5 критичних SEO помилок у просуванні автосалону, які потрібно негайно усунути.

Загуглили ваш автосалон і не побачили його на першій сторінці результатів пошуку?! Знайомо, чи не так? Типова ситуація серед всіх автосалонів — великих і малих — по всій країні. Співробітник або менеджер вирішує загуглити кілька ключових слів і не знаходить свій автосалон в топ-3 результатів пошуку Google. А все тому, що далеко не всі усвідомлюють, що автомобільне SEO — це реальність, і в результаті не можуть зрозуміти, чому клієнти не знаходять їх в інтернеті.

SEO оптимізація для автосалонів

Автомобільне SEO: Що вам потрібно знати

Абревіатура SEO розшифровується як ‘оптимізація під пошукові системи’ і це практика збільшення якості та кількості трафіку на ваш сайт за допомогою органічних результатів пошуку. Пошукові системи, такі як Google і Yandex, використовують алгоритм для визначення відповідності вашого сайту конкретним ключовим словам і фразам, які вводять користувачі в рядок пошуку.

 

Значимість SEO для інтернет-маркетингу автосалону

Немає чітко визначених формул, які з часом можуть витіснити SEO, але пошукові системи звертають увагу на такі речі, як якість контенту, який ви створюєте, ключові слова на вашому сайті, і на те, чи згадують вас люди.

використання пошукових систем для пошуку місцевої інформації

Google виявив, що четверо з п’яти споживачів використовують пошукові системи, щоб знайти інформацію по місцевості, тому, якщо ваш автосалон не займає топову позицію, можливо, прийшов час перевірити, чи не допускаєте ви найтиповіші помилки в SEO.

 

Поширені SEO помилки в просуванні автосалону.

 

  1. Відсутність відповідної команди

SEO — це не те, що можна довірити випадковому співробітнику автосалону. Залежно від обсягу та бюджету автосалону краще мати менеджера з розвитку бізнесу і цілу команду, спрямовану на управління цифровим маркетингом та онлайн-присутністю. Це повинні бути перспективні, технологічно підковані люди, які розуміють всю силу інтернет-маркетингу.

Також не варто недооцінювати послуги зовнішніх Digital-агенцій. Є компанії, які спеціалізуються на SEO, соціальних мережах, цифровому маркетингу і можуть подбати про вашу репутацію в інтернеті, в той час як ваша команда турбуватиметься про продажі.

 

  1. Занадто багато ключових слів на сайті

Як виглядає контент на вашому веб-сайті? Наскільки корисний він і чи легко його читати? Або ж він просто переповнений ключовими словами на автомобільну тематику, оскільки декілька років тому ви дізнались, що ключові слова важливі? Так, були часи, коли наповнення ключовими словами працювало і оптимізовані сайти займали топові позиції, але Google досить-таки швидко це розкусив. Тепер, якщо контент на вашому сайті навмисно заповнений ключовими словами і практично непридатний для читання звичайним користувачем, Google може забанити вас.

наповнення тексту ключовими словами

 

  1. Нудні сторінки в соціальних мережах

Ви створили сторінки на Facebook, Twitter і Instagram, тому що так треба, але чи публікуєте ви якісний контент? Можете вважати, що соцмережі — це марна трата часу, але вони відіграють важливу роль в SEO стратегії вашого автосалону.

Соціальні мережі, як додатковий шлях до вашого бренду.

Перепости в соцмережах будуть заохочувати відвідувачів заходити на ваш сайт, тому, якщо взаємодіяти зі своїми підписниками і розміщувати якісний контент, Google побачить, що ваші публікації спрямовані на задоволення потреб користувачів. Профілі в соціальних мережах також ранжуються в пошукових системах і стають додатковою можливістю дізнатись про ваш бренд.

 

  1. Не підтверджена сторінка Google Мій бізнес

Одним з найпростіших способів розповісти Google про своє існування це сторінка Google Мій бізнес вашого автосалону. Створення такої сторінки абсолютно безкоштовне і дає можливість контролювати, як інформація про вас відображається в результатах пошукової системи, що збільшує шанси з’явитися в локальному пошуку.

Створення сторінки Google Мій бізнес вашого автосалону.

 

  1. Ви не турбуєтесь про свій лінковий профіль

Значна частина SEO, про яку багато автосалонів забувають, — це лінкбілдінг — процес отримання гіперпосилань з інших веб-сайтів на свій особистий сайт. Кількість і якість посилань, які перенаправляють на ваш сайт, можуть мати прямий і сильний вплив на рейтинг в пошукових системах.

Яким чином ви отримуєте ці посилання? Найпростіший спосіб почати — це просто подумати про будь-які існуючі партнерські відносини, спонсорство або події в вашому автосалоні. Припустимо, ви спонсоруєте місцеву спортивну команду і вони розміщують назву вашого автосалону на своєму веб-сайті. Просто запитайте, можливо, вони також зможуть додати посилання. Ваш співробітник виступає на профільному заході? Зверніть увагу, чи буде сайт заходу посилатися на сайт вашого автосалону.

Значна частина SEO це лінкбілдінг.

Джерело: kyivhalfmarathon.org

Дуже важливо пам’ятати, що SEO — це не одноразовий проект. Це постійне докладання зусиль. І якщо все зроблено правильно, то можна у значній мірі збільшити трафік на ваш веб-ресурс.

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *