Локальне і органічне SEO для автосалонів

Швидше за все, ви вже багато читали про пошукову оптимізацію (SEO) і розумієте її важливість для свого автосалону. Але чи часто ваша команда маркетологів згадує за локальне або органічне SEO?

Інформація на цю тему може здатися довгим і звивистим шляхом з безліччю відгалужень, але знання різниці між локальним і органічним SEO допоможуть в управлінні цифровим маркетингом вашого автосалону.

Різниця між локальним і органічним SEO

На відміну від боксерського поєдинку, локальне SEO проти органічного – це зовсім не боротьба. Вони пов’язані один з одним, і вони обидва важливі для автомобільного бізнесу. То яка ж різниця?

Все починається з пошукового запиту.

Локальне SEO формує видачу пошукових систем по запитах користувачів, відштовхуючись від певного регіону, району, вулиці, і т.п. Ось короткий приклад того, як можуть виглядати різні пошукові запити.

Органічний пошук: «Кіа»

 Органічний пошук пропускає карти і показує сайти, які ранжуються.Локальний пошук: «Кіа купити в Києві»

 Локальний пошук підтягує карти і найближчі автосалони.

Різні пошукові системи по-різному реагують на локальний і органічний пошук. Локальний пошук підтягує карти і найближчі автосалони. Органічний пошук пропускає карти і показує сайти, які ранжуються.

Визначаючи, чи призведе пошуковий запит до органічного чи локального результату, йдеться про намір пошуку, який сприймається пошуковою системою. Користувач шукає загальну інформацію або щось в певному місці?

Постає питання: ранжуватися для локального чи органічного SEO? Наша дружня порада – орієнтуйтеся краще на локальне. Ось чому: автосалони пропонують свої послуги приблизно в радіусі 50 кілометрів від свого фактичного місцезнаходження, а Google робить все можливе щоб надати найбільш корисні і релевантні результати для тих, хто здійснює пошук. Тому тут локальне SEO має значення як ніколи.

Давайте зосередимося на найважливіших факторах локального SEO, які необхідні для поліпшення як локального так і органічного SEO.

Топ 6 пріоритетів локального SEO:

  1. Наявність аккаунта в Google My Business

Ваша сторінка Google My Business- це свого роду мініатюрний веб-сайт, який відображається в розділі “Карти” результатів Google для місцевого бізнесу. Він надає короткий огляд вашого автосалону, підсилює вашу присутність в інтернеті і навіть може посприяти швидкому зростанню рейтингу Google, адже ранжувати сторінку Google My Business простіше, ніж веб-сайт. Правильно заповнивши інформацію на сторінці Google My Business, ви значно покращите пошукову видачу в локальному пошуку.

2. Координати сайту

Назва автосалону, адреса і номер телефону повинні бути точно такими ж, як на вашому веб-сайті, сторінці Google My Business, в соціальних мережах і в будь-яких бізнес-каталогах, які ви вказуєте в інтернеті. Повний збіг може поліпшити пошукову видачу в локальному пошуку приблизно на 15%. Пошукові системи виявлять навіть найменшу варіацію між даними, тому будьте дуже обережними і простежте, щоб все збігалося.

3. Контент сайту

Пошукові системи сканують і індексують ваш сайт на основі тексту, який вони знаходять, а не зображення, відео або інші яскраві візуальні ефекти.

Переконайтеся, що пошукові запити, які будуть відображатися на сторінці видачі, інтегровані в заголовки сторінок, заголовки веб-сайту або будь-який відповідний основний текст.

4. Метатег Description

Текст з коротким описом сторінки під результатом пошуку називається мета-описом. Мета-опис часто ігнорується при створенні і підтримці веб-сайту, але вони мають вирішальне значення для збільшення трафіку.

Важливо умовити користувачів клікнути на заголовок і відвідати ваш сайт. Оскільки все більше людей вибирають ваш сайт, пошукові системи бачать, що ваш ресурс є більш релевантним, ніж інші, і піднімає його вгору списку. По суті, це конкурс популярності.

5.Авторитетність домену

Ще одним показником вашої популярності є кількість посилань, що направляють на ваш сайт.

Авторитетність домену вимірює кількість цих посилань і дає оцінку вашому сайту, засновану на тому, наскільки добре побудована лінковий профіль і, відповідно, наскільки відвідувачам подобається ваш сайт. Це показник, за яким необхідно стежити, особливо якщо ви турбуєтеся, що конкурент наступає на п’яти і підкрадається до вашої позиції в результатах пошуку.

Для оцінки авторитетності домену та рекламного потенціалу сайту, з яким ви хочете співпрацювати, використовуйте розширення для браузера Chrome MozBar. Цей інструмент є маст-хевом для маркетологів. Використовуючи його ви отримаєте важливу інформацію про сторінку: метатеги, швидкість завантаження, посилання (внутрішні, зовнішні, з тегом no-follow і т. д.) і багато іншого, не покидаючи її.

Розглянемо, як це працює на прикладі сайту AutoMoto.ua:

Оцінка авторитетності домену сайту AutoMoto.ua за допомогою розширення для браузера Chrome MozBar. А також MozBar робить аналіз сторінок в пошуковій видачі:

MozBar робить аналіз сторінок в пошуковій видачі. 6.Авторитетність соціальних мереж

Так, соціальні медіа мають значення – і не тільки для реклами. Активне ведення сторінки автосалону в соціальних мережах – це простий спосіб отримання якісних лінків та контактних даних потенційних клієнтів.

Пошукові системи також звертають увагу на популярність вашого автосалону в соціальних мережах, яка залежить від лайків, шерів і кількості підписників. Ці цифри свідчать про те, що ваш бізнес живий і здоровий і пошуковики на основі цієї інформації формують сторінку видачі.

Останнім часом користувачі хочуть все більше персоналізувати видачу, а це значить, що локальна переважає над органічною. Важливо зрозуміти, що якщо сайт вашого автосалону не відображається в локальному результаті пошуку, то ви втрачаєте ліди, так як зараз люди хочуть, щоб відповіді на їх пошукові запити орієнтувалися саме на них.

Автомобільне SEO, безумовно, може здатися темним лісом … якщо ви йому дозволите таким бути. А можете бути в курсі всіх інтернет-трендів і вивести свій автосалон на верхні позиції результатів пошуку.

0 відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *