Як правильно налаштувати Facebook Business Manager для просування Вашого автосалону

SMM для автосалонів

Частина 1

Ця стаття відкриває серію статей, присвячених просуванню за допомогою соціальних мереж. Сьогодні розповімо про соціального гіганта – Facebook, і про те, як сповна використати його для просування автосалону в соціальних мережах.

Приблизно 90% населення логіниться в Facebook кожного дня і справедливо припустити, що більшість ваших потенційних клієнтів є його активними користувачами. Тому до просування у Facebook потрібно ставитися так само серйозно, як і до будь-якого іншого маркетингового інструменту.

Створити сторінку автосалону на Facebook не складно, але для цього потрібні час і зусилля.  Сама по собі наявність сторінки в Facebook не дасть результатів, важливо ще регулярно створювати публікації і надалі інвестувати в рекламу. Але на цьому труднощі не закінчуються, адже достатньо складно управляти всіма маркетинговими ресурсами одночасно і надавати доступ іншим сторонам – саме тому Facebook створив Business Manager– безкоштовну платформу, яка допомагає рекламодавцям інтегрувати рекламу на Facebook з внутрішніми системами і зовнішніми партнерами.

Чому автосалону потрібен Facebook Business Manager?

Facebook Business Manager надійно організовує сторінку сайту вашого автосалону, членів команди, рекламних акаунтів і т.д. Це безцінний інструмент для дилерських центрів, які дійсно цінують стабільну і безпечну присутність в найбільшій соціальній мережі світу.

Facebook Business Manager for autodealers

 

Facebook Business Manager позбавить вас від проблем, які часто виникають під час роботи зі звичайним інтерфейсом соціальної мережі, відмежовує робочий контент від особистого, а також допомагає створити, оптимізувати і відстежити рекламні оголошення з одного облікового запису. Крім того, Facebook Business Manager дозволяє безпосередньо контролювати права доступу вашої команди до сторінки і рекламного аккаунта Facebook. По мірі зростання вашого автосалону можна легко додавати співробітників і давати їм завдання.

Ось кілька простих правил, дотримуючись яких, ви зможете налаштувати Facebook сторінку автосалону на найвищому рівні:

 1. Створіть обліковий запис в Facebook Business Manager. 

У Facebook є докладний гід як це зробити.Вам знадобиться обліковий запис в Business Manager, щоб користуватися найважливішими функціями Facebook, такими як інструмент аналітики Піксель, наприклад. Це спеціальний код, за допомогою якого можна зібрати дані про відвідувачів вашого сайту а потім, на основі цих даних, охопити потрібну аудиторію. Він створений для відстеження результативності реклами і спостерігати за тим, що сталося безпосередньо в результаті її показу. Вам буде доступна така інформація, як кількість конверсій і продаж. Коротше кажучи, Піксель Facebook – це ваші очі і вуха на сайті.

 1. Додайте рекламні акаунти Facebook

Для налаштування рекламного аккаунта в меню виберіть відповідний пункт, а після «Додати новий рекламний аккаунт». Ви зможете додати власний обліковий запис, вказавши його ID, або отримати запит на використання іншого рекламного аккаунта Business Manager. Власником аккаунта повинна бути компанія, яка сплачує рахунки. Кожний рекламний обліковий запис може бути пов’язаний тільки з одним особистим обліковим записом в Facebook, під час створення нового рекламного аккаунта – попередній буде закритий, включаючи всю історію, аудиторію, інформацію про виставлення рахунків і т.д.

 1. Додайте сторінки Facebook

Після створення свого Business Manager додайте в нього всі необхідні сторінки для керування ними.

 1. Створіть і завантажте каталог

Каталог містить список автомобілів і інформацію про них: ціни, наявність і т. д. Ця інформація буде додана в рекламу, яка, в свою чергу, буде оновлюватися автоматично.

Каталог містить список автомобілів і інформацію про них.

 1. З’єднайте Instagram з Facebook Business Manager

Facebook є власником Instagram і це означає, що ви можете одночасно запускати рекламу на обох платформах. Налагоджуйте зв’язок з великою кількістю потенційних клієнтів, об’єднавши обліковий запис автосалону в Instagram з Facebook Business Manager.

 1. Створіть сторінку офлайн-подій Facebook

Ця сторінка дозволяє отримувати статистику результативності та завантаження даних про офлайн-події, таких як придбання авто в вашому автосалоні, що стало результатом перегляду реклами на Facebook. Можна завантажувати статистику надходження коштів або витрат від продаж, що дозволить Facebook легко розрахувати рентабельність інвестицій автосалону.

 1. Управляйте лідами в Facebook

У Facebook є можливість збирати ліди без переходу на ваш сайт. Це коли споживач заповнює форму безпосередньо з рекламного оголошення. Таким чином Ліди переходять прямо в систему управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM) або надсилаються електронною поштою вашим співробітникам, які мають відповідний доступ. Для цього неабияк підходить форма реєстрації на тест-драйв, подання заяви на фінансування і безлічі інших функцій. Все що потрібно – це хороший мессендж, щоб ваші споживачі точно знали, чому вони надають свою інформацію. Детальніше про залучення лідів ми розповімо в наступній статті.

У Facebook є можливість збирати ліди без переходу на ваш сайт, коли споживач заповнює форму безпосередньо з рекламного оголошення.

 1. Додавайте Людей і Партнерів

Люди і Партнери – це два типи “суб’єктів”, які мають доступ до ресурсів Business Manager. Отже, з назви Люди- це реальні люди з аккаунтом в Facebook, яких ви додаєте в свій Business Manager і контролюєте те, що вони можуть бачити і робити. Партнер – це ще один обліковий запис Business Manager з набором людей, ресурсів і так далі, які допускаються до конкретного активу, переданого в Business Manager.

Отже,  можна виділити ряд переваг користуванням Facebook Business Manager:

 • Доступ до великої кількості людей і охоплення цільової аудиторії, яка, в основному, складається з дорослих і платоспроможних покупців.
 • Особистий акаунт не змішується з робочою сторінкою.
 • Управління об’єктами, такими як сторінка Facebook, аккаунт Instagram, список аудиторій або каталог продуктів, в одному місці.
 • Можливість відстежувати результати реклами, використовуючи дані про витрати і прибутки.
 • Контроль над своїми ресурсами, управління доступом і дозволами для для роботи з рекламними акаунтами, сторінками і додатками.

Наведених вище переваг предостатньо, щоб зрозуміти яку роль реклама в Facebook грає в просуванні автосалону. Адже з кожним днем ​​пошукові системи дедалі більше враховують соціальні сигнали при розподілі позицій в рейтингу, так як вони прямо відображають реакцію споживачів на вашу рекламу. Тому, щоб залишатися в топі і досягати результатів, просування в соціальних мережах є просто необхідним для використання, а для полегшення цього використання і створений Facebook Business Manager – інструмент, який надасть 360-градусний огляд ваших бізнес-процесів, особливо при наявності безлічі ресурсів, людей, акаунтів, якими потрібно керувати.

Читати наступну статтю.

0 відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *