5 етапів побудови SEO-цілей на 2019 рік

5 етапів побудови SEO-цілей на 2019 рік

Оптимізуйте ваш контент ефективно

Ви досвідчений SEO-ветеран чи новачок, який намагається з’ясувати, що означає пошукова оптимізація – формування SEO-цілей на 2019 рік – невід’ємний процес підтримки працездатності вашого сайту та актуальності контенту.

Дослідження ключових слів – це перше, що ви робите при підготовці нової SEO-стратегії. Наступні кроки допоможуть вам максимально ефективно використовувати нові ключові слова, щоб не звести нанівець цю важку роботу!

1. Працюйте розумно, а не багато, використовуючи вічнозелений контент

Природно, кожен раз, коли ви формуєте ідеї для нових постів у блозі або лендінгу на сайті, ви хочете, щоб контент залишався актуальним та корисним. Проте, це не означає, що ви повинні з року в рік виснажливо працювати над абсолютно новими статтями. Деякі пошукові запити не підвладні часу, тому цільові сторінки, які найбільше відповідають такому ключовому слову або пошуковому запиту, також залишаються завжди потрібними. Створюйте вічнозелений контент, у якого немає терміну придатності. Ви зможете легко оновлювати та використовувати його з року в рік.

Навіть якщо стаття була створена п’ять років назад, вона все одно може зберігати свою актуальність, при періодичному незначному коригуванні. Таким чином ви не тільки забезпечите відвідувачів свого сайту цікавим контентом, а й зможете підвищити, або зберегти, ранжування сторінки в пошукових системах. Також зросте авторитетність цього лендінгу або поста в блозі, оскільки ви постійно направляєте трафік у одне й те ж місце.5 етапів побудови SEO-цілей на 2019 рік: вплив вічнозеленого контенту на авторитетність сторінок сайту

2. Постачайте свій контент маленькими порціями

Зі збільшенням кількості відволікаючих чинників, з якими ми стикаємося щодня, стійкість уваги пересічної людини стає менше. Це означає, що:

а) увагу нашої аудиторії не тільки важко привернути, а й

б) набагато складніше втримати її.

Ви все ще з нами?

Щоб боротися з проблемою концентрації уваги – о дивіться, метелик! Жартую, але якщо серйозно, контент має складатися з більш коротких речень. Вони повинні бути організовані в абзаци, розбиті на розділи, які легко ідентифікувати по підзаголовкам. Найголовніше, що ці підзаголовки повинні чітко визначати, що чекає на читача.

Сьогодні, при пошуку інформації більшість користувачів просто сканують сторінку, щоб знайти те, що вони шукають. Вони не зацікавлені в читанні цілої статті з практичними рекомендаціями, не кажучи вже про наявність часу для цього. Зробіть так, щоб їм було легше знайти необхідне, за допомогою цих точних і зрозумілих підзаголовків.

3. Оптимізуйте ваш контент під голосовий пошук

Розбиваючи контент на підзаголовки, ви легко можете спробувати свої сили в новому популярному способі отримання інформації – голосовий пошук. Незалежно від того спілкуються ваші клієнти з Alexa, кричать на Siri, або просто знайомляться з Bixby, все більше і більше людей використовують ці керовані голосом інтелектуальні пристрої для пошуку того, що їм потрібно. Отримайте максимум від заголовків і контенту, оптимізуючи їх під голосовий пошук. Візьміть загальне питання, на яке може відповісти ваш сайт, і зробіть його головним заголовком цільової сторінки, або використайте для підзаголовка. Отримавши достатній авторитет у заданій темі, ваша сторінка може стати навіть рекомендованим блоком Google в якості відповіді на це питання.

Пам’ятайте, люди по-різному вводять і вимовляють пошукові запити. На зміну звичному набору ключових слів у браузері, приходять звичайні людські питання, які ставлять девайсу. Тому замість того, щоб вводити «тип масла Subaru Forrester», людина, що використовує голосовий пошук, запитає: «Алекса, який тип масла потрібно для Subaru Forrester 2016 року?»5 етапів побудови SEO-цілей на 2019 рік: використання голосового пошуку для кращого ранжування сайту

4. Застосовуйте зображення, які не уповільнюють роботу вашого сайту

Хоча оптимізація структури контенту важлива – не менш важливо переконатися в належній оптимізації зображень. Всі хочуть мати привабливий сайт, і для цього зазвичай потрібні якісь красиві фотографії.

Незалежно від того, яким чином ви отримуєте якісні зображення (замовивши комерційну фотосесію, або за допомогою таких сервісів, як Shutterstock), ви хочете бути впевненими, що ці привабливі фотографії не збільшують час завантаження вашого сайту. Але з іншого боку, не хочеться жертвувати якістю зображень на користь продуктивності сайту. Використовуйте такі інструменти, як Pixlr, щоб заздалегідь зменшити розмір зображення. Якщо ж сайт створений на WordPress – просто встановіть плагін Smush. Цей інструмент не тільки стискає розмір файлу ваших зображень, але також пропонує додаткові функції оптимізації, які будуть корисні для вашого сайту.

5. Залишайтеся вірними собі

Добре, це може звучати трохи банально, але дотримуйтесь того, в чому ви розбираєтесь. Контент вашого веб-сайту повинен бути сфокусований на тому, чим ви дійсно займаєтесь. Кажучи так, я думаю не тільки про мотивацію, а й про технічну сторону питання. Під час останнього оновлення алгоритму Google пошукова система фіксувала блоги та веб-сайти, які не були авторитетні в тому про що вони писали, тобто розміщували контент, який не має ніякого відношення до їх повсякденної роботи. У той же час Google підвищив у ранжуванні веб-сторінки сайтів з експертною інформацією, які явно заслуговують на довіру.

Складіть все разом для непереборної стратегії SEO

Якщо ви зосередитеся на цих 5 етапах при створенні контенту на 2019 рік, ви не тільки зміцните позиції свого сайту, але й матимете менше роботи в майбутньому. Щоб отримати додаткові поради та рекомендації по SEO та іншим можливостям цифрового маркетингу, ознайомтеся з рештою статей нашого блогу або підпишіться на нашу розсилку.

Якщо все це звучить чудово, але ви все ще не впевнені, що у вас є час або сила волі зайнятися цим – зверніться до AutoMoto.ua вже сьогодні. Ми допоможемо реалізувати ваші цілі в області SEO, застосувавши до вашого бізнесу досвід та відданість справі наших SEO-фахівців.

 

0 відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *