7 застарілих тактик для соцмереж, про які варто забути

Маркетинг в соціальних мережах постійно розвивається, тому важливо йти в ногу з новими трендами. Навіть якщо успіх від довгої і наполегливої роботи над вашою кампанією в соціальних мережах не стає помітний відразу, ви повинні триматися подалі від застарілих тактик, які приносять негативні результати.

Які ж тактики необхідно припинити використовувати в своїй маркетинговій стратегії?

1. Просування облікового запису за допомогою массфолловінгу
Массфолловінг є однією з поширених негативних практик в Twitter та Instagram. Використовуючи массфолловінг для просування свого аккаунта в соціальних мережах, ви, безсумнівно, збільшите кількість ваших підписників, але навряд чи вони стануть вашими клієнтами у майбутньому.

Замість цього стежте за обліковими записами, які здатні позитивно вплинути на ваш бренд і репутацію.

Массфолловінг вже давно перестав бути ефективним засобом для зростання продажів. Крім того, що це пряме порушення правил користування Instagram, це ще й обман. З одного боку, ви обманюєте самих себе, а з іншого – людей, на яких підписуєтеся. Для користувача повідомлення про те, що на його профіль підписалися, на підсвідомому рівні означає – «Який в тебе цікавий профіль! Мені подобається те, чим ти займаєшся!». Перейшовши до профілю того, хто підписався, користувач стикається з агресивними спробами йому щось продати, розчаровується і йде з цієї сторінки. Хіба це ефективно? Звичайно ж ні! Користувач розуміє, що ним намагаються маніпулювати, а людям це не подобається.

Кнопка "Поділитися"Для того, щоб ваша присутність в соціальних мережах мала сенс для бізнесу, ваші підписники повинні бути вашою цільовою аудиторією. Завоювати органічних підписників ви можете, створюючи ім’я і хорошу репутацію для свого бренду, а це складно зробити, використовуючи массфолловінг.

2. Використання автоматичних ботів

Існують різні автоматичні боти, за допомогою яких відбувається масслайкінг, массфолловінг і репостинг. Instagram-боти – це представники темної сторони онлайн-маркетингу. Вони створюють видиму активність аккаунта, штучно нарощуючи кількість підписників.

Використання аккаунт-ботів було особливо популярним кілька років тому. Але зараз участь такого «помічника» у веденні вашого профілю може мати негативні наслідки. Під наслідками мається на увазі припинення дії облікового запису, оскільки такі маніпуляції суперечать правилам Instagram.

Також ті, хто активно користується послугами аккаунт-ботів, найімовірніше отримають тіньове блокування (англ. Shadow ban). В цьому випадку ви не будете знати, що вас заблокували. Ви зможете публікувати контент в звичайному режимі, але він буде доступний тільки підписникам, які у вас вже є.

Єдиний спосіб, щоб з’ясувати, що ваш обліковий запис знаходиться «в тіні» – спробувати знайти один зі своїх останніх постів через акаунт, який не стежить за вашим профілем. Якщо публікацію так і не вдасться знайти, то знайте – вас «забанили».

Аккаунт-ботНа жаль, немає універсального рішення для виходу з-під тіньового блокування. Але насамперед необхідно заборонити доступ до вашого Instagram-аккаунту стороннім додаткам – особливо аккаунт-ботам. Перегляньте хештеги під останніми публікаціями в вашому профілі. Іноді саме вони призводять до такої проблеми. Також може допомогти переключення з бізнес-аккаунта на персональний. Почекайте дві доби, не проводьте ніякої активності зі сторони профілю, а якщо через цей час ваш аккаунт буде як і раніше заблокований – повідомте Instagram про проблему.

3. Пости, що містять тільки посилання

Більшість публікацій в соціальних мережах включають посилання, які ведуть на власний контент. Ми не говоримо, що це неправильно, але ваша аудиторія може втратити інтерес і відписатися від вас.

Внутрішні посилання

Час від часу діліться цікавими публікаціями інших. Робіть добірки постів, які відповідають інтересам вашої аудиторії.

4. Нав’язливий маркетинг

Якщо ви успішні в маркетингу в соціальних мережах, то чекайте, що кількість ваших підписників буде зростати експоненціально. Але не варто засипати нових учасників автоматичними листами з пропозиціями або листами, темою якого буде «Дякуємо, що ви до нас приєдналися!» і т.п. Якщо ви будете занадто нав’язливими, тоді вони, швидше за все, від вас відпишуться.

Ну купи-купи-купи!Продаж – це скоріш мистецтво, ніж просто хитрощі. Тому постарайтеся, щоб ваші клієнти не відчували себе здобиччю. Будуйте довірливі стосунки, показуючи, що ви їх цінуєте. Спілкуйтеся, діліться інформативним контентом, а вже потім підводьте до покупки.

5. Зловживання хештегами

Використання хештегів доступно для більшості платформ соціальних мереж. Завдяки хештегам публікації отримують більше уваги. Однак значна частина маркетологів не використовує правильні хештеги для збільшення охоплення своїх постів аудиторією. Увага має бути зосереджена на хештегах, які будуть популярні серед вашої цільової аудиторії. Велику роль відіграє їх кількість і релевантність.

Використання хештегів в публікаціях

Що стосується Instagram, то публікації під якими 11 і більше хештегів, найімовірніше, отримають більший радіус дії. Проте, якщо переборщити з хештегами, то Instagram вирішить, що це спам і заблокує акаунт.
У Facebook картина зовсім інша. Згідно з даними LogoData, використання хештегів у Facebook-публікаціях не допомагає підвищити активність.

Якщо ви використовуєте хештеги в Facebook, то зведіть їх кількість до мінімуму. Було виявлено, що більшу взаємодію отримують пости з одним або двома хештегами.

При публікації постів в Twitter, дотримуйтеся одного або двох хештегів, це збільшує частку взаємодії з вашим контентом на 21%. Якщо використовувати три і більше хештегів в пості, то взаємодія зменшується майже на 17%.

6. Постинг без урахування часової статистики

Кращий час для публікацій в соціальних мережах – це коли ваші клієнти і підписники знаходяться в мережі. Для кожної соціальної платформи «найкращий час», варіюється. Наприклад, найкращий час для публікацій в Facebook відрізняється від кращого часу для публікацій в Instagram. З огляду на такі особливості соцмереж, ви можете помітно збільшити охоплення ваших постів. Такі моменти вкрай важливо брати до уваги тим, хто просуває свій контент на платній основі.

Кращий час для публікацій в соціальних мережахКоли краще «постити» в Instagram?

Кращий час, щоб публікувати в Instagram – це обідній час (з 11:00 до 13:00) і ввечері після роботи (з 19:00 до 21:00). Більше охоплення пости в Instagram отримують по понеділках, середах і четвергах. Тоді як неділя вважається найгіршим днем ​​для публікацій в Instagram. У разі, якщо ви все ж виберете саме цей день для постингу, то краще зробіть це близько 17.00. Але радимо почекати до середи – саме в цей день тижня відбувається найбільше взаємодії з контентом в Instagram.

Кращий час для публікацій в Instagram

Коли краще «постити» в Facebook?

Для постингу в Facebook варто вибрати час в період з 13:00 до 16:00. Це пояснюється тим, що багато користувачів Facebook переглядають стрічку на комп’ютері під час робочої перерви. Кращі дні для публікації в Facebook – четвер, п’ятниця, субота та неділя. А ось у вівторок радимо утриматися від публікацій. Дочекавшись вихідних ви отримаєте охоплення значніше, ніж в інші дні тижня.

Кращий час для публікації в Facebook

Коли краще «постити» в Twitter?

Публікації, розміщені в Twitter під час обідньої перерви з 12:00 до 13:00, отримують більше уваги. У будні, як правило, користувачі проводять більше часу в Twitter. Тому постинг з понеділка по п’ятницю може помітно збільшити показники взаємодії з вашим контентом.

Середа – кращий день для публікацій в Twitter, на відміну від суботи та неділі – дні, в які охоплення постів є найбільш низьким.

Кращий час для публікацій в Twitter

Звичайно, ми не закликаємо суворо дотримуватися таких часових рамок. Дані, наведені вище, є загальною статистикою. І в залежності від цільової аудиторії і типу контенту, який ви розміщуєте, найкращий час для публікацій в соціальних мережах може відрізнятися. Тому радимо аналізувати статистику охоплення ваших публікацій самостійно і на підставі цього аналізу вибирати найкращий час для постингу, щоб збільшити взаємодію з вашим контентом.

7. Неоптимізований контент публікацій

Ви вже знаєте, як оптимізувати свій контент для пошукових систем (SEO). Але чи оптимізували ви його для обміну в соціальних мережах? Якщо ні, то настав час негайно діяти. Обмін в соцмережах, або шерінг, є важливою складовою вашого успіху в інтернет-маркетингу.

Завдяки шерінгу ви будете знати, де ваша аудиторія більш активна. Варто вже перестати «трястись» над кількістю переглядів і лайків, а зосередити увагу саме на тому, як часто ваш матеріал репостять. Коли люди діляться вашим контентом, ви в такому випадку не просто отримуєте нових читачів, а й завойовуєте їхню довіру.

Згідно з новим дослідженням Американського інституту преси, люди більше довіряють матеріалу, з огляду на те, хто їм поділився, а не на те, хто його опублікував. Звідси випливає, що вирішальним фактором буде думка сім’ї та друзів, а не кількість лайків.

І якщо користувач довіряє людині, поділилась вашою публікацією, то він з більшою ймовірністю перейде за посиланням і навіть може почати стежити за вашими оновленнями і, в свою чергу, теж буде рекомендувати вас друзям. Ось чому користувачі, які репостять ваш контент можуть бути дуже цінними для успішного просування через соціальні мережі.

Але не забувайте, що для того, щоб під вашим постом частіше натискали кнопку «Поділитися», ваші публікації повинні стосуватися тем, які зараз цікаві користувачам або завжди будуть актуальними. Також спростіть процес шеринга на вашому сайті. Постарайтеся, щоб користувачам не довелося шукати кнопки «Поділитися в соціальних мережах», зробіть їх привабливими і такими, які , б спонукали до кліку.

Кнопки «Поділитися в соціальних мережах»У цій статті ми розповіли, яких прийомів SMM-маркетингу варто уникати, щоб не стати заручником своїх дій. Про те, що ж необхідно зробити для ефективної лідогенераціі з соціальних мереж ви можете дізнатися тут.

0 відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *