Оновлення Google My Business, про яке має знати кожен автодилер

Сервис Google Мой бизнес обновил руководство для автодилеров. Теперь владельцы автосалонов могут создавать несколько страниц в GMB

Цього разу ми не станемо розповідати про важливість аккаунта GMB для локального бізнесу, зокрема автосалону. У наших статтях, присвячених даному інструменту, ми неодноразово згадували про необхідність наявності і ведення GMB-сторінки. Його маркетингова цінність не зменшилася за останні роки і залишається фактом. Але зараз не про це.

Хочемо поділитися з вами новиною, про яку дізналися від закордонних колег. Тепер власники автосалонів можуть створювати більше однієї сторінки GMB.

Ви, напевно, знаєте, раніше інструмент дозволяв створити лише один профіль компанії за певною адресою на карті. Таким чином, власники бізнесу мали загальний аккаунт для салону і СТО.

GMB аккаунт автосалону Ford Автовінн

Згідно з інформацією, отриманою від предстаників Google в Twitter, автодилери, які продають автомобілі декількох брендів, можуть створити GMB-сторінку для кожної марки. Крім того, окремий акаунт тепер можуть мати відділ продажів автосалону, СТО та інші підрозділи автодилера.

Коментар представників Google в Twitter

Якщо, припустимо, у вашому салоні представлені автомобілі марок Volkswagen, Renault, Mitsubishi, ви можете створити сторінку для кожної з них. Це дозволить розмістити фотографії автомобілів конкретної марки окремо, а не упереміш з іншими брендами. Також це можливість відокремити відгуки, що, безсумнівно, стане плюсом для фанатів бренду, яких навряд чи цікавлять думки про машини інших автовиробників.

Чи хороша це новина?

З одного боку, наявність всіх відгуків в одному місці – це, в першу чергу, зручно для користувача і автосалону, оскільки сприяє генерації ще більшої кількості нових відгуків. Проте розвиток кожної окремої GMB-сторінки може зайняти деякий час і швидкого результату годі чекати. Перевага ось в чому: тепер негативні відгуки з претензіями до роботи відділу технічного обслуговування (наприклад) не впливатимуть на репутацію відділу продажів і автосалону в цілому.

Необхідно зауважити, що оновлення поширюється тільки на салони, в яких представлені нові авто. Дилери уживаних автомобілів мають право тільки на один аккаунт в Google My Business, оскільки у цьому напрямку бізнесу марки автомобілів можуть часто змінюватися.

Зміни в правилах Google мають відношення виключно до автодилерів і не застосовуються в інших галузях. Наприклад, страховим компаніям не дозволяється створювати GMB-профілі для кожної спеціалізації – виду страхування.

Як бачимо, Google йде назустріч автодилерам, тому не варто цим нехтувати. Необхідно використовувати всі переваги, які надає аккаунт в Google My Business. Цей безкоштовний інструмент дозволяє істотно посилити присутність вашого бізнесу онлайн –  насамперед, в Google пошуку та Google Картах. Коли ви додаєте якомога більше інформації про компанію, то допомагаєте потенційним клієнтам і пошуковій системі знайти ваш дилерський центр та дізнатися про нього все необхідне ще до візиту. У кінцевому підсумку це призведе до збільшення веб-трафіку, кількості потенційних клієнтів і обсягів продажів.

2 відповіді
 1. Ольга написав:

  Вітаю. дякую за інформацію щодо можливості розприділення СТО і салону.
  Якщо вже є стрворено ГМБ для сто і салону – то потрібно створювати ще одну окремо для СТО, а існуючу – переоформлювати під салон?
  Чи не “випадуть” такі компанії з карт і чи не втратять існуючого рейтинту?

  Відповіcти
  • Олена Єліна
   Олена Єліна написав:

   Ольго, вітаємо!
   Якщо ви хочете створити кілька сторінок автосалону (окремо для обслуговування, продажу автомобілів і запчастин), вам необхідно створити окремі сторінки в Google My Business та підтвердити компанію. Після підтвердження прав на сторінки вашої компанії, зверніться в службу підтримки, щоб зв’язати відділи з вашим автосалоном.

   Довідка Google My Business не надає інформацію щодо рейтингу сторінок, але є ймовірність, що рейтинг існуючої сторінки може не передатися новим сторінкам.

   Хочемо зазначити: через переведення частини команди компанії Google на віддалений режим роботи, Служба підтримки тимчасово віддає перевагу запитам від організацій, пов’язаних зі сферою медицини і охорони здоров’я. Розгляд запитів на створення нових профілів або верифікація інших бізнесів може відбуватися з затримкою. Це також стосується публікації нових відгуків, відповідей або запитань. Відгуки, відповіді та коментарі, що було опубліковано до цього, буде як і раніше видно.

   Відповіcти

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *