Останні оновлення Instagram, які ви могли пропустити

Якщо вас зацікавила ця стаття, то ви, швидше за все, маєте акаунт в Instagram або навіть просуваєте в ньому свій бізнес.

Instagram – це соціальна мережа, яка з кожним роком набирає все більшої популярності. Це не суб’єктивна оцінка, про це гучно говорить статистика. Тільки уявіть, 6 років тому (2013 рік) аудиторія цієї соціальної мережі налічувала якихось 90 тисяч користувачів (приблизна кількість жителів м.Бровари, Київської обл.), зараз же нас, Instagram-користувачів, понад 1 мільярд по всьому світу!

В Україні Instagram є другою за популярністю соцмережею після Facebook. Проте тенденція вказує на те, що незабаром молодший брат переросте старшого. І у нього є на це всі шанси.

Кількість користувачів Facebook і Instagram в Україні

Instagram постійно змінюється, додає нові функції, інструменти, можливості. Facebook ж в цьому плані помітно відстає. Тому наша стаття присвячена оновленням Instagram, які з’являються так часто, що за всіма іноді не вдається встежити.

Вподобання

Безумовно, ми не могли не згадати таку гучну «інстаподію» як скасування вподобань. Насправді боятися нема чого. По-перше, до України це нововведення «добереться» ще не скоро (як і всі новинки Instagram), по-друге, відсутність вподобань до публікацій жодним чином не позначиться на їх охопленні, якщо ви робите якісний контент. У користувачів буде можливість «лайкати», але вони не побачать загальну кількість «сердечок» до публікації, ця інформація буде доступна тільки власнику посту. Алгоритми Instagram як і раніше будуть враховувати реакцію аудиторії і вибудовувати на ній свою систему рекомендацій для користувачів.

Альтернативний текст до фото

Instagram намагається спростити користування додатком для людей з порушеннями зору. Нова функція Instagram для додавання альтернативного тексту надає більш простий спосіб користуватися платформою. Якщо додати до зображень альтернативний текст, будь-хто з користувачів програми читання з екрану, зможе почути докладний опис до фото або зображення.

З точки зору SEO, альтернативний текст, який ви прописуєте до зображень на сайті, може допомогти вище ранжуватися в результатах пошуку за певними ключовими словами. Instagram не заявляв, що альтернативний текст до публікацій буде працювати за тим же принципом. Проте не буде зайвим додавати його до всіх фотографій на випадок, якщо Instagram все ж таки почне враховувати «альти» при створенні рекомендацій для користувачів.

Як додати альтернативний текст: при публікації нової фотографії виберіть «Розширені налаштування» і в розділі «Спеціальні можливості» ви побачите опцію «Написати альтернативний текст». Якщо ви хочете додати альтернативний текст до вже опублікованої фотографії, натисніть на 3 горизонтальні крапки вгорі, оберіть «Змінити», потім натисніть кнопку «Змінити альтернативний текст», яка з’явиться в правому нижньому кутку фотографії.

Як додати альтернативний текст до публікації Instagram

Threads

У 2018 році Instagram анонсував нову функцію «Близькі друзі». З її допомогою ви можете виділити групу людей, які будуть бачити ваші Stories окремо від інших ваших підписників.

Поділитися Stories з близькими друзями в Instagram

Instagram пішов далі і 3 жовтня 2019 року розширив можливості для «близьких друзів», представивши окремий додаток Threads from Instagram.

Месенджер Instagram Threads Цей додаток служить в якості месенджера Instagram. Головною його відмінністю від звичних месенджерів, як наприклад, Facebook Messenger, є те, що обмін повідомленнями відбувається виключно з користувачами, яких ви додали до переліку близьких друзів. Функціонал Threads дозволяє обмінюватися фото, відео, здійснювати відео-дзвінки.

Іконка додатку Threads for Instagram

Новий додаток Instagram для обміну повідомленнями Threads розроблено для того, щоб вам було легше спілкуватися зі своїми близькими друзями.

Перш за все, цей додаток дозволяє вам швидко обмінюватися фотографіями або відео з конкретними друзями в Instagram. Коли ви запускаєте додаток, вам відразу відкривається камера, щоб ви могли поділитися важливими подіями всього в два кліка.

Темна тема

Для багатьох користувачів Інстаграма Dark Theme – ще не розкрита тема (вибачте за каламбур). Деякі з нас щось чули, десь бачили, а як воно все ж таки працює, не знають.

Якщо ви хочете «перейти на темну сторону» Інстаграма, потрібно переключити тему на вашому мобільному пристрої.

Темна тема Instagram

Відразу уточнимо, дана функція доступна тільки на телефонах з операційними системами версії Android 10 або iOS 13 (і вище). Тому власники iPhone 6 і більш ранніх моделей, на жаль, не зможуть перевести свій девайс і, відповідно, додаток Instagram в темний режим.

На даний момент можливості перемикати між темним і звичайним режимами в додатку немає. Тема Instagram безпосередньо залежить від теми, заданої в налаштуваннях телефону.

Розробники Instagram швидко розвивають свій продукт, щоб задовольняти бажання користувачів і не відставати від інших платформ. Тому, коли з’являться нові можливості і функції, ми обов’язково поділимося цим з вами.

Залишайтеся в курсі нових функцій і оновлень і зосередьтеся на тому, як ви,маркетолог, зможете отримати вигоду з них.

0 відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *