10 причин, чому вашому автосалону потрібен блог

Ви щойно завершили технічну оптимізацію сайту вашого автосалону, привели до ладу дизайн, розробили рекламну стратегію, яка приводить на сайт цільових покупців, і ваш сайт займає топові позиції в пошуковій видачі. Звучить чудово, чи не так? Однак підтримка набраної динаміки в онлайн присутності такого рівня – це величезний обсяг роботи і прикладених зусиль. Тому, певна річ, коли ви дізнаєтеся, що повинні ще й вести блог на додаток до всіх перерахованих вище пунктів, то, швидше за все, будете проти цього. А дарма!
Переваг ведення блогу дуже багато, ми наведемо деякі з них.

Отже, блог на вашому сайті:

допомагає підвищити ефективність SEO;

формує репутацію (оскільки це ваш унікальний контент);

“живе” на платформі, що не перебуває у владі алгоритму, який постійно змінюється, як в Instagram або Facebook, наприклад;

допомагає отримати зворотній зв’язок від клієнтів.

Те, що правильно налаштований блог має величезну цінність як інструмент цифрового маркетингу – беззаперечно, до того ж він є важливим каналом для залучення нових клієнтів. Блог може допомогти перетворити ваших співробітників в авторитетів з продажу транспортних засобів чи послуг, що дійсно підвищує довіру клієнтів та конверсії сайту. Це дає відвідувачам уявлення про те, як представник компанії справляється з негативними коментарями або загальними завданнями з обслуговування клієнтів.
Все це значно збільшує частку унікального контенту, який буде індексуватися, тому ймовірність того, що ваш сайт буде ще частіше відображатися по релевантним ключовим запитам, дуже висока. Загалом, блог вартує часу й зусиль.
З огляду на це, давайте розглянемо 10 відмовок маркетологів, які не хочуть вести блог і аргументи, що переконають у протилежному:

10. “Блог – це дорого! Нам не виділяють кошти з бюджету на розробку сайту ”

Існує кілька безкоштовних систем управління контентом для всіх бажаючих. WordPress, наприклад, є одним з кращих і має велике співтовариство користувачів та розробників, які підтримують цю платформу. Ви просто завантажуєте програмне забезпечення і встановлюєте його в новій папці “/ blog /” на своєму сервері. Єдине, на що доведеться витратитися – це дизайн, щоб зробити блог сумісним з іншою частиною вашого сайту.

9. “Ми повинні зосередити всі наші зусилля на SEO і SEM для розвитку нового бізнесу”

Блог – це, по суті, багате джерело контенту, яке сильно впливає на SEO. Його слід вважати пріоритетом в стратегії органічного пошуку. Блог складається з тих основних аспектів, які цінує алгоритм Google:
– Часто оновлюваний і 100-відсотковий унікальний контент.
– Унікальні URL-адреси з ключовими словами з налаштованим метатегами.
– Інтеграція та шерінг в YouTube, Twitter, Facebook і т. д.
– Збільшена ймовірность залучення органічних вхідних посилань з відповідних джерел.
– Ведення блогу не може існувати окремо від SEO та контент-стратегії сайту вашого автосалону, навпаки, блог – це їх основа.Цікавий блог, що постійно оновлюється, може принести до 5 разів більше трафіку

8. “Не вистачає часу і ресурсів для створення контенту для Twitter, Facebook і блогу”

Потрібно перестати думати про блог як про окрему медіа-платформу, яку вам доведеться щодня підтримувати. Замість цього почніть розглядати його як ресурс, який може синхронізуватися з іншими платформами. Завдяки інтеграції Facebook Connect, плагінам WordPress і декільком іншим додаткам, натискаючи на кнопку «опублікувати» в своєму блозі, ви автоматично оновлюєте інформацію на всіх ресурсах. До того ж, кожен запис в блозі – це чудова можливість збільшити ваші шанси на залучення ще більшої кількості людей з соцмереж, за рахунок часто оновлюваного шерібл контенту.

7. “Ми постійно зайняті роботою з клієнтами. Складно викроїти час на ще щось”

Блог – відмінний спосіб підтримувати зв’язок з клієнтами і надати потрібний для них контент в своєму унікальному стилі, чи то будуть майбутні події в автосалоні, рекламні акції, інформація про нові моделі авто і т. д. Взаємодійте з існуючими та потенційними клієнтами через коментарі до ваших постів. Дайте відповіді на запитання і допоможіть вирішити їхні проблеми, адже ваша онлайн комунікація дуже важлива і може послужити реальним прикладом спілкування, на яке майбутні клієнти зможуть розраховувати.

6. “Краще витратити час на створення нових сервісів і сторінок продуктів”

Блог може скоротити час виведення продуктів на ринок. Якщо у вас є нова послуга або продукт, що знаходиться на стадії розробки, за допомогою блогу ви зможете отримати органічний трафік і ознайомити покупців перш ніж сам продукт стане доступним. На розробку “основних” сторінок на вашому сайті може піти багато часу, щоб вони вписалися в структуру і навігацію сайту, в той час як блог дає вам можливість з легкістю поділитися інформацією про нову модель автомобіля, наприклад, і відкрити її для перегляду в найкоротші терміни. Контент, який ви можете розміщувати, обмежується лише вашою уявою, це може бути все, що легко фільтрується через категорії і теги. І пам’ятайте, кожен раз, коли ви оприлюднюєте нову публікацію, ви створюєте унікальну статичну сторінку для обробки роботами пошукових систем, індексації та відображення в результатах пошуку.Якщо у вас є нова послуга або продукт, що знаходиться на стадії розробки, за допомогою блогу ви зможете "нагнати" органічний трафік і ознайомити покупців перш ніж сам продукт стане доступним.

5. “Ми не можемо чекати, поки клієнти самі прийдуть до нас. Ми повинні знаходити їх через телебачення і радіо”

Блог – це вхідний маркетинг, у клієнтів набагато більше шансів знайти ваш бізнес в інтернеті самим. Тут важливо пам’ятати про синдикацію контенту в блозі з соціальними мережами. Таким чином ви одночасно збільшуєте частоту оновлень в соціальних мережах і охоплюєте набагато більше локальних покупців, які читають ваш контент і відвідують ваше представництво. Будьте послідовні, зберігайте темп роботи і якість своїх постів, але не ставте себе в жорсткі рамки контент-плану, якщо є актуальна новина, то пишіть про неї відразу, не відкладаючи її в довгий ящик, оскільки потім вона не принесе відповідного органічного трафіку на ваш ресурс.

4. “У нашого головного конкурента немає блогу, тоді навіщо він нам?”

Блог підвищує видимість сайту вашого автосалону в пошукових системах. Відсутність блогу у конкурента не є приводом для спокою – насправді це величезна можливість виділитися для покупців серед натовпу конкурентів. Google заохочує до створення високоякісного, оригінального контенту з відмінною пошуковою видимістю. Крім того, потенційні клієнти з більшою ймовірністю будуть купувати щось з сайту, за яким стоять звичайні люди, що готові прийти на допомогу.

3. “Я – єдиний представник маркетингової команди дилерського центру, а це значить, що мені доведеться самому займатися веденням блогу. У мене немає стільки часу”

Для кращої індексації вашого блогу в пошукових системах необхідно надавати змістовну інформацію, і це беззаперечно. Однак не кожен пост повинен бути лонгрідом. Ви можете послатися на відповідну новинну статтю, написати передмову, опублікувати цитату, додати речення або два про те, чому це актуально, і все готово! Ви можете зробити те ж саме з відео вкладеннями, статтями або брошурами. Почергово розміщуйте невеликі публікації і лонгріди, останнє може зачекати, поки у вас з’явиться більше вільного часу для написання. Крім того, блог, який оновлюється хоча б раз на тиждень, як і раніше є блогом. Чим більше постів, тим краще, але робіть все, що в ваших силах.

2. “Я не талановитий письменник і не хочу знецінити свій бренд”

Не всі народилися з письменницьким талантом, але існує багато варіантів авторства і, можливо, вони знаходяться прямо під вашим носом. Зверніться з проханням до своїх співробітників, можливо, вони внесуть свій вклад в підтримку блогу. Кожен у вашому дилерському центрі – від начальника відділу продажів до стажера – може стати автором блогу.

1. “Веб-сайт і так вже наповнений корисною інформацією про наші продукти / послуги”

Якщо це і так, то блог допоможе вашому дилерському центру стати справжнім лідером з продажів транспортних засобів і надання сервісних послуг. Блог – ефективний спосіб зміцнення довіри покупців і підвищення ймовірності конвертації. Потенційні клієнти оцінять ваші старання і будуть вдячні за те, що за сайтом стоїть персонал, який про них піклується, цінує їхній бізнес і до якого вони завжди зможуть звернутися за порадою.

Підсумок:
Оригінальний, релевантний, послідовний і привабливий блог допоможе вам продати більше автомобілів і, отже, цілком виправдовує вкладені для цього зусилля. Блог – відмінний інструмент для маркетингу і SEO-оптимізації сайту вашого автосалону.

0 відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *