Кращі ідеї персоналізації від Amazon для автодилерів

Что автодилеры могут почерпнуть из персонализации рекламы Amazon

80% покупців автомобілів починають шлях з пошуку інформації в інтернеті. На цей пошук йде 60% часу до моменту здійснення покупки в автодилерському центрі. Це означає, що якщо процес покупки авто зайняв у споживача три місяці, то більшу половину часу він провів на різних онлайн-ресурсах, в тому числі і на вашому. В результаті цього в розпорядженні автодилерів опиняється великий об’єм даних про покупців, які можна використовувати, щоб привабити і утримати користувачів за допомогою персоналізованих повідомлень і пропозицій ретаргетингу.

Але проблема для галузі полягає в тому, що мало хто використовує таку чудову можливість.

Досвід Amazon є одним з яскравих прикладів персоналізації

Персоналізація отримала широке застосування за кордоном. За даними eMarketer, 90% маркетологів в тій чи іншій мірі використовували персоналізацію у своїй роботі. Але безперечним лідером вважається гігант інтернет-продажів Amazon. Одна тільки домашня сторінка містить безліч прикладів персоналізації.

Тут користувача зустрічають:

  • особисте привітання, відповідно до зареєстрованого імені;
  • посилання на обліковий запис – при наведенні на яке виводиться опція повторного замовлення товару з останнього списку покупок користувача;
  • інформація про актуальні замовлення;
  • найпопулярніші категорії товарів, згідно з історією покупок користувача;
  • пропозиція продовжити перегляд відео на Amazon Prime Video, на якому зупинився користувач;
  • рекомендація відео відповідно до історії переглядів користувача.

Персоналізація на головній сторінці Amazon.Одним із способів збільшення продажів за допомогою персоналізації є продовження маркетингу навіть після того, як користувач покине ваш сайт. Amazon робить це, відправляючи follow-up листи і персоналізовані інформаційні розсилки, що повідомляють клієнтам про пропозиції по товарах, якими вони цікавилися.Товар на основі переглянутих раніше товарів.Безумовно, такий підхід є надзвичайно ефективним і привабливим, але далеко не всі сайти пропонують його користувачам на даний момент. І даремно, оскільки за повідомленням онлайн-компанії eMarketer, 78% споживачів тепер очікують персоналізований досвід такого рівня і від інших сайтів.

Але з якоїсь причини автодилери рідко використовують дані, якими вони володіють, в повній мірі. Можливо, справа в тому, що вони не до кінця розуміють, який скарб знаходиться в їхніх руках. Або ж вони просто бояться створити у користувача враження, що за ним стежать. Проте доведено, що персоналізація дійсно працює. Тому вам необхідно поглянути фактам в обличчя, персоналізація – це важливо, і не слід відтягувати з її імплементацію на ваш сайт.

Персоналізація звучить складніше, ніж вона є насправді

Автодилери часто не знають про кількість користувацьких даних на своєму веб-сайті, які їм належать по праву. Ця інформація дозволяє використовувати досвід одного покупця так, щоб адаптувати сайт до потреб іншого. Об’єднання цих даних з правильною комбінацією управління контентом і автоматизації маркетингових процесів сприятиме більш ефективній взаємодії і конверсії, полегшуючи покупцям пошук потрібної інформації. І це далеко не все, персоналізація надає нескінченні можливості. Давайте розглянемо деякі приклади.

  • Віджет історії покупок. Користувачі зможуть швидко знайти автомобілі, якими вони цікавилися раніше, і отримувати нові рекомендації.
  • Автоматизовані e-mail розсилки. У поєднанні з віджетом історії переглядів це потужний інструмент для повернення користувачів на сайт. Налаштувавши автоматизовані follow-up розсилки, ви нагадаєте користувачеві про переглянуті раніше автомобілі.

Автодилери можуть почати реалізацію персоналізації вже сьогодні

Amazon – беззаперечний лідер в області купівельного досвіду. Спираючись на успішну практику світового онлайн-гіганта, ви зможете помітно підвищити показники продажів. Візьміть на озброєння будь-яку з перерахованих вище фішок Amazon і уявіть, як це можна застосувати в умовах вашого сайту. Далі справа вже за програмістами. Вони можуть допомогти втілити ваші ідеї в реальність.Факти про персоналізацію.Результати виконаної роботи стануть очевидними не відразу, але в міру того, як ви адаптуєте свій сайт і налаштуєте обмін повідомленнями, ви побачите, що збільшився час на сайті, покращилася якість конверсій і підвищився ROI від ваших поточних витрат на рекламу.

Персоналізація – це не просто тактика для побудови довіри до бренду. Якщо все зроблено правильно, це відкриває вашому бізнесу нескінченні можливості для збільшення продажів.

0 відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *