Чому варто оптимізувати сайт автосалону за допомогою мікророзмітки: 4 причини

Ви коли-небудь шукали графік роботи компанії в Google? Дуже зручно, коли ви отримуєте відповідь прямо зі сторінки видачі пошукової системи, не відвідуючи веб-сайт, правда ж? Це обумовлено наявністю структурованих даних на сайті, що також називається мікророзміткою.

Що ж таке мікророзмітка, або словник schema.org? Це рідкісний, але дуже цінний спосіб просування сайту в Мережі, а якщо точніше – мова пошукових систем, створена колись Google, Yahoo, Bing та Yandex. Ще в 2011 році обумовлені теги (наприклад <div>, <span>) почали застосовуватися до контенту веб-сторінок, щоб повідомляти пошуковим системам про подальші дії щодо інформації на сторінках сайту. Таким чином мікророзмітка розпочала вказувати пошуковим роботам як чинити з даними. До того ж, не менш важливою причиною впровадження мікророзмітки є те, що вона орієнтована на користувача і призначена для полегшення процесу пошуку і подачі інформації пошуковими системами.

Кількість бізнес-сайтів, які включають елементи мікророзмітки в код свого ресурсу, з кожним днем ​​збільшується. В результаті вони отримують те, що відомо під назвою «розширений сніпет». Ці сніпети можуть включати в себе рейтинги, інформаційну панель і багато іншого. Такий підхід однозначно приверне увагу користувача і зробить сайт автосалону помітнішим на сторінці пошукової видачі, а також надасть користувачам більше інформації про ваш бізнес. Для прикладу взяли розширений сніппет закордонної компанії:

Навіщо оптимізувати сайт автосалону за допомогою мікророзмітки? 4 причини

Під час досліджень Schema App помітили наступні поліпшення, які безпосередньо пов’язані з впровадженням мікророзмітки:

  • На 35% більше показів

  • На 26% більше кліків

  • На 20% вищий CTR

  • На 150% більше часу витрачається на сторінки з розширеними сніппету

  • Взаємодія з контентом на сайті покращилась на 3,6%

Щоб дізнатися більше про мікророзмітку і як вона працює в Google, натисніть тут

Отже, чому так важливо включити елементи мікророзмітки в веб-сайт автосалону? Ось 4 причини, які включення Schema.org в код веб-сайту принесе велику користь ресурсу вашому автосалону:

  1. Сприяє покращенню ранжування сайту в пошукових системах.

Включення schema.org тільки сприяє тому, щоб ваш веб-контент з більшою ймовірністю відображався в пошуковій видачі. Згідно SearchMetrics, веб-сайти з розміткою Schema в середньому на 4 позиції вище, ніж ті сайти, які її не використовують. Чим вище ваш рейтинг в пошуковій видачі Google, тим краще сайт автосалону бачать люди і, відповідно, тим більше шансів продати авто. Багато користувачів під час пошуку не хочуть переходити з першої сторінки видачі, а деякі дивляться тільки перші кілька результатів.

  1. Збільшує кількість потенційних клієнтів.

 Словник Schema.org дозволяє відобразити потрібну і конкретизовану інформацію в результатах пошуку. Коли потенційний клієнт шукає в Google локальну компанію, його, ймовірно, буде цікавити наступна інформація: адреса, номер телефону, відгуки, послуги та інше. Мікророзмітка дозволяє чітко визначити головне і структурувати ці дані.

Щоб зробити сніпет розширеним, можна включити рейтинги, опис веб-сайту, опис веб-сторінок, швидкі посилання, діапазон цін, події і багато іншого. Люди частіше відвідують сайти, у яких цікавий і інформативний сніпет, а не за стандартом тільки заголовок, опис і посилання на сайт. За даними Search Engine Land, в компаніях з розширеним сніпетів кількість кліків збільшилася на 30%, а отже, і зросли продажі.

Мікророзмітки допомагає голосовим помічникам формувати відповіді на запити користувачів.

  1. Допомагає голосовим помічникам формувати відповіді на запити користувачів.

Ви коли-небудь користувалися Siri або Google Assistant? Багато хто з ваших клієнтів теж використовують їх. За даними ComScore, до 2020 року голосовий пошук становитиме 50% всіх пошукових запитів. Якщо включити мікророзмітку в код веб-сайту, Google автоматично зробить розмічену інформацію доступною для пошуку помічниками Google.

Як одного разу повідомили представники Google:

«Зосередьтеся на створенні відмінного контенту, використовуючи відкритий стандарт (структуровані дані), і Google допоможе вам охопити користувачів через пошук і Assistants без особливих зусиль над покращенням користувацького досвіду».

 4 причини використовувати мікророзмітки

  1. Забезпечує кращий контроль над описом бренду

У вас є можливість зробити відмінне перше враження на потенційного клієнта відразу з пошукової видачі. Адже чудово, коли клієнт приємно здивований ще до переходу на сайт? Мікророзмітка дає вам більше контролю над тим, як ваш бренд представлений. Це означає, що ви можете точно розставити акценти на потрібному контенті, що поліпшить сприйняття вашого бренду. Також допоможе легко контролювати правильність подачі назви автосалону, адреси та номера телефону, так як часто в бізнес-каталоги інформація вноситься автоматично і може містити помилки, що викликає розчарування у ваших клієнтів.

Спочатку може здатися, що впровадження мікророзмітки – занадто складна процедура, і якраз тому більшість компаній не використовують її при верстці свого сайту. Однозначно можна сказати, що оптимізація сайту автосалону з використанням розмітки Schema дасть вам неабияку  перевагу і допоможе вашому бізнесу виділитися серед конкурентів в пошуку. Настав час показати себе і зайняти лідерські позиції в пошукових системах!

Потрібна додаткова інформація або допомога в SEO-оптимізації сайту автосалону? Діджитал-агентство automoto.ua готове запропонувати свої послуги та провести SEO-аудит вашого ресурсу з урахуванням автомобільного маркетингу. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, телефонуйте за номером 0984460239 – Михайло, CEO Automoto.ua.

0 відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *