Лінкбілдинг для автосалонів 2018: розбираємося зі змінами та інструментами

Лінкбілдінг – важлива робота по поліпшенню ранжування сайту вашого автосалону, та просуванню бренду.

Щоб зробити її ефективною та цілеспрямованою, ознайомтеся з деякими практичними рекомендаціями та інструментами лінкбілдінгу, актуальними у 2018 році.

Слушні поради щодо лінкбілдінгу в 2018 році

 1. Уникайте стратегій, схожих на PBN. Приватні мережі сайтів (Private Blog Networks) – мережі різних сайтів та блогів, які активно використовувалися для лінкбілдінгу раніше. Якщо ви займаєтеся цим – припиніть. Google визначає такі сайти, та вважає їх частиною спамних посилань, або чорного SEO-лінкбілдінгу. В результаті, ваш сайт наражається на ризик повністю зникнути з результатів пошуку Google.
 2. Важливо мати безпечні профілі посилань. В еру штучного інтелекту, профілі посилань для кожного ключового слова можуть значно поліпшити ранжування вашого сайту. Знаходьте зворотні посилання з безпечними посилальними профілями, та релевантні вашому автосалону.
 3. Маркетинг із залученням лідерів думки досі працює. Маркетинг із залученням лідерів думки стає навіть більш доцільним у 2018 році, адже він приносить не тільки зворотні посилання, але й покращує видимість вашого сайту в інтернеті та впізнаваність бренду. Орієнтуйтеся більше на лідерів думки для невеликого кола людей, а не на тих які збирають великі аудиторії.
 4. Дотримуйтеся техніки хмарочосу. Техніка хмарочосу полягає в обіграванні контенту, який вже добре сприйняла ваша цільова аудиторія. Це полегшує лінкбілдінг, оскільки: контент вже популярний; привернув увагу цільової аудиторії; проіндексований в Google; добре ранжується в пошуку.
 5. Контент, який не має ніякої користі неприйнятний. Безглуздий контент, створений для лінкбілдінгу, насправді може більше нашкодити ніж принести користі. Ваш контент завжди повинен бути корисним читачам, і досить хорошим для шерингів у соціальних мережах.
 6. Нішева релевантність відіграє ключову роль. Зворотні посилання з сайтів, релевантних роздрібній торгівлі автомобілями, мають фундаментальне значення для хорошого ранжування в Google та інших пошукових системах. Ці лінки показують, що контент оригінальний, достовірний, і створений не заради просування сайту вашого автосалону.
 7. Скажіть “ні” URL-адресам у ваших емейл. Включати URL-адреси безпосередньо в вашій емейл-розсилці, виключно заради лінкбілдінгу – це погана ідея. В якості альтернативи, ви можете використовувати для зворотнього посилання анкорний текст, що зробить його менш спамним.
 8. “Лагодьте” биті посилання. Постійна робота з битими посиланнями – один із способів забезпечити своєму посилальному профілю репутацію безпечного. Відстежуйте ваші посилання, шукайте биті, і негайно звертайтеся до вебмайстра для їх виправлення. Якщо ви знаходите биті посилання – це безпрограшна ситуація, як для вас, так і для іншого сайту. Биті посилання сайту вашого автосалону будуть виправлені, а SEO ранжування іншого сайту не погіршитися.
 9. Моніторинг зворотних посилань важливий. Зворотні посилання необхідно моніторити і відстежувати для перевірки впливу лінкбілдінгу на сайт. Постійний моніторинг ваших зворотних посилань дозволяє вчасно визначити спамні, та усунути їх до того, як вони принесуть серйозної шкоди. Для успішної імплементації всіх цих порад, добре буде мати під рукою надійні інструменти. Ось список семи кращих, які допоможуть вам створювати та підтримувати якісний посилальний профіль.

7 відбірних інструментів лінкбілдінгу для поліпшення ранжування

Лінкбілдинг у графіках

 1. AhrefsAhrefs має найбільшу та точну базу актуальних зворотних посилань. Багато SEO-експертів вважають його оптимальним для лінкбілдінгу не безпідставно. Функція Site Explorer надає вичерпну інформацію по зворотним посиланням сайту, охоплюючи нові, загублені та биті. Це вкрай корисно, якщо ви плануєте стежити за посилальними профілями, та хочете швидко дізнатися стратегію отримання зовнішніх посилань ваших конкурентів. Крім цього, ви можете налаштувати повідомлення про появу нових, або втрачених посилань, як для вашого сайту, так і для конкуруючого. Ціна: від 99 дол./місяць.
 2. Ninja OutreachNinja Outreach – один з найпопулярніших інструментів встановлення контактів з блогерами. З його допомогою ви легко знайдете та зв’яжетеся з лідерами думок, для отримання авторитетного зворотного посилання. Ось, що ви отримаєте з Ninja Outreach: 1. Шаблони індивідуальних повідомлень: Ninja Outreach надає вам безліч шаблонів повідомлень, які можна видозмінити для більшої персоналізації. 2. Пошук емейлів: ця функція дозволяє знайти емейл-адресу будь-якої людини, вказавши в рядку пошуку всього лише конкретний домен. Ціна: від 52 дол./місяць.
 3. SEMrushХоча його не можна порівняти за масштабом з Ahrefs, SEMrush досить потужний SEO-інструмент, який ви можете використовувати для лінкбілдінгу паралельно з іншою роботою по SEO. Перевірка посилального профілю в SEMrush дозволить вам: провести ретельний аналіз посилань; зрозуміти авторитет доменів, що посилаються; перевірити типи зворотних посилань; встановити геолокацію ваших посилань. Ціна: від 99,95 дол./місяць.
 4. Majestic SEOНазиваючи Majestic SEO “найбільшою в світі інформаційною базою посилань”, його розробники дозволяють вам викрити посилальні профілі конкурентів, щоб знайти нові можливості для лінкбілдінгу. Введіть будь-який URL в рядок пошуку, щоб отримати доступ до таких даних: зовнішні посилання; домени, що посилаються; IP, що посилаються; субдомени, що посилаються; історія зворотних посилань; аналіз зворотних посилань; текст анкорів. Ціна: від 49,99 дол./місяць
 5. Google Search ConsoleGoogle Search Console не тільки безкоштовний, але й один з найточніших інструментів для лінкбілдінгу. Як тільки ви додали ваш сайт в Google Search Console, перейдіть в розділ “Посилання на ваш сайт”, і дізнайтеся цю інформацію: з яких сайтів ви отримуєте найбільше посилань; контент, який отримує найбільшу кількість зворотних посилань; анкори зовнішніх посилань.
 6. SerpstatSerpstat – ще один SEO-інструмент, що дозволяє побачити посилальний профіль як вашого, так і сайтів конкурентів. Функція аналізу зворотних посилань Serpstat розкриває стратегії отримання зовнішніх посилань ваших суперників, та дозволяє виділити джерела нових зворотних посилань. Введіть будь-який URL в рядок пошуку, та вам відкриється доступ до такої інформації: домени, що посилаються; сторінки, що посилаються; IP, що посилаються; субдомени, що посилаються; нові/загублені посилання; анкори; топові сторінки. Ціна: від 19 дол./місяць
 7. Moz Link ExplorerLink Explorer, розроблений Moz, показує важливі метрики будь-якого сайту, включаючи авторитетність домену, топові за кількістю придбаних посилань сторінки, тексти анкорів, аналіз заспамленості та більше. Ціна: від 99 дол./місяць

Висновки 

Лінкбілдінг – важливий аспект SEO, але переконайтеся, що ви приділяєте не менше уваги іншим факторам, таким як оптимізація окремих сторінок і технічне SEO. 

Використовуючи ці інструменти та поради, ви зможете не тільки побудувати якісний посилальний профіль, але й підвищити позиції вашого сайту в результатах пошуку.

0 відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *