19 тригерних слів для використання в рекламі автосалону (і чому вони працюють)

Слова – сильний інструмент. Вони здатні надихати, бентежити, відмовляти і переконувати. Особливо, коли мова йде про рекламу.

Справа в тому, що кожне слово, яке ви використовуєте в рекламному оголошенні, важливо. Вибір між двома, здавалося б, нейтральними еквівалентами може означати різницю між успіхом і невдачею реклами.

Наше агентство digital.automoto.ua витрачає багато часу і сил на створення точних рекламних кампаній для автосалонів, в результаті яких практично за два роки було продано тисячі автомобілів. Ми пишаємося тим, що створюємо приголомшливі рекламні кампанії для дилерів по всій країні. І за цей час ми виявили, що певні слова діють як тригери, викликаючи у клієнтів інтерес до вашого представництва. Що таке тригер в маркетингу? Це психологічні прийоми, які мотивують і підштовхують потенційного покупця зробити конверсію тут і зараз.

Ми готові поділитися цими словами з вами.

Особистий інтерес
Існує психологічний тригер, який діє практично з усіма людьми: викликає інтерес все те, що супроводжується фразою “отримати безкоштовно”. Тобто більшість людей запрограмовано відчайдушно хотіти отримати щось по знижці. Такі слова, як “безкоштовно”, “бонус”, “знижка” пробуджують це прагнення і викликають зацікавленість у ваших потенційних клієнтів.

Уникнути і проігнорувати прагнення “отримати щось задарма” не вийде, тому що люди зазвичай діють з почуття власного інтересу. Їм подобається чути про себе. Вони також хотіли б почути про те, як ви і ваше представництво принесе їм користь. Тож перестаньте говорити про себе і почніть говорити про те, що ви можете надати клієнтам.

СЛОВА ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ:

Безкоштовно

Ви

Твій

Заощадити

рекламні слова, що притягують увагу

 

Терміновість

Досвід показує, що коли ви встановлюєте для людей тимчасові рамки (обмеження в часі, терміновість), в які вони повинні зреагувати, кількість відгуків різко зростає.

Більшість автодилерів не розуміють цього факту і втрачають свої можливості, ігноруючи тимчасові обмеження в своєму маркетингу. Це велика помилка. Люди бояться втратити вигоду. Страх втрати – завжди сильний мотиватор.

СЛОВА ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ:

Поквапитися

Винятковий

Обмежено

Діяти зараз

В даний час

Залишилося всього 10

Дефіцит

Концепція з дефіцитом має такий самий механізм дії, як і в ситуації з терміновістю. Люди хвилюються, що ви продасте вигідні авто до того, як вони доберуться до автосалону, тому будуть поспішати отримати своє. Більш того, коли ви оголошуєте вихід нового продукту, послуги або пропозиції, обов’язково використовуйте тригери, адже практично всі бояться втратити момент і прагнуть отримати новий досвід.

СЛОВА ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ:

Новий

Представляємо

Оголошуємо

список слів для використання в рекламі

Правдоподібність

Люди краще реагують і роблять конверсії, якщо пояснити їм причину. Коли ви даєте людям розумне пояснення, чому ви робите пропозицію, ви стаєте більш правдоподібними, і ось вони готові купити те, що ви пропонуєте. Результат? Роблячи ставку на такі слова, ви отримуєте більше конверсій і шансів продати авто. Крім того, обіцянку гарантій усуває занепокоєння і підвищує довіру.

СЛОВА ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ:

Тому що

Гарантований

Подолання заперечень

У будь-якій угоді між покупцем і продавцем існує стіна. Це Могутня Стіна  Недовіри. І ця стіна складається з усього, що подумає, відчує і зробить клієнт в перспективі. Вона складається з забобонів, стереотипів, припущень, поганої і хорошої інформації, досліджень, чуток, почуттів, реакцій і так далі. Вона складається зі страху, неспокою і сумнівів. Все це створює стіну, але, використовуючи певні слова і надаючи відповідну інформацію, ви можете зруйнувати її.

СЛОВА ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ:

І наприкінці

Швидко

Легко

Дізнатися більше

Також існує 4 правила використання тригерних слів:

  1. Тригери повинні бути присутніми.
  2. Тригери не повинні відволікати від меседжу, вони повинні органічно вписатися в текст.
  3. Не варто використовувати всі відомі тригери в одному реченні.
  4. Всі обіцянки повинні виявитися правдою, тобто, якщо ви встановили тимчасові рамки – дотримуйтеся, пообіцяли вигідну ціну – не скупіться, і так далі.

Насправді, тригерних слів набагато більше, але навіть цей мізер допоможе створити рекламу, яка дійсно приносить результати. Але відмінна реклама – це більше, ніж просто слова, які ви вибираєте, є багато інших факторів, які впливають на створення успішної кампанії. Додаткові поради та послуги зі створення рекламних кампаній, які гарантують трафік, приносять потенційних клієнтів і продажів авто, ви можете отримати, залишивши заявку нижче.

 

Залиште, будь ласка, свої контакти, і наш менеджер з вами зв’яжеться!

0 відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *