,

Digital-маркетинг в 2020 році. Чого очікувати маркетологу автосалону?

Новий рік – час для нової маркетингової стратегії. Діджитал-маркетинг розвивається в неймовірному темпі. А це означає, що ви постійно повинні тримати руку на пульсі, щоб не дати конкурентам вас обійти.

Якщо ви не встигли вибудувати маркетингову стратегію на 2020 рік, то зараз ще не пізно це зробити. Ми, в свою чергу, підкажемо, на які тенденції digital-маркетингу варто орієнтуватися в цьому році.

Скорочення рекламних бюджетів

Відразу уточнимо, мова йде про загальноприйняті методи реклами – зовнішня, реклама в газетах, на радіо, ТБ-реклама. З огляду на те, що цифрова аудиторія становить майже 100%, традиційна реклама більше не має такого ефекту як раніше. Це необхідно враховувати при плануванні рекламного бюджету.

У 2020 році велика частина рекламних витрат повинна бути зосереджена на рекламі в соціальних мережах і email-маркетингу.

Відстеження поведінки на сайті

Перед тим як прийняти рішення користувачі не один місяць борознять інтернет-простори в пошуках максимально вигідної пропозиції. Згідно з даними LSA Insights, 61% покупців автомобілів спочатку потрапляють на сайт автосалону, а потім вже роблять дзвінок або приходять в автосалон, але скільки з них повертаються на сайт після цього?

Чи моніторите ви дії користувачів на сайті? Якщо так, то як використовуєте отримані дані?

Ви повинні розуміти, хто ваші потенційні клієнти. Це включає в себе знання того, якими моделями вони цікавляться, які сторінки сайту відвідують. При наявності навіть базової інформації ви зможете скласти детальний портрет цільової аудиторії, який використовуватимете для таргетування і створення УТП.

Крім того, відстежуючи поведінку на сайті, вам вдасться поліпшити користувальницький досвід. Фокус має бути спрямований на потреби відвідувачів, а не тільки на привабливий зовнішній вигляд. Ви ж не хочете, щоб перший візит користувача на сайт став останнім? Навігація повинна бути інтуїтивною і не викликати складнощів. А тут без аналізу дій користувача ніяк.

Гіпертаргетована реклама

Користувача ніщо так не дратує, як реклама в інтернеті, яка не має нічого спільного з його інтересами. Таке оголошення не тільки буде проігноровано «глядачем», а й може викликати відразу до об’єкта, що рекламується.

Головні компоненти ефективної реклами – привабливий рекламний креатив і, безумовно, грамотне таргетування.

Більше – не завжди краще. Не намагайтеся охопити якомога більше людей, якщо ваша мета полягає в продажах і записах на тест-драйв. Сконцентруйте рекламні бюджети на вужчій аудиторії, яка буде максимально відповідати портрету вашого клієнта. І незважаючи на те, що вузькотаргетована реклама коштує дорожче, її рентабельність значно вище.

Автоматизація PPC-кампаній

З появою автоматизації, мета якої – скоротити кількість рутинних завдань, PPC-маркетологи будуть змушені або впроваджувати інновації в свою стратегію, або серйозно відставати від більш спритних колег.

Незважаючи на те, що конкурувати з геніальними автоматизованими технологіями Google неможливо, PPC-маркетологи повинні будуть прийняти більш стратегічне рішення для себе і своїх клієнтів. Замість того, щоб зосереджуватися на задачах, які тепер автоматизовані, маркетологи зможуть витрачати час на розвиток креативності та пошуку найбільш цільової аудиторії.

Вивчення сильних і слабких сторін широкого спектра інструментів автоматизації та використання даних CRM є ключем до успішного управління рекламними кампаніями.

Покладаючись на штучний інтелект при запуску кампаній, маркетологи зможуть також оптимізувати робочий процес, створюючи алгоритми для автоматизації власних задач.

Реклама на багатьох платформах

Коли мова йде про приголомшливий успіх реклами по моделі PPC, більшість маркетологів думають виключно про такі платформи як Facebook і Google.

За прогнозами, в 2020 році маркетологи почнуть тестувати й інші платформи, щоб визначити їх ефективність для маркетингової стратегії. Зі збільшенням популярності та кількості соціальних мереж, тестування таких платформ для реклами як LinkedIn, Twitter Ads та інших, дає можливість експериментувати з новими майданчиками для PPC-реклами, використовувати різні варіанти таргетування та охопити ще більше потенційних клієнтів.

У світі інтернет-маркетингу існує близько 1400 інструментів для використання. Кожен з них вирішує різні задачі. І щоб зрозуміти, що потрібно саме вам, необхідно створити digital-стратегію. Вона вирішує багато питань – ви знаєте як рекламувати, коли, де і кому, при цьому спираючись на об’єктивні дані.

Не знаєте з чого почати? Фахівці Digital AutoMotо.ua допоможуть вам в цьому процесі і розроблять план робіт по онлайн-маркетингу для вирішення ваших задач.

За допомогою даних ми можемо дізнатися, які кроки робить людина перед покупкою авто, як шукає інформацію і як веде себе на вашому сайті. Наприклад, ми точно знаємо, що ваша цільова аудиторія багато часу проводить на Facebook і любить короткі, емоційні відео – ми особисто створимо відеоролики ваших автомобілів і запустимо рекламу на Facebook.

Беручи до уваги такі нюанси, як особливості кожного автомобіля, цінності та позиціонування автосалону, ми складемо конверсійні рекламні повідомлення. Такий підхід вочевидь відрізняється від “напевно, це спрацює” або “робимо так, тому що так роблять конкуренти”, чи не так? Спеціалізовані агентства і стратегія допомагають уникнути зайвих розтрат і необдуманих дій в digital-маркетингу.

 Якщо у вас залишилися сумніви або питання, заповніть форму нижче, і з вами зв’яжеться наш менеджер для детальної консультації.

 

Залиште, будь ласка, свої контакти, і наш менеджер з вами зв’яжеться!

0 відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *