Google Marketing Live 2018: нововведення, про які автосалонам потрібно знати

Ваш автосалон займається маркетингом? Як щодо реклами?

Ми знаємо, що відповідь досить очевидна, навіть якщо питання було риторичним. Звичайно, ви займаєтеся. І оскільки для вас це важливо, є кілька нововведень, які оголошені в цьому році на конференції Google Marketing Live, і які вас точно зацікавлять.

Отже, що змінюється, що нового, і як це вплине на маркетингову стратегію вашого автосалону або рекламу? Давайте дізнаємося.

Автосалони тепер можуть використовувати місцеві кампанії (Local campaigns)

Геоконтекстна онлайн-реклама завжди була однією з найефективніших маркетингових стратегій автодилерів, а мобільні технології тільки підтвердили це. Зростання числа пошукових запитів near me «поруч зі мною», що стосуються автосалонів, є доказом того, що покупці орієнтуються на локальний бізнес – 90% покупок як і раніше відбувається оффлайн, що є важливим показником для автодилерів.

Google знає, що локальні компанії потребують кращих рекламних рішень, які матимуть на меті безпосереднє залучення покупців в традиційні магазини, і в цьому році вони роблять це можливим за допомогою місцевих кампаній.

Місцеві кампанії для автосалонів будуть доступні в масштабах рекламних сервісів Google, включаючи простий пошук інформації в мережі, YouTube, покази, Карти і магазин Google App – все з метою отримання трафіку на ваш ресурс. Досить круто, чи не так?

Геоконтекстна онлайн-реклама завжди була однією з найефективніших маркетингових стратегій автодилерів.

Ось як працює система Local Campaign:

Ви надаєте системі дані про місцезнаходження вашого автосалону, встановлюєте бюджет і креатив, а оголошення вже генеруються автоматично. Потім Google використовує технологію машинного навчання для автоматичного визначення сервісів для показу реклами. Алгоритм визначення цих сервісів націлений на те, щоб привести більше покупців на ваш ресурс.

Google також попереджає про проблеми, які можуть виникнути під час використання цієї поліпшеної реклами. Йдеться про відсутність якісної онлайн-присутності. Швидкість завантаження сторінки неймовірно важлива для роботи з клієнтами, і навіть приголомшливі нові рекламні кампанії мало чим допоможуть, якщо ваш веб-сайт не зможе відповідати очікуванням користувачів.

Ознайомтеся з новими адаптивними пошуковими оголошеннями Google

На Google Marketing Live 2018 наш улюблений пошуковий гігант оголосив про свої плани зі зміни пошукових оголошень на “Адаптивні пошукові оголошення”.

Адаптивні пошукові оголошення (Responsive Search Ads) – це дивовижна інновація щодо релевантності, адаптації та показу реклами, особливо коли мова йде про мерчандайзинг і маркетинг автосалонів.

Конкретніше кажучи, вони дозволяють створювати оголошення, які будуть автоматично складатися із заданих елементів з урахуванням навколишнього контенту.

Давайте розглянемо, як ці нові оголошення будуть працювати:

Автосалон (або рекламне агентство) створює 15 можливих варіантів заголовків і 4 можливих опису, далі технологія комп’ютерного навчання Google з цих поєднань вибирає найактуальнішу і корисну рекламу для конкретного покупця. У рекламі Google може відображатися до трьох заголовків по 30 символів і двох описів по 90 символів замість одного в 80 символів- це, погодьтеся, дає більше можливостей, ніж розширені текстові оголошення.

Мета Google – зробити рекламу ефективнішою. Завдяки адаптивним пошуковим оголошенням підприємства і рекламодавці можуть запропонувати більш детальну інформацію про продукт, його переваги, що, зрозуміло, є найкращим чином позначиться на їх маркетингу. Користувачі отримують точнішу для них інформацію, відповідно, компанії отримують більше кліків і конверсій. Безпрограшна стратегія.

Головна перевага адаптивних пошукових оголошень: можливість запропонувати більше інформації покупцям автомобілів – саме те, що вони шукають. Сподіваємося, воно себе виправдає і ці нові пошукові оголошення поліпшать рекламу в інтернеті для всіх автодилерів.

Коли їх можна побачити в дії? Тут доведеться трохи почекати. У найближчі місяці Google надасть ці оновлення.

Зміни в форматах відеореклами TrueView

Відеореклама є однією з найважливіших тактик в мережевому маркетингу автосалону, адже статистика по ефективності рекламного маркетингу вражає. Наприклад, Google повідомляє, що люди стали приділяти в 3 рази більше уваги адаптивним відео оголошенням.

Звичайно, найефективнішою платформою для відеореклами є YouTube. Користувачі Youtube переглядають більше 1 мільярда годин відео в день – неймовірна можливість досягнути цільової аудиторії, яка вам необхідна, в даному випадку – покупців автомобілів.

Переходимо до цікавих новин: реклама Youtube оновиться. Відзначивши, що рекламодавці і маркетологи використовують формати оголошення Trueview для двох основних типів кампаній, Google позбувся їх, щоб запропонувати два нові формати, які повинні підвищити ефективність відеореклами.

Відеореклама є однією з найважливіших тактик в мережевому маркетингу автосалону.

Перший формат з них – TrueView for Reach: оптимізований для збільшення охоплення та впізнаваності. Суть його в тому, що відеореклама з’являється перед, під час або після перегляду відео. Це дещо менш ефективно для автосалонів, але тим не менш, якщо хочете щоб про ваш бренд говорили ще більше, то це цікавий варіант для розгляду.

Другий – TrueView for Action. Це класний новий формат відеореклами, від якого автодилери можуть знайти більше користі, ніж від Trueview for Reach. Він також оптимізований для досягнення конкретної мети – збільшення числа потенційних клієнтів і конверсій за допомогою призову до дії в відео оголошеннях.

Як приклад візьмемо історію Google про онлайновий курс, з якого відразу можна підписатися на заняття від справжніх майстрів, так ось, за допомогою цих TrueView-оголошень вони збільшили число підписників на 140%. Зацікавили такі результати? Тоді не проґавте можливості випробувати всі опції TrueView для досягнення своїх цілей.

Прискорені мобільні сторінки (AMP) для автосалонів

Також Google не перестає наполягати на просуванні AMP-сторінок в Google Пошуку. Прискорені мобільні сторінки – це відповідь Google на повільне інтернет-з’єднання з мобільних пристроїв. Це, по суті, урізані, мобільні сторінки тільки для пристроїв, які відображають контент в напівстандартизованому форматі.

Сторінки AMP позначені маленьким значком і забезпечують швидке завантаження сторінок для мобільних користувачів. Не дивно, що вони в фаворі у Google. В якості компенсації за урізані матеріали на сторінці, AMP-сторінки знаходяться в топі результатів мобільного пошуку. Наприклад: 

Сторінки AMP позначені маленьким значком і забезпечують швидке завантаження сторінок для мобільних користувачів.

Автосалони можуть особливо виграти від використання AMP-сторінок, наприклад звернувши увагу покупців і допомігши їм знайти те, що вони шукають швидше, ніж будь-коли раніше.

Автодилери “зацінять” Крос-девайс відстеження і Ремаркетинг в Google Analytics

Це не крутий новий формат рекламних оголошень, але одна з класних фішок, оголошених на Google Marketing Live 2018.

Почнемо з того, що Google почав тестувати нову функцію Google Signals, яка спрямована на поліпшення крос-девайс звітності та ремаркетингу. Загалом, після активації Google Signals, крім вже існуючих функцій і опцій, ви зможете отримати доступ до таких можливостей, як відстеження взаємодії на кількох пристроях і ремаркетинг. Для цього потрібно від користувача отримати дозвіл на використання cookie-файлів для персоналізації реклами. Тоді ви зможете відстежити з якого девайса люди заходять на сайт, як поводяться на сайті, і вже виходячи з цього створювати відповідні рекламні кампанії. Стосовно ремаркетингу, то тут все просто – ремаркетингові оголошення будуть показуватися тим користувачам, які погодилися на використання cookie-файлів. Якщо задуматися, то це величезні можливості.

Крім того, об’єднуючи дані користувачів, які відвідують сайт вашого автосалону на різних пристроях в різний час, ви можете отримати інформацію, яка поліпшить вашу рекламу і маркетинг, а також допоможе вам вдосконалити тактику, якої ви дотримуєтесь.

Завдяки цій технології ваш автосалон (або рекламне агентство, яке надає вам відповідні послуги) також може краще ідентифікувати і налаштовувати свою аудиторію, об’єднуючи дані пристрої з поведінкою користувача і категоризацією.

Це не чарівна паличка для відстеження покупців, як може здатися. Google робить акцент на тому, що ці дані можна отримати тільки від користувачів, які згодні поділитися ними, і ніякі персональні дані не потребуються.

Ця приголомшлива аналітична технологія неймовірно крута і вже незабаром буде доступна до тестування. Ми рекомендуємо перевірити її на ділі.

Висновок

Основною темою на конференції Google Marketing Live в цьому році стало значення реклами та її види взаємодії з ще більшою кількістю користувачів.

“Ми спрощуємо наші продукти для рекламодавців і видавців, щоб їм було легше знаходити своїх клієнтів в будь-якому місці, в будь-який момент і на будь-якому каналі”, – заявили в компанії Google.

Виходить, Google пропонує більше інструментів, щоб зробити рекламу ефективнішою для споживачів? Ми двома руками тільки “за”.

 

0 відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *