5 простих кроків до створення посилання на додавання відгуків в GMB

создание ссылки на добавление отзыва в GMB

Google Мій Бізнес – це надзвичайно потужний інструмент для просування компанії, що надається Google на безкоштовній основі. Якщо аккаунт в GMB вже є, то, ймовірніше, ви встигли відчути всі його переваги. Якщо ж ні – не втрачайте ні хвилини і додайте свою компанію якомога швидше. Насамперед, простежте, щоб вся необхідна інформація про ваш автосалон була правильно заповнена. Всі дані будуть брати участь в пошуку по Google Картах, який також принесе непоганий трафік. Кожна деталь має значення: назва дилерського центру, адреса, номер телефону, графік роботи, зображення і, безумовно, відгуки покупців.

Один з найефективніших способів поліпшення рейтингу в пошуковій мережі Google – це відгуки від покупців в Google Мій Бізнес.

Як ми вже обговорювали раніше в статті, відгуки відіграють вирішальну роль у формуванні репутації і залученні клієнтів. Оцінки задоволених клієнтів також можуть підвищити загальний рейтинг компанії в результатах локальної видачі.

90% споживачів зазначають, що відгуки дійсно впливають на прийняття рішення про покупку.

63,6% користувачів вивчають відгуки в Google Мій Бізнес, перед тим як відвідати компанію.

Важливо відповідати на ВСІ відгуки – позитивні та негативні – але найголовніше завдання – зберегти темп отримання нових!

Дуже добре, коли серед ваших співробітників є людина, яка щодня стежить за онлайн-відгуками і працює з ними. Але що робити, якщо ваш дилерський центр не з таких щасливців? Як заощадити час клієнта і обійти виснажливий процес залишення відгуку?

Є один спосіб – згенерувати посилання на пряме додавання відгуків про вашу компанію в Google.

У зв’язку з стрімким розвитком технологій, споживачі звикли все більше покладатися на те, що спрощує їм життя. Скільки разів представники інших компаній просили вас знайти їхній сайт в інтернеті і залишити відгук? На що ви відповідали: “Звичайно. Як тільки буде вільний час “, в результаті забували зробити це. А тепер уявіть, що вам надіслали пряме посилання, перейшовши за яким, ви з легкістю могли б залишити відгук. Як ви вчините у такому випадку? Відповідь очевидна.

Пропонуємо всього 5 кроків до створення посилання на додавання відгуків про ваш автосалон:

Крок перший -Перейдіть за посиланням Google Places API.

Крок другий – Введіть назву вашого дилерського центру в рядок пошуку.5 простих кроків до створення посилання на додавання відгука в GMB

У текстовому блоці на карті ви введете назву автосалону і ваше точне місце розташування буде визначено.

Крок третій – Скопіюйте ідентифікатор.кілька простих кроків до створення посилання на додавання відгука в GMB

Під назвою автосалону ви побачите багатозначний код, який потрібно скопіювати і вставити в потрібний розділ посилання:

https://search.google.com/local/writereview?placeid= <ідентифікатор_місця>, в нашому випадку посилання буде виглядати так:

https://search.google.com/local/writereview?placeid=ChIJbfNS44NcLUcRrSyy5iVANhc

Крок четвертий – Збережіть цей код на свій комп’ютер, щоб не втратити.

Крок п’ятий – Удоскональте зовнішній вигляд посилання за допомогою сервісу Google URL Shortener.

Все готово. Ось що користувач побачить після відкриття сформованого вами посилання:5 простих кроків до створення посилання на додавання відгука в GMB

Прямо на цій сторінці можна залишити відгук і прикріпити фото, якщо потрібно. Надсилайте це посилання клієнтам, які нещодавно зробили покупку і, в результаті, ви отримаєте не просто відгук, а позитивний імідж дилерського центру і поліпшення пошукової видачі.

 

0 відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *