5 ідей чудового автомобільного контент-маркетингу

Сучасні покупці перед тим як щось купувати бажають відчути якийсь зв’язок із компанією. Вони хочуть знати, що представляє ця компанія, і чи є вона тією, за кого себе видає. Купівля автомобіля одне з найзначніших придбань, яке може зробити клієнт. Моніторинг оголошень на автомобільних сайтах забирає багато часу, і хоча сайтиагрегатори як AutoMoto.ua можуть трохи полегшити вибір, все одно це довгий і відповідальний процес. Цілком розумно, що вони подивляться в сторону того сайту, з яким найдуть той самий зв’язок.

Одним з основних способів, який застосовують компанії для створення більш тісного зв’язку з клієнтами, є контент-маркетинг. Простими словами контент-маркетинг – це створення і обмін онлайн-матеріалами, з метою підвищення інтересу аудиторії до товару чи послуги. Але наскільки контент-маркетинг є важливим?

Судячи з даних сайту Key Difference Media, 78% споживачів вважають, що організації, що надають користувацький контент, зацікавлені в налагодженні добрих стосунків з клієнтами. Інша маркетингова фірма Dragon Search Marketing виявила, що 61% рішень про покупку приймається на підставі контенту, призначеного для користувача.

Отже, висновок – контент для користувачів грає величезну роль. Але який контент розміщувати на сайті або який ще контент можна розмістити на сайті? Якщо ви не знаєте – не хвилюйтеся! Читайте про п’ять чувих ідей контенту з прикладами в цій статті.

Поділіться тим, що у вас відбувається

Спершу вам може здатися, що у вас не відбувається нічого примітного, чим варто було б поділитися з вашими підписниками в соціальних мережах. Але це тільки так здається на перший погляд.

В “Інтер Авто Центр” вирішили не приховувати досягнення своїх співробітників, які мають, чим пишатися. Салон намагається йти в ногу з часом і це показує їх відданість інноваціям, а так само і те, що співробітники прагнуть розвиватися, щоб здобувати прихильність клієнтів за допомогою нових підходів.

Контент-маркетинг автосалону Інтер Авто Центр

Проте, якщо вам дійсно нічого “розповісти/показати” народові, то саме час зробити або організувати щось захоплююче, щоб привернути увагу до вашого салону.

Запропонуйте клієнтам платформу для спілкування

Крім молодих мам завсідниками форумів є і автолюбителі. Вони із задоволенням діляться подробицями купівлі/продажу авто, розповідають про переваги і недоліки свого придбання, відповідають і задають свої запитання. Таких платформ для обговорень як форум в інтернеті можна знайти багато. Але одиниці автосалонів пропонують свою власну платформу для спілкування, де б їх клієнти могли спілкуватися один з одним і ділиться досвідом від співпраці з автосалоном.

Світова популярність на електромобілі невпинно зростає, та само як і кількість форумів, присвячених інтересам “зелених” водіїв. В Україні електромобілі з’явилися відносно недавно, але попит на них постійно збільшується, як і число питань, пов’язаних з доглядом та експлуатацією даного виду автомобілів. Відповіді на багато з таких питань будь-який бажаючий може знайти на форумі Nissan Leaf Club Ukraine, на якому зачіпаються теми, пов’язані не тільки з цією моделлю, але і з іншими представниками електротранспорту.

Форум Nissan Leaf Club Ukraine

Тут можна отримати слушні поради і рекомендації від досвідчених водіїв електромобілів, прочитати реальні історії і дізнатися, де існує можливість зарядити авто, наприклад, по трасі Київ-Львів, якщо ви зважитеся на тривалу подорож.

Але навіщо автосалонам форум, якщо їх основна мета – це продажі – запитаєте ви. І це логічне запитання. Але й логічно те, що перед тим, як звернутися до конкретного салону, покупець здійснює скрупульозний аналіз існуючих автосалонів. І починає він його з пошуку в інтернеті. Автосалони знають про це і роблять все можливе, щоб саме їх сайт виявився якомога вище в пошуковій видачі, для чого в гру вступають всілякі хитрощі і прийоми сучасного інтернет-маркетингу.

Будемо відвертими, сам форум не стане чарівною причиною збільшення продажів. Але наявність форуму на сайті вашого автосалону позитивно позначиться на його ранжируванні в мережі. Адже це і покращені поведінкові показники, і зростаючий трафік, і оригінальний контент, що буде постійно генеруватися користувачами, і який так цінує Google. Зрозуміло, що одного форуму недостатньо, щоб стати першими, але при веденні конкурентної боротьби, форум виявиться вашим козирем.

Необхідно уточнити, що така платформа для спілкування повинна знаходитися на самому сайті, а не на його субдомені. Інакше наявність форуму ніяк не вплине на ранжирування цього сайту.

Не забувайте використовувати відеоматеріали

У нашій статті, присвяченій відео-контенту, ми вже писали, що згідно з дослідженнями Aberdeen Group, сторінки з відео залучають на 66% більше покупців. Відео – це не тільки вірний спосіб затримати користувача на сайті. Але і чудова ідея, як урізноманітнити контент, яким наповнюється ваш сайт.

Варто зазначити, що тематика ваших роликів не повинна обмежуватися лише оглядами автомобілів у вашому салоні. Це можуть бути відео-тури по салону, кадри “внутрішньої кухні”, поради щодо експлуатації авто.

Так, наприклад, компанія «Віннер Імпортс Україна» у відео-форматі вирішила поділитися в соціальних мережах важливою подією – продажем ювілейного автомобіля. Такий невеликий ролик приверне увагу користувачів, яким цікаво, чим “живе” ваш автосалон.

Команда автосалону Віннер Імпортс УкраїнаІнформаційні відеоролики, які розповідають про допомогу клієнтам з оформленням кредиту або страхового поліса – відмінний спосіб налагодити відносини з потенційними покупцями, перш ніж вони відвідують ваш автосалон.

Представте світу ваших співробітників

Всім нам легше контактувати з уже знайомою людиною, ніж з незнайомцем. Так чому б не познайомити потенційних покупців з вашою командою до того, як вони зможуть зустрітися з нею віч-на-віч.

Багато компаній мають на своєму сайті розділи “Наша команда”, де є можливість побачити штат співробітників даного підприємства. Але не буде зайвим представити кожного співробітника на сторінках соцмереж вашого автосалону і розповісти про нього або про неї трохи більше інформації, ніж посада, що вони займають.

Консультант автосалону Renault Одеса

Соціальні мережі дозволяють представити інформацію про членів вашої команди в оригінальній манері з використанням стікерів, емодзі і цікавих хештегів. Крім того, форма того, як ви представляєте свого співробітника не повинна виглядати як сухе CV. До питання презентації можна підійти креативно, як це зробила компанія “СОЛЛІ Плюс”.

Консультант автосалону Renault Соллі Плюс в Харкові Привітайте клієнта з покупкою

Практика онлайн-поздоровлень клієнтів з покупкою – зовсім не нова. Проте це не привід для того, щоб від неї відмовлятися.

Купівля автомобіля SKODA Kodiaq в автоцентрі ЭКСПРЕСС-АВТО

Розміщуючи в соцмережах фотографії щасливих клієнтів, ви показуєте їм, що цінуєте те, що вони обрали саме вас. При цьому потенційні клієнти бачать, що ваші покупці – це реальні люди, що, в свою чергу, викликає більшу довіру.

Купівля автомобіля Ford Kuga в автосалоні Автовінн Ford Вінница

Дані аналітиків з Forrester стверджують, що 91% тих, хто мав позитивний досвід під час купівлі, швидше за все, будуть рекомендувати іншим. Якщо говорити про рекомендації автосалонів, то ті, чий емоційний досвід при купівлі чи оренді транспортного засобу був позитивним, майже у 12 разів частіше рекомендують автосалон, ніж ті, хто залишився незадоволеним – 85% проти 7%.

Тому прагніть викликати позитивні емоції у клієнта під час спілкування з ним, щоб збільшити шанси того, що ваші клієнти будуть пам’ятати і говорити про вас у позитивному світлі.

Створення впливового контенту не вимагає великих зусиль. І у автосалонів є маса можливостей для створення матеріалів, які зможуть залучити потенційних покупців. Основне завдання полягає в тому, щоб зробити ваш матеріал оригінальним і персоналізованим. Салони можуть ділитися інформацією про громадські заходи, в яких вони брали участь або проводили, представити нового співробітника або розповісти про тих, хто вже встиг себе зарекомендувати. Матеріал є, головне – вибрати правильний та ефективний підхід для роботи з ним.

0 відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *