Технологія AMP: що це і в чому її переваги для автосалонів?

Ми прихильники використання технології AMP – і вам радимо бути ними. Адже ці швидкі сторінки просто подарунок долі для тих автосалонів, які хочуть довести, що вони такі ж класні онлайн, як і в дійсності.

Ми аргументуємо і доведемо, що в наш час автосалонам потрібно переходити на формат АМP, щоб бути готовим до нового потоку клієнтів, озброєних мобільними пристроями.

Тому давайте перейдемо до справи: що таке технологія АМР і чому ваш автосалон повинен впровадити її?

AMP і ваш автомобільний сайт:

Визначення AMP:

AMP (Accelerated Mobile Pages) перекладається як “прискорені мобільні сторінки”. AMP – це технологія з відкритим вихідним кодом, що спонсорується Google, яка була створена для прискорення, поліпшення і підвищення ефективності роботи з мобільними браузерами. Так як Google приділяє особливу увагу ресурсам, які працюють швидко, відповідно швидкість завантаження впливає на ранжування і перехід на АМP-сторінки тільки зіграє вам на руку.

З докладною інструкцією по впровадженню AMP ви зможете ознайомитись на офіційному сайті https://www.ampproject.org/ru/.

Важливо внести зміни в HTML код вихідної сторінки, для того, щоб Google і браузери могли з легкістю переключитися на версію AMP.

Детальна інформація про AMP:

AMP сторінки створюються для блискавичного завантаження контенту, включаючи «великі» файли, такі як інфографіка, файли PDF, відео або навіть аудіофайли. Швидкість завантаження в певних випадках збільшується до 40%.

Переваги AMP-сторінок для вашого автосалону

Створення AMP сторінок має свої обмеження. Згідно з рекомендаціями AMP, сторінки не повинні бути перевантаженими, а показувати користувачеві тільки той контент, за яким він прийшов. Це означає, що Google скорочує код сторінки на 90%, обходить стороною перевантажений різними елементами дизайн і обмежує кількість елементів брендингу на сторінці. Правда, в такому випадку страждає дизайн сторінок, так як технологія АМР не допускає красивого, динамічного оформлення сайту і, до того ж, ресурси, які заробляють гроші на рекламі, можуть опинитися в програші.

Є ще один момент, який сприяє швидкій завантаженні АМР сторінок – це глобальний кеш – контент буде ближче до того місця, де людина буде його споживати.

Переваги AMP для вашого автомобільного сайту

По-перше, технологія АМР частково впливає на SEO просування вашого сайту, так як завдяки високій швидкості завантаження пошукові системи надають таким сторінкам переваги в ранжуванні в порівнянні з традиційними сторінками. До того ж пошуковики можуть, залежно від типу контенту, вбудовувати АМР-сторінки в такі ефектні елементи видачі, як “карусель”, наприклад, що безсумнівно привертає увагу користувачів і сприяє підвищенню CTR. Користувачі звикли до швидкого завантаження сторінок, які позначені пошуковою системою особливим значком, і ймовірність того, що клікнуть саме по ним, дуже висока.

53% мобільних користувачів покидають сторінку, якщо її завантаження триває більше 3 сек.Ми вже з’ясували наскільки швидкими, стильними і продуманими AMP-сторінки можуть бути, і цього достатньо, щоб задуматися про їх реалізацію на вашому сайті. Але ми ще не договорили про всі переваги таких сторінок.

53% мобільних користувачів очікує, що веб-сайт завантажиться через дві секунди або навіть менше, і чим довше сторінка завантажується, тим менш позитивне перше враження про вас складається. По закінченню цих важливих перших двох секунд, як показали дослідження, ступінь задоволеності клієнтів починає знижуватися. Після 3 секунд очікування завантаження мобільної сторінки більшість користувачів повертається назад у пошукову видачу.

Удар на себе приймає не тільки задоволеність клієнтів, адже зниження швидкості сторінки на 100 мілісекунд (це всього 0,1 секунди) корелює з падінням коефіцієнта конверсії на мобільних пристроях на 7.1%.

AMP-сторінки, які завантажуються в одну мить, запобігають зниженню ступені задоволеності клієнтів і втраті конверсій з самого початку. Якщо завантаження вашого мобільного сайту займає 10-15 секунд, уявіть собі різницю, яка може бути досягнута шляхом впровадження версії AMP. Скільки ще потенційних клієнтів ви могли б залучити?

Відповідно до недавнього дослідження Forrester, за рік впровадження технології AMP сторінок дало наступні результати:

  • Зростання коефіцієнта конверсії продажів + 20%
  • Збільшення трафіку AMP сайту + 10%
  • Збільшення відвідуваності сторінок +60%
  • Подвоєння часу перебування на сайті.

Forrester прогнозує, що сайт з 4 мільйонами відвідувачів в місяць принесе 377% прибутку (ROI) від впровадження AMP. На даний момент ваш сайт може не мати 4 мільйони відвідувачів в місяць, але ви рухаєтеся в правильному напрямку. Технологія AMP окупається. Якщо ваша мета полягає в збільшенні трафіку на сайт і конверсій, то AMP може стати чудовим варіантом для її досягнення. Передбачають, що до 2020 року мобільний трафік становитиме 80% від загального числа, відповідно, попит на швидкісні мобільні сторінки буде продовжувати рости, і конкуренція буде тільки посилюватися, щоб пропонувати нові можливості для своїх користувачів.

1 відповісти

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *