Юзабіліті сторінок з оглядом моделей автомобілів: рекомендації щодо поліпшення

поліпшення сторінок з оглядом моделей

3 секунди

Саме за цей час сайт вашого автосалону повинен привернути увагу клієнтів і спонукати їх взаємодіяти зі сторінками опису транспортних засобів (англ. VDP “Vehicle Detail Pages”). Якщо потенційний покупець автомобіля не може знайти те, що він шукає протягом трьох секунд – це поганий досвід користувача, що може в кінцевому підсумку коштувати вам конверсій.

Дійсно, підтримувати ресурс дилерського центру в світі цифрового маркетингу –  як гойдатися на гойдалці-балансирі. Потрібно утримати баланс і робити все, щоб задовольнити запити клієнтів, враховувати те, що принесе найбільшу вигоду автосалонам і в той же час пристосуватися до вимог пошукових систем. Але такої майстерності варто досягти, аби потім пожинати плоди у вигляді стабільних продажів.

Складність полягає в тому, що для опису транспортного засобу потрібно розмістити досить багато докладної інформації, з метою відповісти на важливі питання клієнтів. Тому можуть виникнути труднощі з організацією та наданням такого контенту, щоб він легко сприймався, був досить інформативним і, що найважливіше, цікавим. Продовжуйте читати і ви дізнаєтесь як підвищити юзабіліті VDP-сторінок та за 3 секунди переконати користувача залишитися на сайті!

Максимізація конверсій демонстраційних сторінок проти досвіду користувача

Конверсії – це основа цифрового маркетингу, тому очевидно, що дилерські центри завжди будуть прагнути отримати максимум зі свого сайту. Простіше кажучи, чим більше конверсій на сайті, тим вище ймовірність продажу. Чи то заявка на кредитування, чи то запит інформації, або запис на тест-драйв, – конверсії вказують на зростаюче число потенційних клієнтів. Але думки лише про збільшення прибутку призведуть до того, що буде проігнорований не менш важливий фактор –  досвід користувача.

Сторінки опису моделей (VDP) – це перше враження покупця від асортименту автомобілів вашого дилерського центру (і, можливо, останнє, в залежності від їхнього досвіду). Присутність автосалону в Інтернеті впливає на сприйняття клієнтом вашого бізнесу оффлайн і часто є вирішальним фактором того, чи оберуть вони вас як продавця транспортних засобів. Важливе питання: перебування на сторінці певної моделі приносить позитивний досвід користувачів?

Поширені проблеми зі сторінками опису моделей і шляхи їх поліпшення

Інформаційне перевантаження. Звичайно, важливо надати всю цінну інформацію про транспортний засіб. Але не всі деталі мають однакову цінність! Останнє, чого хоче клієнт – це щоб його закидали даними. Інформаційне перевантаження не тільки пригнічує, а й відволікає відвідувачів сайту від виконання бажаних для вас дій, таких як запис на тест-драйв або візит в автосалон. Сторінка з пропозицією повинна бути правильно збалансована контентом. Вирішіть, що дійсно важливо вказати, і не бійтеся видалити зайве. Сховайте додаткову інформацію за кнопкою “Детальніше” або спростіть сприйняття змісту за допомогою списків і значків.

поліпшення контенту на сторінці огляду машини

Захаращений деталями контент. Деякі дилерські центри мають тенденцію до розташування тематичних блоків таким чином, що ВСІ дані про транспортний засіб знаходяться під заголовком. Це означає, що кожна деталь буде на рівні погляду у верхній частині сторінки без необхідності скролінгу вниз, а це зовсім неефективно, оскільки відсутній чіткий акцент на потрібному. Немає необхідності розміщувати все у верхній частині сторінки, крім ключової інформації, що призначена для залучення уваги користувачів.

Розставте пріоритети в подачі даних і подайте її в сприйнятливій формі. Менше та краще, коли мова йде про UX-дизайн!

Занадто багато CTA (Call to Action- заклик до дії). Помилкове припущення, що щільно розміщені різноманіині CTA-кнопки допоможуть максимізувати конверсії на сторінках опису моделей. Часто це просто створює додаткову плутанину. СТА повинен бути інформативним і лаконічним.

Повільність. Швидкість завантаження сторінки – фактор, що сприяє формуванню позитивного або негативного досвіду користувача. Якщо завантаження вмісту ваших сторінок займає надто багато часу, то ваші показники відмов будуть рости в геометричній прогресії.

За словами Google, “… збільшення часу завантаження сторінки від 1 до 6 секунд, підвищує ймовірність відмов на 90%”

Ознайомтеся з нашим постом в блозі про швидкість завантаження сторінок і дізнайтеся, за рахунок чого можна заощадити найважливіші секунди і скоротити час завантаження!

Сторінки опису моделей (VDP) дезорієнтують. Ефективно організовані демонстраційні сторінки невимушено вказують на те, де шукати необхідне в першу чергу, і чітко направляють від лендінгу до конвертаційних блоків. Подивіться на сайт очима бажаючих придбати автомобіль (або попросіть допомоги у сторонньої людини) – клікніть на будь-яку сторінку з моделлю авто на сайті вашого автосалону. Після переходу на сторінку ви відчуваєте себе трохи розгублено, не знаєте де шукати, або які дії виконати? Виправте всі виявлені недоліки і ви побачите, що, після поліпшення юзабіліті, сторінки з оглядом моделей викличуть у користувачів “любов з першого погляду!”

Рішення проблем: клієнтоорієнтований дизайн. Мінімізуйте кількість використовуваних CTA і створіть спрощений і зрозумілий інтерфейс.

Далі ми розглянемо більш детально рекомендації як доопрацювати контентну складову VDP-сторінок.

Структура контенту для сторінок з описом моделей:

  1. Надавайте цінну інформацію в пріоритетному порядку показуйте найбільш важливу інформацію вгорі сторінки. Само собою зрозуміло, що на видному місці повинен бути розміщений огляд обраної моделі. Також можна коротко розповісти її історію, доопрацювання виробника і виділити оновлення. Поруч з описом моделі доречно розмістити відео з тест-драйву або привабливий рекламний ролик. Так ви затримаєте покупця на сторінці, що в свою чергу покращить поведінкові характеристики і краще ранжування.
  2. Розробіть блок з доступними комплектаціями машини, бажано у вигляді таблиці. Так ви зможете зробити акцент на відмінних характеристиках і ціні. Не забуваємо робити клікабельними назви комплектацій, посилання повинне вести потенційного покупця на сторінку з деталізованою інформацією.
  3. Далі – опис екстер’єру та інтер’єру конкретного автомобіля з фотографіями (не забуваємо прописувати атрибут alt в зображеннях з використанням ключових слів, по яких просувається дана сторінка). Додайте багато привабливих зображень – фотографії є ​​невід’ємним елементом сторінки з оглядом моделі, тому обов’язково включайте їх. Клікабельні слайд-шоу – ефективний спосіб демонстрації зображень, оскільки вони, як правило, не перевантажують покупця автомобіля і дозволяють йому переглядати кожне зображення в своєму темпі. Пам’ятайте, швидкість – це вирішальний фактор! Переконайтеся, що ваші зображення високої якості і стислі, що не стане сповільнювати швидкість завантаження сторінки. поліпшення контенту на сторінках опису моделей
  4. Не буде зайвим продемонструвати унікальну пропозицію вашого автосалону за допомогою наскрізного блоку, наприклад. Він також може проводити клієнта до інструменту розрахунку кредиту, до форми запису на тест драйв, або в сервісний центр. Відзначте ваші відмінності від інших дилерських центрів, чому покупець повинен придбати авто саме у вас. Не забудьте вказати ваші контактні дані. 
  5. Зробіть контент візуально приємним – такі прості атрибути сторінки, як шрифти, кольори і організація, мають величезний вплив на сприйняття користувача. Створюйте VDP, які включають в себе прості розбірливі шрифти (навіть не думайте про використання Comic Papyrus) з відповідними поєднаннями значків і кольорів, які не відволікають від чітко визначених цілей. Зробіть свій контент збалансованим, візуально привабливим, який змусить потенційного покупця залишитися і досліджувати.

Ще раз повторимо: простий дизайн більш ефективний для освоєння великого обсягу інформації!

Підбиваючи підсумки:

Інформаційне перевантаження, строкатий дизайн і перебір з CTA призводять до високих показників відмов і набагато меншій кількості конверсій. Знизивши показники відмов зі сторінок демонстрації товарів – в нашому випадку авто, ви отримаєте ефективну стратегію розробки призначеного для користувача інтерфейсу. Прості, функціональні макети з чіткою подачею інформації, точними цілями і загальним приємним досвідом неабияк підвищать конверсії з вашого сайту автосалону.

 

0 відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *