Пости в соцмережах: 15 крутих ідей з прикладами

идеи для постинга на странице автосалона

Дилерські центри перейшли в дистанційний режим роботи. Споживачі теж змінили свою поведінку і рішення про покупку приймають на дивані з телефоном в руках. Зараз в соцмережах зосереджена як ніколи активна і платоспроможна аудиторія, про що говорять останні дослідження.

Фактично, через спалах Covid-19 активність в Facebook та Instagram зросла на 40%, а кількість переглядів Instagram Live і Facebook Live подвоїлася за один тиждень.

Залишатися онлайн зараз важливіше, ніж будь-коли: люди покладаються на соціальні мережі, щоб залишатися на зв’язку з друзями, читати новини та розважатися. Деякі автомобільні бренди визнали поразку і чекають кращих часів, на щастя таких не багато. А ті дилери, які думають на перспективу і знають, що за своїх клієнтів потрібно боротися, використовують соціальні мережі для своїх інтересів. Вони допомагають просуванню бізнесу, і це факт. Але успішний комерційний профіль – це захоплюючий контент, який гарантує залученість і охоплення.

Не знаєте з чого почати? Ми зібрали кілька ідей для постів, які будуть цікаві вашим підписникам:

1. Корисний матеріал

Соціальні мережі ідеально підходять для обміну свіжою інформацією, порадами експертів, які є актуальними для вашої аудиторії. В основі вхідного маркетингу лежить цінний матеріал, який інформує, надихає та навчає.

Багато автосалонів також ведуть блог, де міститься безліч цікавих фактів з автоіндустрії. Чому ж не поділитися ними з вашими підписниками? Розмістивши красиво оформлений пост статті з посиланням, ви зможете отримати нових відвідувачів на свій сайт, одночасно надаючи цінну інформацію.

2. Знайомство з співробітниками

Купівля автомобіля – хвилюючий процес для багатьох клієнтів. Психологія така, що люди хочуть знати, з ким мають справу. Безликому бізнесу дуже складно довіритися. Люди більш охоче йдуть за людиною, а не за брендом. Беручи це до уваги, використовуйте соцмережі, щоб представити своїх колег потенційним клієнтам.

Зробіть якісну фотографію ваших співробітників з письмовими деталями, які у веселій і привітній формі пояснюють їх роль в представництві. Або ви можете зробити ще один крок і зняти відео, що дозволяє співробітнику особисто представитися майбутнім клієнтам.просування автосалону в соцмережах 2020 року, приклад публікації

3. Соціальна відповідальність

Багато автомобільних брендів шукають і знаходять можливість не тільки продовжувати роботу в кризових умовах, але ще і допомагати суспільству впоратися з новим викликом – Covid-19. Покажіть аудиторії, що поділяєте загальні тяготи, адже фокус соціальної відповідальності змістився на боротьбу з вірусом як з безумовно першочерговим завданням. Участь кожного бізнесу у вирішенні проблем, що стоять перед всім суспільством, ніколи не було настільки актуальним.

Соціальна відповідальність як ідея для поста в соцмережах

4. Відповідь на конкретне запитання

Після переходу в режим онлайн-консультування клієнти часто можуть задавати одне і те ж питання, тому має сенс створити окремі пости з докладними відповідями на них. Зрозуміло, ці запитання повинні перегукуватися з бізнесом, адже головним завданням комерційного профілю є просування товарної пропозиції.

Миттєва зворотній зв'язок з клієнтами через пост "питання-відповідь"

5. Розважальний пост

Розважальні матеріали потрібні, щоб збільшувати залученість аудиторії. Але навіть розважальний та інформаційний контент, так чи інакше, повинен перегукуватися з продажами. Не потрібно обманювати підписників, вони прекрасно розуміють, для чого ви ведете профіль компанії. Все що ви можете зробити – акуратно перетворювати комерційні тексти в цікавий контент, тестуючи різні формати подачі матеріалу.Розважальний контент створює наплив відвідувачів

6. Пост-відгук

Не обов’язково створювати власний контент, щоб розкрутити бізнес-аккаунт в Instagram і Facebook. Іноді користувачі можуть зробити це за вас. У період карантину не можна контактувати з іншими людьми, виходити з дому, так само як і відвідувати приміщення автосалонів. Але ніхто не забороняє новоспеченому власникові зробити фото купленої моделі у себе в дворі і поділитися нею з вами. Вам залишиться оформити пост і поділитися ним на сторінці компанії.

Живі відгуки від реальних клієнтів підвищують довіру потенційних покупців, показує реальний попит на авто.

7. Допомога у виборі

Не варто думати, що ваші потенційні клієнти знають все про автомобілі. Іноді навіть банальні на перший погляд речі викликають у них масу питань:

  • Яка модель краще всього підійде для сім’ї з 5-ти людина?
  • Які вибрати додаткові функції в авто?
  • Який автомобіль підійде для водія-початківця?

На відміну від відповіді на часті запитання, такий пост допомагає клієнту з покупкою, підштовхує до неї, в якійсь мірі замінює консультанта. Варто врахувати, що це не розповідь про бізнес, а цілком докладний порадник як діяти.

8. Конкурс

Привертайте увагу вже існуючих клієнтів і отримуйте нових, проводячи конкурс або роздачу призів в своїх соціальних мережах. Збільште залученість, залишивши коментар, так люди можуть із задоволенням поспілкуватися з вашим брендом і отримати від цього щось корисне.Розіграші стимулюють приплив підписників на профіль, збільшують активність і охоплення.

9. Пост в стилі “Як вийти на зв’язок?”

Зараз ставиться наголос на інтернет-торгівлі, тому оформіть привабливий пост, в якому залишите всі потрібні контактні дані для зв’язку з консультантами або менеджером з продажу.

Після закінчення карантину можна перетворити цей формат в “Як дістатися?”
Можна прикріпити до посту карту, зняти відео, в якому людина пройде шлях від найближчої зупинки громадського транспорту до вашого дилерського центру. Наочний контент набагато простіше сприймається.

Пости "як з нами зв'язатися" допомагають потенційним клієнтам зробити конверсію.

10. Повідомлення про оновлення модельного ряду

Дуже важливо донести до потенційних покупців інформацію про актуальні моделях і комплектаціях. Через соціальні мережі зробити це ще простіше. Тут ви можете повноцінно презентувати новий автомобіль: показати барвисті фото, записати відеоогляд. Рекомендуємо вказувати ціни, адже чим більше конкретної інформації – тим простіше користувачам буде зважитися на покупку.

11. Пост-опитування

Ще один дієвий спосіб підняти активність в профілі – публікувати контент з опитуванням. Можна пов’язати опитування з тематикою бізнесу, наприклад:

  • Який колір автомобіля вам більше подобається: “чорний” або “сірий”?
  • А ви вже встигли замовити тест-драйв на будинок?

Можна використовувати актуальні теми, які у всіх на слуху. Фоловери хочуть відчувати залученість і отримати шанс висловити свою думку. Але створювати подібні опитування потрібно обережно і продумувати контент.

Щоб підняти активність в профілі можна публікувати контент з опитуванням.

12. Автомобільні вікторини

Якщо хочете привернути увагу своїх підписників в соціальних мережах – пишіть з думкою про них. Ви можете задавати питання про старі класичні автомобілі, автомобільні деталі і багато іншого.

Приклад питання може бути таким:

В якому році Ford представив Thunderbird?

  • 1960
  • 1955
  • 1954
  • 1962

Підписники будуть ділитися своїми здогадками в розділі коментарів. Приблизно через 24-48 годин ви можете показати відповідь. Зараз у людей з’явилося більше часу і вони точно захочуть перевірити свої знання, і вам сподобається те, що ви отримаєте в результаті.

13. Пости, націлені на продаж

Чим буде відрізнятися комерційний профіль від особистого без постів, які спрямовані на продаж?

Правильно, нічим. Комерційний контент становить основу бізнес-сторінки. Розкажіть про комплектації, відмінностях моделі, зробіть огляд, покажіть ціну. Головне, витримати баланс між постами, щоб не перетворити профіль в вітрину з товаром. Чергуйте контент, так набагато цікавіше.

14. Live-відео

Instagram активно просуває формат відео, тому намагайтеся регулярно знімати короткі live-ролики про нові моделі, послуги або про вашу команду. Зміна дій та нестандартна картинка підвищують кількість переглядів. Відео – це тренд в соціальних мережах, який зникне ще не скоро, тому варто скористатися цим.

15. Процес виробництва

Покажіть, як створюються автомобілі вашого бренду. Це теж відмінна ідея для соцмереж! Адже демонстрація “вивороту” пробуджує цікавість і підвищує довіру.

0 відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *