Технічне SEO для автосалонів: введення

Пошукова мережа, без перебільшення, – це поле битви. Зрештою, всі постійно борються за високі позиції, а перемога можлива тільки за умови, що ви “опустите” когось вниз по списку. Подібна ситуація асоціюється з безкінечною дитячою грою під назвою “цар гори”.
Неважливо, чим для вас є SEO – битвою чи грою, але в будь-якому випадку це метушня, напруження і занепокоєння. Так що не вступайте в бій без зброї, точніше, без знань технічних основ автомобільного SEO:

Важливо бути релевантним

З кожним роком алгоритми Google все ретельніше оцінюють сайти, але релевантність як і раніше залишається вирішальним фактором. Наявність релевантного контенту означає, що елементи вашої веб-сторінки повністю відповідають запиту і очікуванням користувача.
SEO – запорука релевантності. Завдяки йому контент структурується і створюється пропорція ключових слів або фраз, відповідних пошуковому запиту. Це сприяє кращому ранжуванню і генерації органічного трафіку.

Як визначається SEO-рейтинг автосалону?

Для обробки величезної кількості користувацьких запитів пошукові системи використовують штучний інтелект і математичні формули (так звані алгоритми) для сортування і ранжування сторінок на основі релевантності ключових слів. Ці алгоритми включають сотні факторів ранжування, які можуть вплинути на видимість веб-сайту.

Чому сайту автосалону потрібна пошукова оптимізація?

Пошукові системи розумні, але їм як і раніше потрібна допомога. Вони постійно працюють над удосконаленням точності сканування і видачі найрелевантніших результатів, які відповідають запитам користувачів. Але, все ж, потенціал пошукових машин обмежений. SEO допомагає пошуковим системам правильно інтерпретувати контент кожної веб-сторінки, що так само покращує її видимість. Таким чином, в топових результатах видачі користувачеві надаються результати, що найбільш релевантні його запиту.

Ключові слова для цільової аудиторії

Важливе завдання технічного SEO – зробити сайт простим для перегляду як для користувачів, так і для пошукових роботів. Хоча пошукові системи стають складнішими і досконалішими, але багато в чому вони не можуть “побачити” веб-сторінку подібно до того, як це робить людина. SEO форматує ваш контент таким чином, що алгоритми “розуміють” кожну сторінку і пов’язують їх з конкретними запитами користувача і його пошуковими намірами.
Ключові слова відіграють основну роль в процесі оптимізації пошуку. Вони – основа пошукових запитів. Фактично, інформаційний пошук як наука базується на ключових словах. Замість того щоб зберігати 25 мільярдів веб-сторінок в одному місці у пошукових систем є безліч невеликих баз сторінок, згрупованих за ключовими словами. Це дозволяє отримувати дані за секунди.Технічне SEO для автосалонів: ключові слова для цільової аудиторії

Метатег Title

Метатег Title – це заголовок сторінки, який бачить користувач  в пошуковій видачі. Вважається одним з найважливіших елементів з точки зору SEO. Цей заголовок відображається в результатах пошуку у вигляді посилання і є першим знайомством клієнта з вашим брендом, тому відповідність ключових слів у заголовку з запитом користувача є надзвичайно важливою.
Переконливий title може вплинути на клікабельність і на зростання переходів зі сторінки видачі, тому необхідно думати не лише про оптимізацію і вживання ключових слів, а й про інтереси користувачів.Технічне SEO для автосалонів: Метатег Title

Метатег Description

Це короткий опис сторінки сайту, який відображається під метатегом title в результатах пошуку. Завдяки йому можна створити привабливий сніпет в пошуковій видачі. Назви і описи повинні бути унікальними і не дублюватися на інших сторінках.
Важливо створити продуманий опис, тобто включити релевантні ключові слова і перелік переваг продукту, оскільки це безпосередньо впливає на клікабельність і кількість переходів на ваш сайт.Технічне SEO для автосалонів: Метатег Description

Теги заголовків <h1> – <h3>

Тег заголовка використовується для відокремлення розділів в документі веб-сторінки. Пошукові системи шукають релевантні ключові слова в заголовку, які відповідають запиту користувача. В цілому, існує 6 тегів заголовків від <h1> до <h6>. <H1> є найважливішим тегом і може бути використаний лише один раз. Він повинен містити короткий опис вмісту сторінки з урахуванням основних ключових слів. Наступні теги призначені для маркування тексту другорядної важливості.

Оптимізація контенту

SEO-контент потрібно писати зрозумілою мовою і присвячувати його конкретній тематиці. Деякі поради щодо оптимізації ключових слів:

  • Основне ключове слово-одна ключова фраза на одну цільову сторінку;
  • Варіанти ключових слів – використовуйте синоніми, форму множини і фрази, які мають однакове значення;
  • Супутні слова – ті, які семантично пов’язані з основними ключовими словами;
  • Значимість– використовуйте основні ключові слова в заголовку, підзаголовку і в першому абзаці;
  • Частота-основне ключове слово має зустрічатися частіше, ніж інші слова, але тут важливо не перестаратися. Пам’ятайте, пошукові алгоритми “розумні” і гостро реагують на переспам;
  • Внутрішні посилання – вставляйте текстові посилання в тексті там, де вони будуть підходити за змістом.

Структуровані дані

Як говорить Google: “Ви можете допомогти нам краще подати ваш контент, якщо надасте додаткову інформацію для Google у вигляді структурованих даних”.
Існують різні типи схем бази даних по структурі, але Google рекомендує JavaScript (JSON). Розмітка не відображається на сторінці, тільки в джерелі.

Технічний аудит сайту

Технічний SEO-аудит сайту – детальний аналіз технічної частини сайту, який  допомогає виявити і виправити помилки, що заважають правильній індексації вашого ресурсу. Важливість технічної оптимізації сайту складно переоцінити, адже створювати унікальний і оригінальний контент недостатньо для успішного просування. Навіщо публікувати матеріал, якщо його ніхто не зможе знайти? Хороший контент на сайті повинен грунтуватися на грамотній внутрішній оптимізації.
Найкращим варіантом буде регулярне проведення детального технічного аудиту на своєму веб-сайті, щоб переконатися, що пошукові системи безпроблемно сканують і індексують ваші сторінки. В іншому випадку наявність хоча б однієї технічної помилки згубно позначиться на пошуковому трафіку. Детальніше про всі пункти, що входять до SEO- аналізу сайту, ви зможете дізнатись з наших наступних публікацій, або прямо зараз отримати безкоштовну консультацію від спеціалістів:


Безкоштовна консультація по технічному SEO-аудиту для вашого автосалону!

Введіть номер телефону

На закінчення

По суті, головна мета SEO – допомогти вам заробити гроші, а зробити це можна шляхом забезпечення максимальної зручності для користувача. Технічне SEO є важливим кроком до повної відповідності вимогам пошукових систем, в результаті чого підвищується видимість і кількість потенційних покупців, що переходять на ваш ресурс.

0 відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *