“Y”-маркетинг: Як продати авто міленіалу

Поколение миллениалов: из чего состоит путь молодых людей к покупке

Міленіали, покоління, яке народилося в період між 1980 і 2000 роками, мають рекордну купівельну спроможність і в даний момент є основними покупцями автомобілів. За прогнозами, ця частина населення складатиме 40% від споживачів всього ринку в 2020 році.

Величезна кількість молодих потенційних клієнтів створює необхідність в стратегічних бізнес-моделях, які будуть враховувати унікальні потреби і бажання міленіалів. Те, що працювало з минулими поколіннями, не завжди буде працювати для цієї молодої групи.

З цієї причини, автосалонам важливо оновлювати свої системи і підходи, якщо вони бажають залучити міленіала в якості клієнта. Ми розповімо, що слід враховувати, щоб покупці отримували бажане від співпраці з вашим представництвом.

Шлях до покупки

Міленіали також відомі як цифрове покоління. Вони росли і дорослішали в епоху Інтернету, тому вважають за краще, коли події в їх житті супроводжуються технологічними рішеннями.

Більшість автосалонів вже оновлюють свої маркетингові та клієнтські послуги, щоб бути більш технічно підкованими, але, схоже, цього може бути недостатньо. Багато представників покоління Міленіуму хочуть, щоб значна частина процесу покупки відбувалася в режимі онлайн.

Міленіали віддають перевагу покупкам через мережу інтернет

У недавньому інтерв’ю інтернет-виданню Dealer Marketing Magazine представниця покоління міленіалів розповіла, чому перед відвідуванням автосалону, вона детально вивчить всі пропозиції онлайн. Її рішення обґрунтоване тим, що в дійсності міленіали не схильні до імпульсивних покупок – така характеристика молодих людей нав’язана нам засобами масової інформації.

За словами молоді, вся інформація, яку вони потребують для прийняття обґрунтованого рішення, завжди під рукою. Принаймні міленіали очікують, що зможуть все знайти без стороннього втручання. Це стосується і рішень, пов’язаних з придбанням майбутнього автомобіля.

Згідно зі звітом компанії CDK Global, в середньому міленіали витрачають більше 17,6 годин на перегляд автомобілів в інтернеті, перш ніж відвідати дилерський центр. Вони вивчають сторонні рейтингові сайти і сайти з оглядами авто, а також прислухаються до рекомендацій друзів і сім’ї. Отримані дані в результаті і складають дослідницький досвід для більшості покупців-міленіалів.

Веб-сайт автосалону також є одним з ресурсів, де користувачі черпають необхідну інформацію. Але його переважно використовують вже потенційні покупці, які легко орієнтуються на даному сайті і знаходять на ньому всі відомості про бажаний транспортний засіб. Близько 63% молодих покупців заявляють, що сайт дилерського центру служить для них джерелом інформації, до якого вони звертаються під час дослідження. Але якщо сайт не виправдовує їх очікувань, вони переходять до наступного прийнятного варіанту.

Багато дилерів припускаються помилки, вважаючи, що міленіали хочуть, щоб весь процес відбувався в режимі онлайн: від вибору до оформлення замовлення і власне самої доставки автомобіля.

Насправді, міленіали є більш готовими до покупки і охочіше відвідають автосалон, ніж будь-яке інше покоління. Все завдяки попередньому дослідженню ринку та поінформованості про доступні варіанти в прийнятному для них ціновому діапазоні.

Очікування від автосалонів

Якщо міленіал готовий зробити покупку після проведеного скрупульозного аналізу цін і пропозицій, наступним його кроком стане відвідування дилерського центру. І щоб серед всіх існуючих представництв «гарячий» клієнт вибрав саме вас, недостатньо запропонувати йому бажаний автомобіль за відповідною ціною. Визначальним фактором при створенні довірливих відносин між молодим покупцем і автосалоном є прозорість процесу покупки автомобіля.

Клієнти хочуть розуміти, за що вони платять і що входить до загальної суми

Міленіали не хочуть бути збитими з пантелику і обдуреними, зайшовши в автосалон. Вони бажають отримати ту саму пропозицію, що бачили на сайті. Ви, в свою чергу, можете забезпечити високий рівень прозорості, пропонуючи справедливу ціну, яка буде відповідати вартості аналогічних автомобілів в інших автосалонах.

Цифрові інструменти, орієнтовані на міленіалів

Процес продажу мілленіалу насправді вимагає комплексного підходу, починаючи з того, як клієнт знаходить сайт вашого автосалону в інтернеті і аж до моменту, коли він їде на своєму новому автомобілі. Це означає, що вам необхідно зосередитися на унікальних потребах молодих покупців, зокрема на інструментах, які спрощують процедуру пошуку і покупки.

Наявність простого у використанні веб-сайту, адаптованого також під мобільні пристрої, є ключовим компонентом підтримки інтересу клієнта нового покоління. Імплементуйте на сайт онлайн-калькулятор, щоб допомогти покупцям вирахувати кредитування і щомісячні платежі. Такий інструмент буде корисним для користувача і може збільшити конверсію з сайту.

Зображення автомобіля в синьому колі

Присутність бізнесу в соціальних мережах теж відіграє важливу роль для міленіалів. Цифрове покоління сприймає наявність профілю на соцплатформах як ще одну ознаку прозорості і скоріше надасть перевагу автосалону, який активно веде сторінку в Facebook, Instagram і інших соцмережах.

Вплив соціальних мереж на продажі

Отже, підсумуємо: використовуючи цифрові інструменти і розуміючи, з чого складається шлях міленіала до покупки, автосалони можуть підвищити ефективність і прибуток, водночас захопивши одну з найцінніших демографічних ніш на сучасному ринку.

0 відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *