5 головних переваг крапельного маркетингу

Крапельний email-маркетинг

Уявіть собі світ, в якому процес перетворення лідів у покупців є автоматизованою процедурою. Електронні листи, які компанії розсилають потенційним клієнтам, завжди релевантні (цільові), а коефіцієнт конверсій тільки збільшується. Це звучить занадто добре, щоб бути правдою? На щастя, за допомогою крапельного маркетингу цей ідеальний світ може стати реальністю.

Крапельний маркетинг є ідеальним способом автоматизації процесу маркетингу і продажів, легко перетворюючи потенційних клієнтів в реальних. Якщо ви не впевнені, з чого почати, то ви потрапили за адресою. У цій статті ми розповімо про те, що таке крапельний маркетинг і які переваги він представляє для вашого бізнесу.

Що таке крапельний маркетинг?

Крапельний маркетинг – це стратегія комунікації, при якій потенційному клієнту надсилаються письмові чи інші автоматичні повідомлення на підставі виконуваних ним дій. Мета таких повідомлень – з потенційного клієнта зробити реального.Автоматичні повідомлення

Такі кампанії можуть варіюватися в залежності від двох основних параметрів: час або дія.

Наприклад, на заході, який проводив ваш автосалон, вам вдалося зібрати електронні адреси потенційних клієнтів. Тепер вони можуть бути додані до списку вашої email-розсилки. Але чи буде доцільно відправляти новим потенційним клієнтам ті ж листи, що і тим користувачам, які знаходяться в цьому списку цілу вічність або навіть є вашими постійними клієнтами?

Замість цього за допомогою крапельної email-кампанії ви можете познайомити потенційних клієнтів з пропозиціями вашого автосалону, поділитися актуальною інформацією і додати релевантні кнопки CTA. Перший лист може бути відправлений у день вашого знайомства або відразу після того, як користувач підписався на сайті на вашу розсилку. Другий – через кілька днів, а третій (і швидше за все останній) – приблизно через тиждень.

Крім того, ви можете налаштувати крапельну кампанію через push-повідомлення на сторінках вашого сайту. Ось приклад «крапельного сценарію», дії в якому прописані в залежності від ситуації і поведінки користувача.Приклад «крапельного сценарію»

В результаті такої кампанії ви отримуєте електронну адресу потенційного клієнта та інформацію про бажану модель (моделі). Що дозволяє вам в майбутньому відправляти цьому клієнтові персоналізовані повідомлення, які відповідають його інтересам.

Чому вам слід подумати про використання крапельного маркетингу?

Відповідь проста. Тому що такий метод працює. Крапельні кампанії надають своєчасну інформацію користувачам, «дбають» про потенційних клієнтів і допомагають автоматизувати найбільш тяжку частину процесу продажів, дозволяючи вашим крапельним листам виконувати роботу на ранньому етапі за вас.Дані дослідження

Вони, як правило, мають досить хороші результати. Згідно з дослідженням, проведеним email-сервісом Emma, ​​таргетовані релевантні електронні листи приносять в 18 разів більший дохід, ніж листи, що розсилаються всій клієнтській базі. Крім того, користувачі, які читають електронні листи крапельного методу, частіше переходять за посиланнями на них, в порівнянні зі звичайними електронними листами. При цьому CTR збільшується на 119%.

5 головних переваг крапельного маркетингу:

1. Підвищується якість трафіку від реклами. Фірми, які в своїй маркетинговій стратегії почали використовувати кампанії, націлені на потенційних клієнтів, значно збільшили час на сайті, проведений користувачами, які перейшли за рекламними оголошеннями.

2. Замість однієї точки дотику ваші потенційні клієнти бачать кілька рекламних публікацій вашого автосалону різних типів. Це максимізує віддачу від витраченого бюджету і стимулює збільшення лідів від цих постів. По суті, це ще один чудовий спосіб, щоб викликати зацікавленість потенційного клієнта у вашому автосалоні.

3. Якщо ви вже витрачаєте гроші на те, щоб збільшити відвідуваність вашого сайту, цей метод дає максимальну віддачу від вкладених коштів. Первісна хвиля трафіку утворює вершину крапельної воронки. Якщо ви витратили час і гроші на збільшення потоку трафіку на ваш сайт, кращий спосіб скористатися отриманим збільшенням відвідувачів – це крапельний маркетинг. Цей метод помітно виграє перед більш широкого таргетингу і відрізняється від класичного ретаргетінгу тим, що він продовжує працювати після однієї точки взаємодії.

4. Цей тип ретаргетінгу допомагає знову привернути увагу потенційних клієнтів, які відволіклись. Завдяки безлічі точок дотику і різноманітності форматів реклами, крапельний маркетинг сприяє підтримці уваги вашої цільової аудиторії. Це також допомагає повернути інтерес потенційних покупців, які на мить забули про вас.

5. На той час, коли потенційні клієнти відправляють форму заявки, вони володіють великою кількістю інформації про марку або модель, яку вони спеціально шукають у вашому автосалоні, і вже більше зацікавлені у вашому бренді, щоб призначити зустріч для тест-драйву.

З чого почати створювати крапельну кампанію?Складові крапельної кампанії

Від вас вимагається дві складових: маркетинг і програмне забезпечення. По-перше, вам потрібна маркетингова команда, здатна зібрати воєдино контент, дизайн і стратегію вашої кампанії. По-друге, вам необхідно програмне забезпечення для автоматизації, за допомогою якої ви зможете планувати і відправляти повідомлення існуючим та потенційним клієнтам.

Після цього від вас вимагається зробити лише кілька невеликих кроків:

  1. Визначте ваші цілі для кампанії.
  2. Визначте вашу цільову аудиторію.
  3. Позначте частоту і особливості кампанії.
  4. Встановіть послідовність повідомлень.
  5. Запустіть кампанію.

Крапельний маркетинг – це ідеальний спосіб налаштувати автоматичний процес, який може легко конвертувати потенційних клієнтів в постійних.

 

0 відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *