO-ефектом» – Research Online, Purchase Offline, тобто людина спочатку досліджує товар в мережі, а за покупкою приходить в фізичний магазин. З кожним роком показник ROPO збільшується (на сьогодні 80% покупців досліджують інформацію онлайн!), що говорить про необхідність оптимізації онлайн-присутності дилерських центрів.

Нам вдалося вас зацікавити? Хочете спробувати отримувати ліди на практиці?

Залиште заявку і ми не просто розповімо в подробицях весь процес налаштування реклами та перевірки лідів, а БЕЗКОШТОВНО і гарантовано надамо від 5 до 10 «перевірених лідів»!

БОНУС! Отримайте від 5 до 10 «Перевірених лідів» безкоштовно*

*залежить від марки авто і вашого регіону

0 відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *