Розширені можливості автомобільної реклами від Facebook

оновлена ​​автомобільна реклама від фейсбук

Facebook розширив можливості таргетингу автомобільної реклами (раніше “динамічної реклами для автосалонів”) з метою охоплення ще більшої кількості людей.

Можливо, ви вже встигли ознайомитися і випробувати на ділі поліпшену автомобільну рекламу, якщо ж ні – читайте далі навіщо це потрібно зробити найближчим часом.

Формат “динамічна реклама для автосалонів” працювала з липня 2017 року і з її допомогою продавці могли “повертати” на сайт відвідувачів, які раніше відвідували їх власний ресурс автосалону. Тепер механізм дії “автомобільної реклами” нагадує поведінковий таргетинг, тобто ви можете охопити людей, які відвідали не тільки ваш сайт, але і сайти ваших конкурентів. Представники автоіндустрії можуть скористатися вигодами цього оновленого продукту на таких платформах як Facebook, Instagram і Audience Network.

Згідно з недавнім опитуванням Facebook IQ, 63% покупців автомобілів ознайомлюються з новими марками автомобілів через Інтернет. Завдяки цьому оновленню автодилери тепер можуть залучити більше потенційних клієнтів, які знаходяться в пошуку автомобіля.

Ось як працює реклама: припустимо, людина вивчає пропозиції і порівнює автомобілі на декількох сайтах автосалонів та інших ресурсах з продажу автомобілів. Потім ми автоматично генеруємо індивідуальні, персоналізовані оголошення, які показують найбільш релевантну рекламу автомобілів для потрібної аудиторії, наприклад, людям, які відвідали сторінки Facebook на автомобільну тематику, але ще не відвідали веб-сайт дилерського центру “, пише Facebook.

Переваги оновленого формату:

  • Сприяє залученню потенційних клієнтів, які раніше не взаємодіяли з вашим ресурсом. Таким чином ви зможете “достукатися” до клієнтів, які віддавали перевагу автомобілям ваших конкурентів.
  • Допоможе збільшити відвідуваність вашого ресурсу, що впливає на кількість конверсій.
  • Заощадить ваш бюджет на медійну рекламу, спрямовану на збільшення трафіку. Рекламні оголошення автоматично генеруються  на основі каталогу і тим самим відмінно впораються з цим завданням.
  • Підвищить впізнаваність вашого бренду.

 Розширені можливості автомобільної реклами від Facebook

Що потрібно для запуску автомобільної реклами в Facebook?

Для створення динамічного ретаргетингу необхідно:

1. Ясна річ, сторінка Facebook і рекламний аккаунт Facebook.

2. Каталог, в якому буде розміщуватись інформація про автомобілі, які  треба рекламувати (марка, модель, рік, місце розташування, ціна, опис тощо).

3. Піксель Facebook і / або Facebook SDK. Де Піксель Facebook – це прописаний на сайті фрагмент коду, який потрібен для збору аудиторій для ретаргетингу, оптимізації показів реклами і відстеження конверсій. А Facebook SDK – важлива частина налаштування таргетингу Facebook для мобільних додатків.

За словами Facebook, бренди, які зважилися протестувати нові можливості динамічного ретаргетингу від Facebook, відзначили дуже хороші результати. Так, наприклад, автомобільний бренд Lexus Santa Monica використовували таку рекламу і зафіксували наступне:

  • число переглядів сторінок з інформацією про транспортні засоби виросло до 3,2 разів
  • ціна за перегляд знизилася в 3 рази, в порівнянні з попередніми кампаніями з аналогічним бюджетом.

Щоб збільшити трафік на сайті, автодилер DARCARS також використовував динамічну рекламу для збільшення відвідуваності свого сайту. В результаті за 3 місяці було зафіксовано більш ніж 45 000 переглядів сторінок з інформацією про транспортні засоби, при цьому ціна за перегляд стала на 92% дешевше в порівнянні з іншими рекламними каналами.

Отже, коротко про те, які переваги отримав автосалон:

  • ціна за перегляд автомобіля стала на 92% нижче
  • ціна за клік на 66% нижче
  • більше 45 000 переглядів сторінок автомобілів

І ще один приклад з Castle Chevrolet. Завдяки новому таргетингу, охоплення аудиторії Castle Chevrolet збільшилось на 27%, в порівнянні з пошуковою кампанією з аналогічною аудиторією.

Facebook відзначає, що рекламодавці можуть використовувати ці оголошення для залучення покупців, не отримуючи про них ніякої особистої інформації. Крім того, люди можуть відмовитися від перегляду цих оголошень в будь-який час, просто клікнувши на верхній правий кут оголошення.

Як бачите, автомобільна реклама в Facebook – гнучке і ефективне автоматизоване рішення для охоплення потрібних людей, головне один раз і грамотно налаштувати її .

0 відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *