9 причин використовувати ключові слова “з довгим хвостом”

Как применить длинные ключевые слова для оптимизации сайта автосалона фото

Якщо за мету поставлено забезпечити прилив цільового трафіку на ресурс автосалону, то перше, що спадає на думку – використати найпопулярніші ключові слова на сайті, опираючись на топові запити користувачів. Правда, найчастіше така тактика не спрацьовує. Високочастотні ключовики підходять для сайтів імпортерів, з якими складно конкурувати локальному бізнесу – автосалонам. З цієї ситуації є вихід – низькочастотні пошукові запити, що складаються з більш ніж трьох слів.

Як використовувати довгі ключові слова для оптимізації сайту автосалону фото

Для пошуку автомобіля в мережі люди зазвичай використовують довгі ключові фрази, які мають умовний “хвіст”. Вони ще називаються “long-tail” запити. Такий тип запитів найчастіше є низькочастотним, а тому не надто конкурентним, але характеризується високою конверсійністю. Доведено, що довгі ключові фрази приносять на сайт 70% всього трафіку, а разом з тим і цільових відвідувачів, які готові зробити конверсію.

Ключовими словами з довгим хвостом можуть бути такі фрази: “купити нову Skoda Fabia в Харкові”, “Mitsubishi Pajero Sport рестайлінг 2020 купити Вінниця”. Ключем “з довгим хвостом” може виявитися ціле речення, адже в основному шукають автосалони поблизу зі згадкою міста та комплектації моделі авто.

Ми зібрали кілька вагомих причин для використання таких ключових слів на сторінках сайту дилерського центру:

1: Привертають органічний трафік

Ключові слова з довгим хвостом - що це? фото

Відстежуйте пошукові запити по низькочастотним довгим ключовим фразами в Google Search Console. Якщо ваш сайт оптимізований під такий тип запитів, то велика частина органічного трафіку, ймовірно, буде з’являтися завдяки їм.

2: Комбінуються з високочастотними ключовими словами

Низькочастотні пошукові запити “з довгим хвостом” включають в себе високочастотні. Це дозволить сайту ранжуватися за загальними запитам і популярним ключовими словами.

3: Сприяють зменшенню ціни за клік

Ключові слова з “довгим хвостом” також відмінно підходять для тих, хто збільшує число лідів за рахунок контекстної реклами. Такі запити менш конкурентні, тому реклама має меншу ціну за клік. Щоб довгий ключовий запит приніс якомога більше охоплення і цільового трафіку, необхідно правильно налаштувати контекстну рекламу. Тут важливо врахувати всі варіанти ключових слів, які описують товар (у нашому випадку це автомобіль) і відсіяти сміттєві фрази. Для фахівця, який займається запуском реклами – це звичайна справа, тому, щоб уникнути складнощів, зверніться краще до сертифікованих агентств. Фахівці з контекстної реклами digital.automoto.ua розуміють специфіку автомобільного бізнесу і знають цільову аудиторію.

 

Для консультації та співробітництва, залиште, будь ласка, свої контакти, і наш менеджер з вами зв’яжеться!

 

4: Забезпечують релевантність контенту

Передбачається, що останні оновлення алгоритму Google будуть зосереджені на релевантному або контекстному пошуку, що може значно поліпшити якість задоволення запитів клієнта.

Це означає, що фразові запити можуть мати більше сенсу і значимості для вашої аудиторії, ніж просто хаотично і безглуздо розставлені ключовики в контенті.

Справа в тому, що ранжування за ключовими словами тільки заради ранжування не принесе користі, а може навіть зашкодить. Якщо користувач не знаходить необхідну інформацію на вашому сайті і залишає сторінку, то це збільшує відсоток відмов. Високий показник відмов негативно впливає на ваш рейтинг у пошуковій системі.

5: Гарантують кращі результати

Ключові слова “з довгим хвостом”, які ви виберете для оптимізації свого сайту, будуть засновані на веб-контенті, розробленому для задоволення ваших унікальних бізнес-вимог. Це означає, що такі ключові слова будуть також використовувати ваші конкуренти. З іншого боку, це буде доречно для вашої аудиторії, що призведе до більш відповідним відвідуванням, лідам, конверсій і кращого рейтингу.

6: Створюють орієнтований пошуковий запит

Більшість потенційних клієнтів використовують саме довгі ключові слова, щоб знайти відповідний запит.

Коли створюєте контент навколо таких ключових слів, ви, ймовірно, отримаєте більше релевантних кліків, оскільки вони будуть засновані на цільовому пошуковому запиті.

7: Забезпечують кращі конверсії

Для кращого SEO-ранжування автомобільного сайту вам потрібно вибирати ключові слова, які не тільки залучать трафік, але й покращать коефіцієнт конверсії. Ключовики “з довгим хвостом” найкраще відповідають ключовим запитам, тому це чудовий вибір для вашого сайту.

Як використовувати довгі пошукові запроси для оптимізації сайту автосалону

8: Допомагають створити унікальний контент

Ключові фрази з “довгим хвостом” в основному характерні для інформаційних пошукових запитів. Орієнтуючись на них, ви можете створити контент, який зможе відповідати на питання вашої цільової аудиторії.

9: Допомагають голосовим помічникам

Для голосового пошуку користувачі використовують саме long-tail запити, адже вимовити речення значно простіше і швидше, ніж друкувати. Якщо ви хочете оптимізувати сторінки сайту автосалону під голосовий пошук, слід будувати контент навколо фразових ключових слів.

Як знайти потрібні ключові фрази?

Для початку необхідно зрозуміти, з якою метою користувачі вводять ті чи інші запити. Таким чином ви досягнете найбільш якісного результату.

Людина, яка хоче придбати автомобіль, швидше за все буде використовувати слово “купити”, а той, хто хоче дізнатися всю інформацію про модель, буде шукати повну назву авто з роком випуску.

Також врахуйте, що деякі інтернет-користувачі швидше за все будуть використовувати найелементарніші запити. Досвідчені автомобілісти, в свою чергу, можуть вводити в пошуковик жаргонізми або сленгові слова.

Ключові слова йдуть рука об руку з аудиторією. Ми радимо візуалізувати портрет клієнта, щоб визначити його стать, вік і багато інших параметрів, які допоможуть вам у подальшій роботі.

Для підбору відповідних long-tail ключових слів можна використовувати пошукові підказки Google та такі інструменти, як Google Search Console, Google Keywords Planner і Yandex Wordstat.

 

0 відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *