7 переваг співпраці автосалонів з сертифікованими експертами Google Partners

фахівець Google Partners

Одними з найважливіших сервісів Google, якщо дивитися з позиції автомобільного бізнесу, є сервіс контекстної реклами Google Ads та сервіс аналітики відвідуваності сайту Google Analytics. Можливо, ви вже з ними знайомі, що є безумовним плюсом. Особливу увагу приділимо платформі для створення рекламних кампаній Google Ads, через який Google дозволяє показувати рекламу не тільки в своїй пошуковій системі, а й практично на всіх веб-сайтах в Інтернеті. Це означає, що Google через свою партнерську мережу може знаходити користувачів за їх автомобільними уподобаннями та інтересами всюди.

В автоіндустрії багато автосалонів в гонитві за економією намагаються вести кампанії по запуску контекстної реклами в Google Ads самостійно. Проте, найчастіше нестача відповідних знань і досвіду роботи з головними системами контекстної реклами призводить до того, що компанії нераціонально витрачають бюджет і не отримують очікуваних результатів. Тому, ми склали список з 7 переваг, які ви отримаєте, звернувшись до спеціалізованого агентства контекстної реклами.

Перевага № 1: Досвід має ключове значення

Будучи експертами по запуску рекламних кампаній, маркетингові РРС-агентства ефективно керують не одним аккаунтом Google Ads, а сотнями таких акаунтів одночасно.

Такі агентства в курсі всіх сезонних факторів і тенденцій, врахування яких допоможе поліпшити продажі автомобілів вашого автосалону. Завдяки своєму досвіду вони готові вийти за рамки базових налаштувань, що в кінцевому підсумку принесе кращу рентабельність інвестицій.

переваги співпраці з фахівцями Google Ads

Перевага №2: Щоденне налаштування облікового запису

Хороші маркетингові PPC-агентства завжди стежать за пошуковими запитами Google, оскільки це те, з чим вони постійно мають справу. Сюди також варто віднести знання і дослідження цільової аудиторії, на яку орієнтується реклама, що визначає вірну стратегію розміщення.

Перевага № 3: PPC-фахівці економлять ваш час

Налаштування кампанії Google Ads включає в себе створення рекламних оголошень, налаштування кампаній, пошук відповідних ключових слів, моніторинг, управління кампаніями і т. д. Ще одна важлива річ – спостереження за активністю конкурентів. Все це дорогоцінні час і енергія, які можна витратити на те, в чому ви дійсно розбираєтеся, а РРС-маркетинг доручити відповідальним за це людям. До того ж, якщо говорити про економію, витрати на співпрацю з відповідними фахівцями є набагато нижчими, ніж утримання одного full-time штатного співробітника.

переваги співпраці автосалонів c PPC-агентством

Перевага № 4. Максимум корисних функцій від Google Ads

Google Ads може здатися простим сервісом на перший погляд, але на ділі складно розібратися з розширеним інструментарієм і факторами, які впливають на показник успішності рекламної кампанії. Крім того, Google часто випускає нові функції та оновлення, про які ви просто можете не знати.

Тоді як спеціалізовані агентства контекстної реклами завжди тримають руку на пульсі виходу нових розширень та оновлень і допоможуть вам швидко досягти мети, поки це не зробили ваші конкуренти.

Перевага № 5: Можливість бета-тестування

Спеціалісти Google Ads, які серйозно займаються своєю справою і отримують стабільний дохід від Google, часто отримують від нього певні бонуси. Такі переваги не можуть мати клієнти, що ведуть рекламні кампанії самостійно.   РРС-агентства часто отримують шанс спробувати нові розробки і методи, як наприклад, проведення бета-тестування, про що ваші конкуренти можуть і не знати взагалі.

У висококонкурентних секторах це дійсно велика перевага, адже поки нововведення стануть доступними для широкого загалу, ви першими зможете домогтися вражаючих результатів.

Залиште, будь ласка, свої контакти, і наш менеджер з вами зв’яжеться!

Введіть номер телефону

Перевага № 6: Команда експертів PPC часто є багатопрофільною

Інколи під час ведення рекламного аккаунта можуть виникнути труднощі, з якими одному працівнику важко впоратися. Цілком природно, що хтось може легко керувати ставками для ключових слів, але не вміти створювати дизайн цільової сторінки, наприклад, або правильно інтерпретувати результати даних з Google Analytics. До того ж одному співробітнику, який довго працює над одним рекламним аккаунтом, часто бракує свіжого погляду і про креативність з рекламними оголошеннями не може йти мови. При цьому колеги-помічника, який знався б в цій справі та міг порадити, може поряд не виявитися. У PPC-агентств є команда, кожен член якої зосереджений на певному роді діяльності. Таким чином відбувається краща організація роботи та генерація ідей, що допомагає досягти найкращих маркетингових результатів.

Перевага № 7: Використання веб-аналітики

Просто запустити рекламу і сидіти чекати, поки з’являться перші результати, – не найкраща стратегія. Важливо відстежувати статистику відвідуваності за допомогою сервісу Google Analytics, де ви зможете побачити дії користувачів, які зробили конверсію і тих, хто цього не зробив. Також аналітичні дані дадуть вам розуміння того, які ключові слова НЕ конверсійні, де ви втрачаєте клієнтів і як поліпшити свою Google-рекламу. Складно переоцінити важливість цього інструменту, але для рядового співробітника розібратися з усіма функціями Google Analytics буде нелегко. Як правило, у РРС-агентства є окремий фахівець, який сфокусований лише на аналітиці запущених рекламних кампаній.

Підсумок:

Принципово важливим фактом є те, що просуватися в автомобільній галузі самостійно досить складно, та й вивчити менеджмент платного трафіку за одну ніч теж не вийде. Якщо ви досі не наважилися на запуск контекстної реклами, зв’яжіться з єдиним автомобільним digital- агентством в Україні Automoto.ua вже сьогодні, щоб дізнатися всі подробиці. Вас проконсультують не просто сертифіковані Google партнери систем контекстної реклами та аналітики, а люди, у яких за спиною конкретні кейси і позитивні відгуки. “Кожен повинен займатися своєю справою” – це не просто фраза, адже для агентства контекстна реклама означає головний вид діяльності, в той час як для автосалонів – це головний біль, що кожного дня дає про себе знати.

Телефонуйте 0984460239 – Михайло, CEO Automoto.ua, або заповніть форму вище прямо зараз і отримайте безкоштовну консультацію!

0 відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *