Контент-маркетинг: як писати для SEO і намірів користувачів

Слова – основа Інтернету

Припустимо, ви застосували всі SEO-фішки та отримали більше трафіку, однак, щоб викликати прихильність клієнта потрібно ще і якісне наповнення сайту. Привабливий, добре написаний контент – це найкращий спосіб утримання користувачів на сайті, який здатний пробудити у них бажання читати та виконувати конверсійні дії.

Пошукові системи прагнуть надати найбільш актуальний і корисний контент для веб-користувачів. Факти говорять, що:

 • 93% всього трафіку приходить з пошуку;
 • пошукові системи приводять на 300% більше користувачів, ніж соцмережі.

Це означає, що SEO має вирішальне значення для успішності будь-якого сайту, а рушійною силою для просування в пошукових системах виступає контент-маркетинг. Фактично SEO вибудовується навколо контент-маркетингу, оскільки кожному веб-сайту потрібні слова, тексти, матеріали, ключові слова і т. д.

У цій статті ми не будемо зупинятися на лінкбілдінгу, розповідати про важливість аналізу ключових слів, або перераховувати будь-які інші важливі SEO-аспекти, які ви повинні використовувати (хоча все перераховане вище ігнорувати не можна). Замість цього постараємося допомогти вам передбачити, які питання у користувачів можуть виникнути, а потім визначити, як надати їм найбільш релевантні відповіді за допомогою контент-маркетингу.

Питання, які потрібно задати собі

Кожен фрагмент контенту, який ви пишете для інтернет-користувачів, повинен створюватися з урахуванням їхніх намірів.

Не важливо, чи будете ви публікувати контент в Інтернеті, або писати статті на папері, – завжди пам’ятайте про аудиторію. Якщо ви працюєте над SEO-оптимізацією поста в блозі, цільової сторінки або навіть всього веб-сайту, задайте собі наступні питання, щоб зрозуміти наміри користувачів:

 • Що вони шукають?
 • Яка у них мотивація?
 • Що їм допоможе?
 • Як вони себе почувають в цю пору року?

контент-маркетинг для автодилерів

Дні буденних рекламних матеріалів і анонсів брендів пройшли. Надмірна рекламна пропаганда приречена на провал.

Замість цього слід пояснити цінність вашого бренду, продукту або послуги, що на мові маркетологів називається контент-маркетингом. (Не плутайте контент-маркетинг з рекламою вашого бренду!)

Користувачі звертаються до пошукових систем, щоб легко знайти якісну інформацію, яка дасть відповіді на їхні запитання. Результати пошуку базуються на питаннях, які вони ставлять, і на тому, як вони це роблять.

Існує кілька видів пошукових намірів, на які автосалонам важливо орієнтуватися:

 • навігаційні запити, за якими користувач хоче знайти дилерський центр (адреса, телефон, карти). Приклади запитів:

контент-маркетинг для автосалонів і наміри користувачів

 • інформаційні. Тут все логічно, юзер шукає додаткові відомості про продукт.контент-маркетинг для автосалонів і наміри користувачів
 • комерційні – ті запити, які пов’язані з наміром “купити”. Часто геозалежні, так як покупця в основному цікавлять товари саме в його населеному пункті. Інформаційні наміри в основному використовуються для наповнення контенту на сторінках сайту, а комерційні – для залучення лідів на цільові сторінки.контент-маркетинг для автосалонів і призначені для користувача наміри

Люди хочуть знайти рішення своїх проблем на вашому сайті, тому логічно врахувати всі три типи пошукових намірів. І якщо вони вже зайшли на ваш ресурс, то хочуть побачити хороший контент. Чому б не надати і те й інше?

Що написати, щоб залучити користувачів, які знаходяться в пошуку?

Як знати, що писати? Генерування ідеї для створення корисного контенту – складний, але необхідний процес для вашої стратегії SEO-просування.

Пам’ятайте, що ви не пишете кожен пост для окремого клієнта. Певна частина вмісту контента повинна орієнтуватися на певну аудиторію. Якщо ви будете слідувати цій рекомендації, то ваш ресурс буде популярний і, відповідно, добре ранжуватися.

Після того, як ви визначите цільову аудиторію, складіть список важливих, конкретних питань і тем, які зацікавлять і максимально допоможуть людям. Потім до кожної теми ви зможете скласти ключові слова. Можна використовувати дані веб-аналітики та переглянути органічний трафік. Так ви побачите, по яких запитах користувачі знаходять ваш ресурс. Не поспішайте, проведіть дослідження ключових слів і приділіть більше уваги ключовими словами, по яких можна добре ранжуватися. Потім спокійно розбавляйте ними тексти.

Ось кілька популярних ресурсів для підбору ключових слів:

 • Ahrefs
 • SEMRush
 • Key Collector
 • Moz Keyword Explorer
 • Google Trends
 • Yandex Wordstatконтент-маркетинг для автосалонів: як писати для SEO і намірів користувачів

Пам’ятайте, що за коротким ключовим словом складно ранжуватися, тому подумайте про більш довгі варіації, які можна комбінувати з короткими ключовими словами. Цим ви лише підсилите присутність в пошукових системах.

Найважливіше, що ви можете зробити для високого пошукового ранжування вашого сайту, – це систематично публікувати корисний контент, який спрямований на вирішення проблем аудиторії.

Публікуйте цінний контент не тільки на сайті, але і в соцмережах, тоді ймовірність того, що ваші веб-сторінки будуть відображатися в десятці видачі – дуже висока.Завжди ставте себе на місце потенційних клієнтів, які шукають інформацію. Подумайте, з чого б ви почали?

Щоб ресурс став затребуваним і прибутковим, потрібен хороший контент, який спонукав би до покупки. Але писати тексти, які повністю відповідали б вимогам пошукових систем і при цьому залишилися якісними, – завдання непросте. Спеціалісти AutoMoto.ua з радістю запропонують свої послуги з написання унікальних текстів для сайтів автосалонів і створять не тільки внутрішній, а й зовнішній контент. Докладніше про ціни та послуги ви зможете дізнатися за посиланням нижче:

Висновок:

Необхідність прораховувати щільність тексту, навмисно збільшувати обсяг тексту, щоб не потрапити під фільтри пошукових роботів, давно відпала. Тепер досить створювати контент, який точно націлений на наміри користувачів. Переконайтеся, що конкретно ваш контент відповідає вимогам користувачів і пошукових систем і підготуйте відповіді на питання ваших клієнтів, перш ніж вони їх зададуть.

Пам’ятайте, SEO та контент-маркетинг – поняття, які доповнюють одне одного і, щоб домогтися успіху, обидва повинні йти пліч-о-пліч.

0 відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *