4 способи ефективної лідогенераціі за допомогою соціальних мереж

SMM для автосалонів

Частина 2

Протягом багатьох років автодилерів переконували, що соціальні мережі не можуть зрівнятися з іншими маркетинговими каналами і належним чином використовуватися для продажу, оскільки соціальні медіа найкраще підходять для підвищення впізнаваності бренду і його привабливості. Але часи змінилися. Завдяки величезним досягненням в області цифрового маркетингу за останні роки, реклама в соціальних мережах стала новим стандартом для рекламодавців в будь-якій галузі, яку тільки можна собі уявити, в тому числі і в автомобільній. Можливості охопити будь-які типи аудиторії і створювати свої привабливі рекламні оголошення наділили рекламу в соціальних мережах потужною силою, яка особливо важлива для одержання лідів на автомобільному ринку і подальшого їх ведення.

Проте, генерація лідів з соцмереж вимагає правильної маркетингової стратегії, адже публікуючи типові рекламні оголошення на сторінках Facebook або Instagram ви навряд чи отримаєте очікуваних результатів. Люди не реагують на повідомлення, які не мають жодного відношення до них, незалежно від того, де вони їх побачили.

За допомогою цієї статті ми хочемо розповісти якими способами привернути максимум лідів через соцмережі, і якщо ви вже це робите, завжди є куди прагнути і розвиватися в цьому напрямку.

Чому Facebook і Instagram? Тому що саме там ваші клієнти проводять більшість часу:

  • 11 млн українців користуються соціальною мережею Facebook (за даними внутрішньої статистики сервісу).
  • українська аудиторія соціальної мережі Instagram становить 7,3 млн користувачів. (Цікаво, що близько 2,5 млн українських користувачів Instagram не є користувачами Facebook.)
  • щодня люди користуються  в середньому чотири години мобільними пристроями.
  • одна з п’яти хвилин користування мобільним зв’язком припадає на Facebook і Instagram.

11 млн українців користуються соціальною мережею Facebook і 7.3 млн Instagram

Важливість Instagram полягає в тому, що він популярніший серед молодих людей, ніж Facebook. Крім того, Facebook володіє Instagram і може збирати величезну кількість даних з обох платформ.

Але, як і будь-який інший інструмент, соціальні медіа принесуть вам користь, якщо ви будете ефективно їх використовувати. На щастя, це простіше, ніж ви думаєте. Давайте подивимося.

  1. Геотаргетинг

Геотаргетований соціальний пошук – один з найефективніших методів залучення лідів, які знаходяться найближче до вашого автосалону. Замість того, щоб показувати рекламу, націлену на довільну кількість потенційних клієнтів, геотаргетинг дозволяє вам максимально використовувати потенціал витрачених грошей на рекламу в соціальних мережах. Це також дасть уявлення про те, що говорить ваша аудиторія: що їм подобається, чи не подобається і чого вони хочуть. Twitter, наприклад, дозволяє вам виконати це без будь-яких сторонніх плагінів через опцію розширеного пошуку. Хоча офіційні плагіни значно полегшують процес лідогенераціі.

  1. Публікуйте контент, для доступу до якого потрібне введення особистої інформації

Це одна з найважливіших стратегій, яку ви можете інкорпорувати. Величезна частина процесу заохочення вашої публіки до здійснення покупки включає в себе отримання їхньої особистої інформації, щоб надсилати цікаві для них пропозиції. Публікуючи контент, який вимагає від них введення своєї адреси електронної пошти, наприклад, для отримання доступу до нього, ви отримуєте нові ліди. Хоча не кожен, хто відреагує на такий контент, буде готовий ввести свою особисту інформацію, але знайдеться і багато заінтригованих. Насправді це корисно для вас, тому що ставка робиться на тих клієнтів, які дійсно зацікавлені у вашому автосалоні, а не просто випадкові люди. Такі клієнти миттєво стають перспективними.

Ви можете ділитися контентом на будь-якій платформі, але трійка гігантів – Facebook, Twitter і Instagram- візьмуть на себе найбільше трафіку.

  1. Використовуйте види реклами, які працюють.

Як тільки ви визначите свою цільову аудиторію, Facebook запропонує кілька способів для її охоплення. Залежно від вашої мети ви можете спробувати різні формати оголошень, щоб побачити які з них приносять результати.

               а. Facebook Lead ads – це формат рекламного оголошення, який дозволяє вашим потенційним клієнтам підписуватися на те, що ви пропонуєте, не покидаючи сторінку Facebook. При перегляді вашого рекламного оголошення, користувачі просто клікнуть на спливаючу форму, для заповнення даних на тест-драйв, наприклад, і ви отримаєте необхідні дані для продовження роботи з ними.

Facebook Lead ad знижує показник відмов, оскільки користувачам не потрібно покидати Facebook, щоб надати свої дані. Чим менше полів людям доводиться заповнювати, тим легше отримати від них деталі. Це дозволяє Lead ad збільшити кількість переходів для вашого автомобільного бізнесу.

Вдалий приклад бренду, який успішно використовував цей інструмент, – це Renault-UK. Бренд просунув новий автомобіль у Великобританії з рекламою в Facebook.

Renault-UK просунув новий автомобіль у Великобританії з рекламою в Facebook.

Вони використовували його для продажу свого останнього позашляховика KADJAR. Це призвело до зниження вартості в 7,9 разів за лід в порівнянні з рекламою, спрямовану на лід-форму на їхньому веб-сайті.

          б. Динамічна реклама Facebook автоматично показує користувачу рекламу конкретного автомобіля, яким він цікавився на вашому веб-сайті, в рекламній стрічці новин або на сторінці в Facebook, тобто вона дозволяє охопити вже знайому з брендом аудиторію. Замість створення індивідуального оголошення для кожного з ваших автомобілів ви створюєте шаблон, який автоматично відправляється обраній аудиторії, використовуючи зображення та дані з вашого каталогу. Створюючи динамічне рекламне оголошення, можна використовувати різні варіанти оголошень, спонукаючи людей до дії після перегляду вашої реклами.

         в. Реклама-карусель з лінками

Карусельні рекламні оголошення дозволяють показувати до 10 зображень і відео, в рамках одного платного посту, причому у кожного зображення може бути свій лінк. За даними Kinetic Social, використовуючи формат реклами-каруселі, є можливість отримати до 10 разів більше кліків, ніж при роботі з іншими форматами реклами в Facebook і Instagram.

Карусельні рекламні оголошення дозволяють показувати до 10 зображень і відео, в рамках одного платного посту.

  1. Наділіть свої рекламні оголошення унікальністю

Що змушує користувача клікнути на пост в стрічці новин Facebook? Повідомлення в рекламі повинні бути релевантними і особистісними. Використовуйте безтурботний, легкий тон, ніби розмовляючи з другом. Крім того, всі рекламні оголошення Facebook повинні бути розроблені для користувачів мобільного зв’язку, тобто вони мають відрізнятися шрифтом, великими зображеннями і привабливими заголовками, і в яких є функція «відключення звуку».

Відмінний спосіб підвищити релевантність – це сегментувати свою аудиторію і створювати рекламні оголошення для кожного сегменту. Наприклад, Facebook дозволяє сегментувати аудиторію на основі інтересів, таких як мистецтво, наука і подорожі і т.д. Спробуйте створити мессендж, який буде звертатися безпосередньо до вашої публіки.

Чим релевантніший рекламний контент, тим вищий буде рівень взаємодії з клієнтами.

Facebook і Instagram – ідеальні соціальні канали для генерації лідів на автомобільному ринку. Завдяки правильно обраній стратегії SMM, ваш автосалон може поширювати цілеспрямовані та релевантні рекламні повідомлення, які націлені на підвищення впізнаваності бренду, взаємодії з клієнтами, відвідуваності сайту, і, в кінцевому рахунку, продажів.

Читати попередню статтю.

0 відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *