Як клієнти автосалону стають адвокатами бренду

Очевидно, ви хочете, щоб ваш автосалон був добре відомий і пізнаваний у великих і малих містах, і найкраща форма реклами для цього – розкрутка бренду. Брендинг є важливим етапом розвитку вашого автосалону, адже він сприяє підвищенню обізнаності клієнтів щодо вашого автомобільного бізнесу, надає йому індивідуальності і значущості. 

Що таке брендинг?
Вся суть створення бренду для вашого автосалону не може бути визначена лише одним терміном. Хоча чимала кількість маркетологів вважає, що розкрутка бренду опирається тільки на комунікацію і представленість бренду, але насправді в поняття “брендинг” вкладено куди більше. Його найкраще назвати “процесом, який генерує цінність для клієнтів”.
Нижче наведені три найпопулярніших типи брендингу:
Сервісний: Цей тип бренду заснований на знаннях, культурі і досвіді споживачів, може бути реалізований через агентство / бізнес / приватну особу (прикладом може служити сервіс замовлення послуг “Кабанчик”)
Роздрібний бренд: Такий тип бренду заснований на пропозиції як продуктів, так і послуг, (McDonald’s, KFC).
Товарний бренд: це бренд, який згадують споживачі в першу чергу, відповідно явно превалює в кількісному відношенні над іншими типами, наприклад, Adidas, LG або Chevrolet.
Брендинг є важливим етапом розвитку вашого автосалону.Що таке автомобільний брендинг?
Брендинг вашого автосалону – це те, що відрізняє вас від інших автодилерів в місті. Те, як ви рекламуєте свій автосалон, визначає, як громадськість буде його сприймати. З моменту, коли клієнт переступив поріг автосалону, ви повинні справити на нього незабутнє враження, яке залишиться надовго. Це позитивне враження підтримується за рахунок переглядів реклами, гідного обслуговування сервісним відділом і навіть візитних карток, які роздають ваші співробітники.
Звичайно ж, ви захочете щоб ваш покупець залишався вірним вашому автосалону від самого початку процесу створення бренду. Ідентичність вашого дилерського центру залежить від того, який бренд ви створюєте, тому ви повинні точно враховувати, яким чином ви хочете, щоб ваші клієнти сприймали вашу компанію.
Задайте собі наступні питання при підготовці до створення бренду для вашого автосалону:

  • Хто ваші цільові клієнти і як ви будете взаємодіяти з ними?
  • Чи чітко ви розумієте, які цінні пропозиції можна запропонувати клієнтам? Які найважливіші атрибути вашого бренду?
  • Що відрізняє вас від інших автодилерів в місті?

Тепер, коли ви розумієте, що таке створення бренду для вашого автосалону, вам потрібно проявити творчий підхід. Важливо знайти унікальні прийоми створення особливого клієнтського враження і подачі бренду в такому вигляді, аби викликати прямі асоціації з ним і виділити себе серед ряду конкуруючих. Вибір логотипу бренду або спеціальних кольорів – чудовий початок. По суті, мета полягає в тому, щоб створити щось, що може змусити клієнтів ідентифікувати себе з вашим представництвом ексклюзивним та незабутнім чином.
Як зробити клієнтів частиною вашого бренду?
Ваші клієнти – велика частина успіху вашого автомобільного бізнесу. Коли ви залучаєте клієнтів до створення свого бренду, ви показуєте іншим, що ваш автосалон – це більше, ніж бізнес – це частина суспільства. Отже, що робити, щоб перетворити їх в адвокатів вашого бренду? Нижче наведено кілька ідей, які вам допоможуть.

  • Створіть рекламну кампанію, в якій будуть задіяні ваші клієнти. Необхідно, щоб ваші клієнти стали частиною вашого бренду, наприклад, зніміть відео як ви взаємодієте з клієнтами в автосалоні в режимі реального часу, як укладається угода, а потім цей матеріал можна використовувати в телевізійній рекламі. P.S.: ефект від такої реклами буде в стократ сильніший, якщо ви задієте медійну персону або авторитет в даній сфері.
  • В якості подяки за покупку автомобіля в вашому автосалоні, ви можете запропонувати знижку на сервісне обслуговування. Це продемонструє вашим клієнтам, що ви турбуєтесь про них, економите їхні гроші і дбаєте про їхні транспортні засоби. Після такого клієнти обов’язково порадять своєму оточенню співпрацювати з вами.
  • Використовуйте соціальні мережі як спосіб створення свого бренду. Facebook є відмінним засобом масової інформації для отримання великої кількості підписників. Тим не менш, ви не зможете охопити на Facebook більш молоду аудиторію, тому, також потрібно бути активними в Snapchat і Instagram. (Детальніше про соцмережі в наступному розділі).

Перетворіть своїх співробітників в послів бренду. На цьому пункті варто зупинитися детальніше. Існує маса випадків, коли компанії вкладають всі зусилля тільки в маркетингові кампанії з просування бренду, коли для ще більшої результативності варто вкласти зусилля в свій персонал. Адже, згідно з дослідженням, проведеним в Європі, компанії з більш високим середнім показником залученості співробітників відзначили, що такий персонал працює в рази продуктивніше, відповідно, це позначається на ефективності роботи з клієнтами. Потрібно розуміти, мотивувати співробітників, запитувати їхньої думки щодо якості роботи автосалону, заохочувати до активності в соціальних мережах, що зробить ваших потенційних клієнтів ще ближчими до бренду. Чудовою ідеєю стане створення навчальної програми для співробітників, яка буде стосуватися брендингу, і т.д. Все це наштовхне на думку, що ними цікавляться і вони будуть “відстоювати” права свого дилерського центру в суспільстві.
Найважливіше, що потрібно пам'ятати при створенні бренду вашого автосалону, - це по максимуму зробити його незабутнім.
Використання соціальних мереж для створення бренду
Використання таких сайтів соціальних мереж, як LinkedIn і Facebook, є відмінним джерелом для маркетингової кампанії вашого бренду. У соцмережах ви можете знайти групи, які в найкоротший термін можуть допомогти в розкрутці вашого бренду. До того ж, заохочуючи і мотивуючи клієнтів поділитися думкою після покупки автомобіля, ви здобудете авторитет і довіру, яке спонукатиме клієнтів співпрацювати саме з вами.
Так як соціальні медіа – це, перш за все, обмін думками користувачів, важливо надати людям можливість задавати питання безпосередньо представнику компанії, що безсумнівно зміцнить позитивний імідж вашого бренду.
Можна виділити такі основні завдання і цілі просування бренду в соціальних мережах:

  • збільшення продажів
  • зростання трафіку
  • взаємодія з потенційними клієнтами
  • створення позитивного іміджу вашої компанії

Будьте послідовними в створенні рекламних кампаній в соціальних мережах. Послідовна і регулярна взаємодія з цільовою аудиторією і розміщення реклами на обраних вами платформах не змусить результат довго на себе чекати. Вже через кілька місяців ви побачите, що це дійсно приносить свої плоди.
Розміщуйте фотографії задоволених клієнтів, які посміхаються і висловлюють захоплення від того, як їх обслужили, або від вигідної пропозиції, яку їм надали. Це створить ваш позитивний образ для майбутніх клієнтів і допоможе створити бренд, який асоціюється з наданням відмінних угод і усміхненими клієнтами.
Переконайтеся, що контент в соціальних мережах різноманітний. Коли ви вирішуєте урізноманітнити його, попросіть у колеги поглянути ніби з боку чи не є такий контент нудним. Публікувати однотипні пости тиждень за тижнем – це не найкращий вихід. Адже ви хочете, щоб ваші публікації були інформативними, містили цінну інформацію для покупця? Тоді підписники точно оцінять ваші старання. Ділитися своїм контентом – це хороший підхід до реклами в соціальних мережах, однак вашим клієнтам сподобається ще більше, коли ви будете також ділитися контентом з інших авторитетних джерел.
Ще один момент: можна завдати серйозної шкоди іміджу свого бренду, якщо контент або інші графічні елементи, які належним чином представляють ваш автосалон, будуть відрізнятися в залежності від соціальної платформи. Тому, приділіть цьому також увагу.

Нарешті, найважливіше, що потрібно пам’ятати при створенні бренду вашого автосалону, – це по максимуму зробити його незабутнім. Бренд – це не лише яскравий логотип або гучна назва, це ще й комплекс уявлень, думок, цінностей пов’язаних з ним, а точніше – сукупність вражень, емоцій, асоціацій у свідомості споживачів при згадці про ваш автосалон. Крім того, майте на увазі, що створення ідеального іміджу бренду для вашого автодилерства вимагає неабиякої креативності та зусиль. Переваги добре розкрученого бренду позначатимуться на зростанні прибутку, який ви згодом відчуєте.

0 відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *