Instagram Stories: ідеї для автосалонів

Ідеї використання Stories для підвищення залученості та впізнаваності бренду

Коли Instagram перейняв у Snapchat функцію обміну швидкими історіями, багато хто з ваших зарубіжних колег відразу ж усвідомил потенціал, який вони представляють для їхнього бізнесу. Від демонстрації моделей в наявності до висвітлення важливих подій у вашому автосалоні – за допомогою Instagram Stories ви можете привернути увагу ваших клієнтів без значного витрачання часу і коштів.

Нижче ми ділимося ідеями використання Stories для підвищення залученості та рівня довіри, а також впізнаваності бренду серед ваших клієнтів.

Виходьте в прямі ефіри!

Instagram Stories: Для чого проводити прямі ефіри?Якщо у вашому автосалоні діє акційна пропозиція, про яку ви хочете повідомити, чи буде проходити важливий захід, вихід у прямий ефір – це цікавий спосіб спілкування з клієнтами на більш особистому і доступному рівні.

Коли ви починаєте вести пряму трансляцію в Instagram, ваші підписники отримують відповідне повідомлення. По завершенню прямого ефіру ви можете видалити запис, поділитися ним з іншими користувачами, зберегти ефір у форматі Stories, який зникне зі стрічки і вашого профілю через 24 години, якщо тільки ви не додасте цю історію в актуальне.

Для чого проводити прямі ефіри?

– Прямий контакт з цільовою аудиторією

– Нарощування бази лояльних клієнтів

– Продажі послуг

– Просування особистого бренду

– Частина загальної воронки продажів

– Охоплення нової аудиторії

Перед початком прямого ефіру вам необхідно заздалегідь продумати тему вашого онлайн-виступу, підготувати тези і матеріали для кращої візуалізації ваших слів. Пропонуйте вашим «глядачам» задавати питання і не забувайте на них відповідати. Намагайтеся зробити прямий ефір більш живим та інформативним для ваших підписників.

Стікери локації і хештеги

 Instagram Stories: Як підвищити популярність свого автосалону на локальному рівні

Щодня в Instagram близько 400 мільйонів користувачів викладають Stories і їх кількість постійно зростає. Якщо ви хочете підвищити популярність свого автосалону на локальному рівні, вам слід відмічати свої публікації та історії в Instagram відповідними хештегами (#odessa, #оболонь_киев, #алексеевкахарьков).

За допомогою інструменту «стікери» ви можете додати мітку з геоданими в своїх Stories, таким чином, ваші історії отримають більше охоплення, тобто про вас дізнається більша кількість користувачів Instagram. Додавання відповідної наклейки з хештегом до вашої історії – це як глазур на торті. Вони не тільки стилістично покращують ваші історії, а й пов’язують ваш контент з контентом, який створюють інші користувачі в Instagram.

Instagram Stories: Як отримувати більше охоплення за допомогою хештегівКрім того, якщо у вас є свій власний хештег, не забувайте його використовувати! Це не обов’язково має бути назва вашого салону. В якості особистого хештега може служити слоган вашої компанії або принципи, якими ви керуєтеся.

Будьте простіше

Контент, який ви розміщуєте в своєму профілі, повинен бути чітким, зрозумілим і приємним з естетичної точки зору, щоб користувачі, які гортають стрічку, звернули увагу на ваш пост. Що стосується Stories, то їх не слід публікувати у величезній кількості. Додавайте 10-секундні відеоролики, які отримують більше охоплення в Instagram Stories, ніж просто зображення. Діліться тим, що відбувається у вашому автосалоні таким чином, щоб це було цікаво вашій аудиторії. Завжди намагайтеся ставити себе на місце ваших підписників. Підбирайте контент для публікацій в Instagram з точки зору, який би матеріал зміг би зацікавити вас, якби ви гортали стрічку Instagram і переглядали Stories. Відмовтеся від продуманих сценаріїв і фотошопа для своїх Stories і просто будьте справжніми.

0 відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *