5 SEO-міфів, про які пора забути

Поширені міфи про SEO-просування, які потрібно забути

Ви, напевно, не раз натрапляли на моторошні історії про SEO-просування і підводні камені, які на вас чекають під час оптимізації сайту. Але не так страшна SEO, як її малюють. У цій статті ми розповімо про п’ять розповсюджених міфів про SEO, щоб вам ніколи не довелося перебувати в невіданні.

Міф № 1: Лінкбілдінг мертвий

Міф про те, що лінкбілдінг мертвийМумії і зомбі можуть бути мертві, але, що стосується лінкбілдінга, це, безумовно, не так. Багато хто вважає, що, з огляду на останні оновлення і оголошення Google, лінкбілдінг відійшов на другий план у порівнянні з іншими SEO-стратегіями. Не вірте! Насправді, в цьому випадку мова йде  про спам-посилання, які є вимираючим мистецтвом.

Ви все ще хочете перейти на якісні посилання з авторитетних ресурсів? Вам не потрібні посилання з блогів або каталогів, які не мають сенсу для відвідувачів вашого сайту. Необхідно, щоб вас згадували у відповідних постах в блогах і ділилися ними в соціальних мережах. Це вірний спосіб отримання посилань.

Якщо у вас найкращий в світі контент, але немає відповідних посилань, ваш сайт не отримає багато трафіку. Посилання та контент безпосередньо пов’язані з ранжуванням в Google. Відмінний контент все ще потребує якісних посилань. Пам’ятайте це!

Міф № 2: Всі зворотні посилання однакові

Чи мають зворотні посилання однакову цінність?

Як і в житті, не всі речі є рівноцінними. На потужних сайтах соціальних мереж, таких як Facebook, гіперпосилання, які ви вставляєте в свої повідомлення, не рахуються за  посилання, що допоможуть поліпшити ваш посилальний профіль. Зворотні посилання, які ведуть на ваш сайт, повинні бути природними, справжніми, авторитетними і мати відношення до вашої сфери.

Крім того, на багатьох веб-сайтах є так зване посилання «nofollow». Згідно Google, класифікація посилання як «nofollow» дозволяє веб-майстрам сказати пошуковим системам: «Не переходьте за цим конкретним посиланням» або навіть по всіх посиланнях на сторінці. Це допомагає сайтам уникати ненадійного контенту.

Не обманюйте себе, вважаючи, що усі зворотні посилання є однаковими. Спамні зворотні посилання можуть принести більше шкоди, ніж користі!

Міф № 3: Ви можете потрапити на першу сторінку видачі Google менш ніж за $100

Як дешево потрапити в топ-видачу Google

Імовірно, ви багаторазово стикалися з рекламними повідомленнями або email-розсилками, в яких вам обіцяли золоті гори – потрапляння вашого сайту в топ-видачу Google за незначну (для такого прогресу) суму в $100.

Не станьте жертвою подібних маркетингових прийомів – кажіть «ні» швидким рішенням, щоб потрапити на першу сторінку Google.

Потрібно ретельно сформувати стратегію, якщо ви дійсно зацікавлені в поліпшенні SEO вашого сайту. Для цього необхідно визначити послуги або товари, які приносять найбільший прибуток вашому бізнесу. І вже на основі ваших реальних потреб почніть вибудовувати свою SEO-стратегію.

Створення SEO-стратегії – це і наука, і мистецтво, тому зверніться до експертів, якщо ви не хочете, щоб ваш сайт виявився Франкенштейном.

Міф №4. «Фарширування» сайту ключовими словами – ключ до успіху

Не використовуйте велику кількість ключових слів на сайті

Принцип «чим більше, тим краще» не завжди працює. Якщо сторінки вашого сайту кишать ключовими словами, Google може розцінити це як спам-тактику. (Пам’ятайте, Google ненавидить спам!) Google шукає реальні бізнес-сайти, які отримують законних користувачів.

Включення ключового слова в назву вашої компанії, якщо воно підходить, є хорошою практикою. Таку назву, як «Suzuki Почаїв», можна вважати непоганим варіантом, оскільки вона включає місце розташування зі словом «Почаїв» і ключове слово «Suzuki», яке дозволить Google чітко зрозуміти, що це дилерський центр Suzuki. Проте дуже велика кількість ключових слів на сторінці може призвести до появи спаму або потоку нецільових користувачів на ваш сайт. Тому краще довірити це питання SEO-експертам, які допоможуть досягти найкращих можливих результатів.

Міф № 5: Мені не потрібно оптимізувати зображення

Оптимізуйте зображення, щоб опинитися вище в пошуковій видачі

«Оптимізація» повинна бути ключовим словом у всьому, що ви робите на сайті. Тому, всі зображення на сайті потрібно обов’язково оптимізувати!

Кожного разу при додаванні зображення на веб-сайт, ви можете оптимізувати його для SEO, використовуючи атрибут HTML під назвою «alt tag». Alt-теги – це те, що будуть бачити пошукові системи, такі як Google, оскільки вони мало розвинені (поки ще) для перегляду зображень на рівні людського ока. Додавання alt-тегів до картинок/фотографій – це супер-ефективний спосіб опинитися вище в пошуковій видачі і зберегти узгодженість ключових слів на сторінці.

Пам’ятайте, SEO – це тривалий процес, який в реальності ніколи не завершиться. Щоб побачити результати ваших зусиль, знадобиться чимало часу. Проте, SEO-оптимізація сайту варта всіх витрачених на неї ресурсів. І не довіряйте тим, хто обіцяє досягнення успіху в найкоротші терміни.

 

0 відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *