Що очікує маркетолога автосалону в 2019 році?

Тренди інтернет-маркетингу 2019

Інтернет-маркетинг розвивається з шокуючою швидкістю, і наше з вами завдання – намагатися йти з ним в ногу. Щоб ви не відставали від ваших конкурентів у цій нелегкій боротьбі, ми склали список важливих маркетингових тенденцій цього року.

Якщо ваш автосалон вже впровадив маркетингові стратегії відповідно до цих тенденцій – чудово! Але для початку давайте трохи пригальмуємо і все ж розглянемо тенденції автомобільного маркетингу, які будуть спостерігатися в 2019 році.

Автоматизація всіх процесів

Автоматизація маркетингових процесів істотно вплине на зусилля, прикладені на утримання існуючих клієнтів і зниження витрат на маркетинг. Дана тема була і залишається дуже популярною серед маркетологів, керівників і особливо фінансових директорів, оскільки вони розраховують прийняти більш розумні фінансові рішення в 2019 році.Статистика найбільш ефективних тактик для оптимізації автоматизації маркетингу.Власники бізнесу, керівники і маркетологи заявили, що в минулому році найбільш істотними перевагами автоматизації маркетингу виявилися:

  • Економія часу (30%)
  • Лідогенерація (22%)
  • Збільшення доходу (17%)
  • Утримання клієнтів (11%)
  • Відслідковування і моніторинг маркетингових кампаній (8%)
  • Скорочений цикл продажів (2%)

У 2019 маркетологи почнуть ще частіше використовувати інструменти автоматизації маркетингу. Тому ми побачимо ще один крок вперед у галузі рішень із застосуванням сучасних технологій, які допоможуть маркетологам відчути ті переваги, які так необхідні – економія часу, залучення якісних клієнтів і збільшення доходів.

Очікується, що виробники змінять свій підхід до маркетингової діяльності і отримають максимальну користь від більш нових і ефективних комплексних технологічних рішень. Це дозволить поліпшити спосіб обміну даними з дилерами, потенційно економлячи сотні мільйонів доларів.

Атрибуція за останнім кліком кане в ЛетуТочки дотику на  шляху до покупки.В цьому році більша кількість автодилерів почне краще розуміти, що означає атрибуція, і яких результатів вони домагаються за допомогою маркетингової діяльності. Покупці не придбають автомобіль після однієї точки дотику. Середньостатистичний споживач може щодня стикатися з рекламними оголошеннями вашого автосалону. Але від одного рекламного ролика, реклами в Google або відео на YouTube толку мало.

Як показує статистика, тільки багаторазові точки дотику протягом всього шляху, який здійснює покупець, призводять до покупки. Адже ніхто не гладшає від однієї з’їденої цукерки. Так і тут.

Акцент на «мікромоменти»

Чотири роки тому Google представив концепцію мікромоментів. Вона характеризує поведінку, яка стала поширеною в результаті розвитку мобільних технологій. Оскільки тепер користувачі вимагають моментального задоволення їх бажань щось дізнатися, купити, зробити або кудись піти. Знання про концепцію мікромоментів виявилися дійсно корисними для маркетологів.

Протягом останніх кількох років концепція мікромоментів Google набирала оберти. У міру ускладнення шляху клієнта з новими видами медіа і типами екранів стає зрозумілим, що кожен момент впливає на прийняття рішень. Ці важливі маркетингові можливості, які з’являються на телефоні, смарт-годинниках або навіть на пристроях «розумного будинку», призвели до змін в стратегії.

Щоб відстежити успіх цих стратегій в 2019 році, дилерам необхідно мати деталізовану структуру облікового запису, належне відслідковування конверсій і модель атрибуції з декількома точками взаємодій, щоб забезпечити кращу візуалізацію воронки продажів з урахуванням мікромоментів.

Ставка на голосовий і візуальний пошукПереваги голосового пошуку.

Зважаючи на це, зараз не час відмовлятися від пошукової оптимізації вашого сайту. Якщо ви хочете, щоб ваш автосалон змогли знайти за голосовим запитом, то потрібно розуміти, що такий запит буде відрізнятися від звичного текстового. Тому необхідно заздалегідь підготувати сайт для більш розширених запитів з іншими ключовими словами. Візуальний пошук зобов’язує підтримувати порядок в метаданих сайту. Крім того, обидва типи пошуку вимагають технічного SEO, зокрема семантичної розмітки.Згідно з прогнозом Gartner, до 2020 року 30% веб-сеансів будуть здійснюватися за допомогою голосових запитів. Нові технології також дозволять використовувати як голосовий, так і візуальний пошук, і ми можемо гарантувати, що це вплине і на автомобільну середу.

Моніторинг активності на сайті

Ви не можете порахувати, скільки людей залишили сліди біля вашого будинку, але сліди відвідувачів можна виявити по всьому вашому сайту. І вони можуть відвідати ваш ресурс не один раз.

68% покупців повертаються на сайт після здійснення дзвінка з сайту або заповнення форми. Інше питання – чи контролюєте і використовуєте ви цю активність?

Коли ви знаєте, хто ваші клієнти, на які товари вони більше звертають увагу і в який час з ними краще проводити спілкування, ви можете запропонувати клієнтам унікальний досвід, який орієнтований дійсно на них.

Цього року такий досвід представить ваш автосалон в більш виграшному світлі на тлі конкурентів. За допомогою багатофункціональних інструментів, як Google Analytics, UsabilityTools і KISSmetrics, ви зможете провести комплексний аналіз аудиторії на сайті і стати більш підготовленими до їх подальших візитів на сайт вашого автосалону.

Репутація – це не просто слово

Оцінки і відгуки.

Якщо ваш автосалон ігнорує негативні відгуки про себе в інтернеті, то у вас залишилося дуже мало часу що-небудь змінити. Адже оцінки та відгуки стають все більш важливими, впливаючи на безліч мікромоментів протягом всього шляху користувача до здійснення покупки. Автосалони, які отримали оцінку в дві, три і навіть чотири зірки можуть втратити левову частку потенційних покупців в 2019 році. Цей рік може стати вирішальним для автосалонів, які відмовляються внести зміни в свою політику керування онлайн-репутацією. Але все ще не так погано. Існують способи спростити керування відгуками і поліпшити свою репутацію на просторах інтернету. Про них ви можете дізнатися з нашої статті, що присвячена впливу інтернет-відгуків на прибутковість автосалонів.

Персоналізоване спілкування

Приготуйтеся до того, що в 2019 році слово «персоналізація» буде постійно у вас на вустах. І не думайте, що ви можете просто додати ім’я на початку листа, і це зробить його цілком і повністю «персоналізованим». Чому ні? По-перше, тому що можливо (і швидше за все) так вже роблять ваші конкуренти. По-друге, тому що це можно передбачити, і тому ваші клієнти очікують цього від вас. Маркетингові та комерційні комунікації, які суперечать справжнім бажаннями і потребами споживачів, не матимуть очікуваного ефекту.

Coca-Cola. Персоналізація продукту.Незалежно від того, що ви продаєте, персоналізований маркетинг є необхідністю в сучасних умовах. А кількість контактної інформації, до якої ви маєте доступ, є ключем до досягнення максимального залучення і рентабельності (ROI). Сучасні маркетологи використовують як загальновідомі методи, такі як сегментація, так і більш просунуті методи, такі як динамічний контент, щоб стати ще на крок ближче зі своїми клієнтами.Час відійти від використання платформ для відправки «сухих» автоматизованих електронних листів, які генеруються ботами. Замість цього, візьміть приклад з закордонних компаній, які займаються інтернет-продажами (наприклад, Amazon), і почніть використовувати динамічний, персоналізований комунікаційний підхід, щоб побачити більш активну взаємодію з вашими подальшими листами і підвищити продуктивність відділу продажів.

Якщо ви ще не сприймаєте ці тенденції інтернет-маркетингу серйозно, то саме час щось почати робити, щоб не відстати від інших в 2019 році. Почніть рухатися в потрібному руслі, критично оцінюючи свої дії в сфері інтернет-маркетингу і вносячи зміни там, де це необхідно, щоб потім мати змогу гордо підводити підсумки в кінці року.

0 відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *