7 основних плагінів WordPress для сайту автосалону

Отже, це цікава тема для всіх автосалонів, які ведуть свій веб-сайт або блог на WordPress.

Не використовуєте WordPress? Ви багато втрачаєте. Це найпопулярніша в світі платформа для веб-сайтів.

WordPress хороший з багатьох причин, головна з яких в тому, що він “безкоштовний” і з відкритим вихідним кодом. “Безкоштовний” в дужках, тому що потрібно буде платити гроші за хостинг, за налаштування фахівцями, якщо знадобиться.

Інша причина його популярності полягає в тому, що багато моментів на сайті ви можете налаштувати самостійно за допомогою плагінів, при цьому не будучи програмістом або адміном.

Але різноманітність плагінів може стати як благословенням, так і прокляттям. Вся проблема криється в їх величезній кількості: в даний час є більше 55 000 примірників.

З таким великим числом розширень більшість автодилерів знаходяться в розгубленості: які плагіни потрібні і чи потрібні вони взагалі, чи будуть вони сумісні?

Для початку, розповімо коротко про 7 основних плагінів WordPress для сайту автосалону.

1) Yoast SEO

Yoast SEO плагін WordPress для сайту автосалону

Yoast SEO – один із найпопулярніший і найдоступніших SEO-плагінів для WordPress, і на те є вагома причина. Плагін надасть вам широкий спектр SEO-функцій і опцій для оптимізації вашого сайту як для пошукових систем, так і для відвідувачів сайту.

Він допоможе створювати кращий контент в цілому за допомогою функції аналізу контенту і SEO. Yoast SEO перевіряє кожен фрагмент контенту, який ви пишете, і показує, як він виглядає з позиції SEО-параметрів і читабельності. Тобто, він націлений не тільки на пошукових роботів, але і відвідувачів сайту!

Плагін Yoast SEO також допоможе:

  • Створити і відправити карту сайту Google XML для кращої індексації сайту
  • Порадити ключові слова для вашого контенту
  • Редагувати сніппет у видачі результатів пошуку.
  • Дізнатися, наскільки оптимізований ваш сайт, з пропозиціями щодо поліпшення
  • Встановити канонічні URL-адреси, щоб уникнути дублювання контенту і санкцій Google
  • Управляти хлібними крихтами сайту, налаштувати внутрішню перелінковку

2) W3 Total Cache

W3 Total Cache плагін для сайту автосалону

Ваш сайт – як конструкція Lego, яку ви створили. Вона побудована з безлічі деталей (фрагментів тексту та зображень), напевно вам знадобилося багато часу, щоб зібрати їх разом.

Тепер уявіть: користувач відвідав ваш сайт і ви повинні за пару секунд вибудувати це Lego, тобто за пару секунд завантажити контент. Завдання ускладнюється, коли інтернет-з’єднання виявляється зовсім повільним. Навряд чи хтось буде довго чекати, правда?

І так кожна сторінка. Кожен раз.

Результат? Страждає SEO і клієнти обходять ваш сайт стороною.

Кешування сторінок означає те, що ваша Lego-конструкція сайту вже готова і чекає кожного відвідувача, тим самим завантажується в рази швидше.

У цьому допоможе плагін W3 Total Cache – безкоштовний плагін для кешування, який вже скачали майже мільйон користувачів. W3 Total Cache пропонує найкраще, що ви можете знайти серед аналогічних плагінів кешування.

Отже, ви зможете кешувати сторінки для швидкого завантаження, стискати HTML, JS і CSS- коди і багато іншого.

3) Smush Image Compression and Optimization

Smush Image Compression and Optimization плагін Вордпресс для сайту автодилера

Для автосалонів фото автомобілів на сайті – це найважливіше.

Проте, зображення по 30-40 Мб приблизно істотно сповільнять завантаження вашого сайту і завдадуть шкоди SEO.

Плагін Smush It допоможе стиснути зображення, і, що більш важливо, оптимізує їх перед публікацією на сайті.

Таким чином, з мінімум налаштувань і параметрів ви можете бути впевнені, що фото будуть відповідного розміру і якості, адаптовані для будь-якого пристрою.

4) JetPack

JetPack - один з 7 головних полігонів для сайту автосалону на Вордпресс

 JetPack – відмінний плагін, як швейцарський армійський ніж в кишені маркетолога. При цьому відзначимо, що він є досить “важким”, оскільки він один може замінити більше 30-ти розширень. Але це можна пробачити, з огляду на обсяг загального функціоналу плагіна. Головні особливості JetPack наступні: надає аналітику і статистику сайту, захищає сайт,

моніторить час роботи вашого сайту а також допомагає інтегруватися з соціальними мережами і багато іншого.

5) Contact Form 7

Contact Form 7 розширення для сайту автосалону

Вважається кращим безкоштовним плагіном для створення контактних форм на WordPress-сайті. Плюсами є те, що він простий, зрозумілий і регулярно оновлюваний розробниками.

За допомогою Contact Form 7 можна швидко налаштувати контактну форму-заявку на тест-драйв, наприклад, або для отримання зворотного зв’язку з текстовими полями, полями для email-адреси, імені, номера телефону та ін.

6) UpDraft Plus

плагін для автодилерів - UpDraft Plus

Від непередбачених ситуацій не застрахований ніхто, будь то дії хакерів, помилкове видалення сторінок, або іншого роду людська необережність. Якраз для таких випадків призначене резервне копіювання сайту. Зробити це вручну не представляє особливої ​​складності, але на це потрібно багато часу. Тут на допомогу прийде плагін UpDraft Plus, який автоматично створить архівну копію сайту і відправить на вказане місце за лічені хвилини. Окрім інших переваг, плагін є простим у використанні і насиченим додатковим функціоналом.

7) AMP on WordPress

AMP на сайті WordPress

Якщо ви хочете забезпечити позитивний досвід для ваших користувачів і затримати їх на сайті якомога довше, то вам варто створити AMP-версію сайту. Для цього знадобиться плагін AMP on WordPress. Він створить оптимізовані сторінки, які будуть показуватися вище в результатах видачі Google на мобільних пристроях.

Ми не вказали важливий і необхідний плагін WordPress для автосалонів?

Дайте нам знати в коментарях нижче.

 

Несумісність плагінів

Як ми вже говорили, для реалізації будь-якого функціоналу існує безліч плагінів, але практично всі вони створені різними розробниками. Не виключено, що через це плагіни можуть конфліктувати між собою, при цьому викликаючи помилки в роботі сайту.

Майже неможливо повністю уникнути конфліктів, якщо ви використовуєте багато плагінів одночасно, краще все-таки завантажувати ті, які дійсно потрібні. Однак є кілька методів, які ви можете використовувати, щоб звести до мінімуму конфлікти і проблеми з плагінами.

  • Уникайте застарілих плагінів. Якщо вам необхідно використовувати плагін для певної функції, переконайтеся, що він був нещодавно оновлений і сумісний з останньою версією WordPress.
  • Створіть резервну копію сайту перед установкою плагінів. Рекомендується робити повні резервні копії всього сайту, перш ніж вносити серйозні зміни. Наявність резервних копій дозволяє вам відновити старіші версії кожного плагіна, якщо щось піде не так, і вам доведеться відкотитися до попередньої версії.
  • Оновлюйте плагіни по черзі. Оновлення відразу всіх плагінів може здатися плюсом з метою економії часу, але тут є ризик того, що все піде не за планом. Індивідуальне оновлення дозволяє точно визначити, який плагін викликав конфлікт, а потім відразу ж відновити попередню версію сайту з резервної копії.

На закінчення, можемо сказати, що SEO-плагіни є відмінними інструментами в налаштуванні сайту при мінімальних зусиллях. Практично всі перераховані вище плагіни безкоштовні, тому у вас є прекрасна можливість протестувати їх безкорисливо. Головне, не переборщити з кількістю, ну і бажано читати форуми та відгуки при установці інших розширень.

0 відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *